Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. aug
20:15
Valby 3
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Sønderbro Fight 3
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Fix 2
KFUM 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Union 7
B.93 11
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
FB 13
Husum 3
|
|||||||||||||||||||
03. sep
20:30
B.93 11
FB 13
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
AB Tårnby 3
Union 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
KFUM 3
Sønderbro Fight 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Husum 3
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Skjold 9
Valby 3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:15
Valby 3
KFUM 3
|
|||||||||||||||||||
13. sep
17:30
Sønderbro Fight 3
Husum 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Union 7
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
FB 13
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
B.93 11
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
AB Tårnby 3
FB 13
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Fix 2
Sønderbro Fight 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
KFUM 3
Union 7
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Husum 3
Valby 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Skjold 9
B.93 11
|
|||||||||||||||||||
25. sep
20:15
Valby 3
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
AB Tårnby 3
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Union 7
Husum 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
FB 13
Sønderbro Fight 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
B.93 11
KFUM 3
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
KFUM 3
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Fix 2
Union 7
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Husum 3
B.93 11
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Sønderbro Fight 3
Valby 3
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Skjold 9
FB 13
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
AB Tårnby 3
Husum 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Union 7
Sønderbro Fight 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Skjold 9
KFUM 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
FB 13
Valby 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
16:00
B.93 11
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
16. okt
20:15
Valby 3
Union 7
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Fix 2
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
Husum 3
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Sønderbro Fight 3
B.93 11
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
FB 13
KFUM 3
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
AB Tårnby 3
Sønderbro Fight 3
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Union 7
FB 13
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
KFUM 3
Husum 3
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Skjold 9
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
B.93 11
Valby 3
|