Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr
10:00
Solrød FC
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Slagelse B&I
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:15
Hareskov IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:15
Tuse IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
FC Rudersdal
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Taastrup FC
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Albertslund IF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
Solrød FC
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:45
Espergærde IF
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Slagelse B&I
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:45
FC Holte
FC Rudersdal
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Taastrup FC
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
FC Rudersdal
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Tuse IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Hareskov IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Slagelse B&I
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:15
FC Holte
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:45
Espergærde IF
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Taastrup FC
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:15
Espergærde IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:15
Hareskov IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Albertslund IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
FC Rudersdal
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Tuse IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FC Holte
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Solrød FC
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Taastrup FC
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
FC Holte
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Hareskov IF
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:45
Espergærde IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Slagelse B&I
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Albertslund IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
FC Rudersdal
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:15
FC Holte
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Albertslund IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Tuse IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Slagelse B&I
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Taastrup FC
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:15
Hareskov IF
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Solrød FC
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:45
Espergærde IF
Tuse IF
|