Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. aug
18:00
Amalie 3
Heimdal 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Østerbro IF 6
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Skjold 10
Skjold 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
B.93 8
Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
KFB 4
Østerbro IF 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Vestia 4
Skjold 10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
FA 2000 14
B.93 8
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Skjold 7
Amalie 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Heimdal 2
Fremad Valby 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Skjold 10
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
B.93 8
KFB 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Amalie 3
Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Fremad Valby 6
Østerbro IF 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Heimdal 2
Skjold 7
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Østerbro IF 6
B.93 8
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Vestia 4
Heimdal 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
FA 2000 14
Amalie 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
KFB 4
Skjold 10
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Skjold 7
Fremad Valby 6
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Amalie 3
KFB 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Skjold 7
Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Fremad Valby 6
B.93 8
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Skjold 10
Østerbro IF 6
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
Heimdal 2
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Østerbro IF 6
Amalie 3
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Vestia 4
Fremad Valby 6
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
FA 2000 14
Skjold 7
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
KFB 4
Heimdal 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
18:00
B.93 8
Skjold 10
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Amalie 3
B.93 8
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Vestia 4
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Skjold 7
KFB 4
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
Fremad Valby 6
Skjold 10
|
|||||||||||||||||||
13. okt
16:00
Heimdal 2
Østerbro IF 6
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Østerbro IF 6
Skjold 7
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
KFB 4
Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Skjold 10
Amalie 3
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
B.93 8
Heimdal 2
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Fremad Valby 6
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Vestia 4
Østerbro IF 6
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
FA 2000 14
KFB 4
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Skjold 7
B.93 8
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Amalie 3
Fremad Valby 6
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
Heimdal 2
Skjold 10
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2025
14:00
Fremad Valby 6
KFB 4
|