Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:00
Sønderbro Fight 2
Amager FF 2
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:00
Union 4
FA 2000 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
FB 6
FB 11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
KB 4
Føroyar 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
CBS Sport 4
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Fremad Valby 4
Skjold 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
20:30
B.93 5
FB 6
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:00
FA 2000 7
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Amager FF 2
KB 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
FB 11
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Skjold 6
CBS Sport 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
Føroyar 2
Union 4
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Sønderbro Fight 2
KB 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
FB 6
Skjold 6
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Fremad Valby 4
Føroyar 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Union 4
Amager FF 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
FB 11
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
CBS Sport 4
FA 2000 7
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:30
B.93 5
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
FA 2000 7
FB 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Amager FF 2
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Skjold 6
FB 11
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
KB 4
Union 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Føroyar 2
CBS Sport 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:30
B.93 5
Skjold 6
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:30
Sønderbro Fight 2
Union 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
FB 6
Føroyar 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Fremad Valby 4
KB 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
FB 11
FA 2000 7
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
CBS Sport 4
Amager FF 2
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
FA 2000 7
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Union 4
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Amager FF 2
FB 6
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Skjold 6
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
KB 4
CBS Sport 4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
Føroyar 2
FB 11
|
|||||||||||||||||||
25. sep
20:30
B.93 5
Føroyar 2
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:00
Sønderbro Fight 2
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
FB 6
KB 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
FB 11
Amager FF 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
CBS Sport 4
Union 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Skjold 6
FA 2000 7
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:00
FA 2000 7
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:00
Union 4
FB 6
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Amager FF 2
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Fremad Valby 4
CBS Sport 4
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
KB 4
FB 11
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
Føroyar 2
Skjold 6
|
|||||||||||||||||||
09. okt
20:30
B.93 5
KB 4
|
|||||||||||||||||||
11. okt
18:00
FA 2000 7
Føroyar 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
FB 6
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
FB 11
Union 4
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Skjold 6
Amager FF 2
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Sønderbro Fight 2
CBS Sport 4
|
|||||||||||||||||||
18. okt
18:00
Union 4
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Amager FF 2
FA 2000 7
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Fremad Valby 4
FB 11
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
CBS Sport 4
FB 6
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
KB 4
Skjold 6
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Sønderbro Fight 2
Føroyar 2
|
|||||||||||||||||||
23. okt
20:30
B.93 5
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
25. okt
18:00
FA 2000 7
KB 4
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
FB 6
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
FB 11
CBS Sport 4
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Skjold 6
Union 4
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
Føroyar 2
Amager FF 2
|