Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
14:00
Fremad Valby 5
HB 5
|
|||||||||||||||||||
31. aug
19:00
Vanløse IF 5
Copenhagen Celtic 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Skjold 8
Union 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
FC Ryparken 3
FA 2000 13
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
KB 6
B.93 7
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:30
B.93 7
FC Ryparken 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Copenhagen Celtic 2
Skjold 8
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
FA 2000 13
Fremad Valby 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Union 6
KB 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
HB 5
Vanløse IF 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Fremad Valby 5
B.93 7
|
|||||||||||||||||||
14. sep
19:00
Vanløse IF 5
Skjold 8
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
FC Ryparken 3
Union 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
KB 6
Copenhagen Celtic 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
HB 5
FA 2000 13
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Copenhagen Celtic 2
FC Ryparken 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
FA 2000 13
Vanløse IF 5
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Skjold 8
KB 6
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Union 6
Fremad Valby 5
|
|||||||||||||||||||
22. sep
18:00
B.93 7
HB 5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Fremad Valby 5
Copenhagen Celtic 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
19:00
Vanløse IF 5
KB 6
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
FA 2000 13
B.93 7
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
FC Ryparken 3
Skjold 8
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
HB 5
Union 6
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Copenhagen Celtic 2
HB 5
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Skjold 8
Fremad Valby 5
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Union 6
FA 2000 13
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
KB 6
FC Ryparken 3
|
|||||||||||||||||||
06. okt
18:00
B.93 7
Vanløse IF 5
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Fremad Valby 5
KB 6
|
|||||||||||||||||||
12. okt
19:00
Vanløse IF 5
FC Ryparken 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
FA 2000 13
Copenhagen Celtic 2
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
B.93 7
Union 6
|
|||||||||||||||||||
13. okt
16:00
HB 5
Skjold 8
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Copenhagen Celtic 2
B.93 7
|
|||||||||||||||||||
19. okt
19:00
Vanløse IF 5
Union 6
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Skjold 8
FA 2000 13
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
FC Ryparken 3
Fremad Valby 5
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
KB 6
HB 5
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Fremad Valby 5
Vanløse IF 5
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
FA 2000 13
KB 6
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Union 6
Copenhagen Celtic 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
B.93 7
Skjold 8
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
HB 5
FC Ryparken 3
|