U14 Drenge 4 (10) Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
837091
07-04 2024
13:00 Moena Mønshallerne Kunst
1
-
4
07. apr
13:00
Østmøn/Møns
1
FC Falster
4
837086
ti09-04 2024
18:30 OK+ stadion
3
-
1
09. apr
18:30
FC Nakskov
3
ØUB
1
837087
on10-04 2024
18:00 LEDVANCE Park
HMH
10. apr
18:00
FC Falster
Errindlev
HMH
837085
13-04 2024
10:00 Nykøbing FC
2
-
5
13. apr
10:00
Nykøbing FC (1)
2
Nykøbing FC (2)
5
837088
13-04 2024
13:00 Bårse Stadion
0
-
3
13. apr
13:00
Bårse IF
0
Ørslev GIF (V)
3
837084
to18-04 2024
18:00 Køng Idrætsplads
UMH
18. apr
18:00
IF Svend Gønge
Østmøn/Møns
UMH
837146
to18-04 2024
18:00 Ørslev Stadion
1
-
2
18. apr
18:00
Ørslev GIF (V)
1
FC Nakskov
2
837092
20-04 2024
10:30 Nykøbing FC
4
-
1
20. apr
10:30
Nykøbing FC (2)
4
IF Svend Gønge
1
837148
on24-04 2024
18:30 Køng Idrætsplads
6
-
0
24. apr
18:30
IF Svend Gønge
6
ØUB
0
837151
27-04 2024
13:00 LEDVANCE Park
5
-
2
27. apr
13:00
FC Falster
5
Nykøbing FC (2)
2
837149
28-04 2024
11:15 Nykøbing FC
HHT
28. apr
11:15
Nykøbing FC (1)
Ørslev GIF (V)
HHT
837158
to02-05 2024
18:00 Ørslev Stadion
3
-
5
02. maj
18:00
Ørslev GIF (V)
3
IF Svend Gønge
5
837156
to02-05 2024
18:30 OK+ stadion
3
-
3
02. maj
18:30
FC Nakskov
3
Nykøbing FC (1)
3
837154
04-05 2024
10:00 Hjertebjerg Stadion
0
-
7
04. maj
10:00
Østmøn/Møns
0
Bårse IF
7
837155
04-05 2024
10:45 Nykøbing FC
10
-
2
04. maj
10:45
Nykøbing FC (2)
10
Errindlev
2
837166
05-05 2024
10:00 OK+ stadion
1
-
4
05. maj
10:00
FC Nakskov
1
FC Falster
4
837157
ma06-05 2024
18:30 Øster Ulslev stadion
0
-
11
06. maj
18:30
ØUB
0
FC Falster
11
837162
on08-05 2024
18:45 LEDVANCE Park
9
-
2
08. maj
18:45
FC Falster
9
Ørslev GIF (V)
2
837153
to09-05 2024
10:00 Bårse Stadion
0
-
14
09. maj
10:00
Bårse IF
0
FC Nakskov
14
837147
on15-05 2024
18:00 Errindlev stadion
UHT
15. maj
18:00
Errindlev
Østmøn/Møns
UHT
837099
on15-05 2024
18:30 Øster Ulslev stadion
1
-
5
15. maj
18:30
ØUB
1
Nykøbing FC (1)
5
837159
ti21-05 2024
18:00 Errindlev stadion
2
-
6
21. maj
18:00
Errindlev
2
ØUB
6
837173
25-05 2024
11:00 Ørslev Stadion
UHT
25. maj
11:00
Ørslev GIF (V)
Errindlev
UHT
837165
25-05 2024
11:45 Nykøbing FC
UHT
25. maj
11:45
Nykøbing FC (2)
Bårse IF
UHT
837089
ti28-05 2024
18:00 Errindlev stadion
6
-
5
28. maj
18:00
Errindlev
6
Bårse IF
5
837161
ti28-05 2024
18:30 Hjertebjerg Stadion
HHT
28. maj
18:30
Østmøn/Møns
Nykøbing FC (2)
HHT
837175
01-06 2024
10:00 Hjertebjerg Stadion
HHT
01. jun
10:00
Østmøn/Møns
Ørslev GIF (V)
HHT
837176
01-06 2024
10:00 Nykøbing FC
7
-
1
01. jun
10:00
Nykøbing FC (2)
7
ØUB
1
837174
01-06 2024
11:00 Errindlev stadion
4
-
8
01. jun
11:00
Errindlev
4
FC Nakskov
8
838108
01-06 2024
14:00 LEDVANCE Park
UHT
01. jun
14:00
FC Falster
Nykøbing FC (1)
UHT
838291
02-06 2024
13:00 Bårse Stadion
3
-
0
02. jun
13:00
Bårse IF
3
IF Svend Gønge
0
837168
ma03-06 2024
18:00 Øster Ulslev stadion
UHT
03. jun
18:00
ØUB
Østmøn/Møns
UHT
837163
on05-06 2024
18:30 Bårse Stadion
3
-
5
05. jun
18:30
Bårse IF
3
Nykøbing FC (1)
5
838296
to06-06 2024
18:00 Ørslev Stadion
0
-
2
06. jun
18:00
Ørslev GIF (V)
0
Nykøbing FC (2)
2
838293
08-06 2024
10:00 Nykøbing FC
4
-
0
08. jun
10:00
Nykøbing FC (1)
4
Errindlev
0
838292
08-06 2024
11:45 Køng Idrætsplads
2
-
2
08. jun
11:45
IF Svend Gønge
2
FC Falster
2
838295
08-06 2024
13:00 Bårse Stadion
3
-
3
08. jun
13:00
Bårse IF
3
ØUB
3
838294
09-06 2024
11:00 OK+ stadion
3
-
0
09. jun
11:00
FC Nakskov
3
Østmøn/Møns
0
837160
ma10-06 2024
18:00 Køng Idrætsplads
2
-
1
10. jun
18:00
IF Svend Gønge
2
FC Nakskov
1
838353
fr14-06 2024
18:00 Øster Ulslev stadion
1
-
4
14. jun
18:00
ØUB
1
Ørslev GIF (V)
4
838317
15-06 2024
10:00 Hjertebjerg Stadion
7
-
0
15. jun
10:00
Østmøn/Møns
7
Nykøbing FC (1)
0
838297
15-06 2024
11:00 Errindlev stadion
HHT
15. jun
11:00
Errindlev
IF Svend Gønge
HHT
838351
15-06 2024
12:00 Nykøbing FC
UHT
15. jun
12:00
Nykøbing FC (2)
FC Nakskov
UHT
838352
15-06 2024
13:00 LEDVANCE Park
AFBR
15. jun
13:00
FC Falster
Bårse IF
837164
ti18-06 2024
18:30 Nykøbing FC
0
-
4
18. jun
18:30
Nykøbing FC (1)
0
IF Svend Gønge
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind