Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. aug
22:00
Dankurd IF 2
Skjold 14
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Tårnby FF 3
Union 9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Heimdal 4
HIK 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
B.93 12
Østerbro IF 9
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:30
Fremad Amager 3
KFUM 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Østerbro IF 9
Heimdal 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Skjold 14
Tårnby FF 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
HIK 6
Dankurd IF 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
KFUM 4
B.93 12
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Union 9
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Dankurd IF 2
Tårnby FF 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Heimdal 4
KFUM 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
HIK 6
Østerbro IF 9
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
B.93 12
Union 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:30
Fremad Amager 3
Skjold 14
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Østerbro IF 9
Dankurd IF 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Tårnby FF 3
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
KFUM 4
HIK 6
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Skjold 14
B.93 12
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
Union 9
Heimdal 4
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Dankurd IF 2
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Østerbro IF 9
KFUM 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Heimdal 4
Skjold 14
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
HIK 6
Union 9
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
B.93 12
Tårnby FF 3
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Tårnby FF 3
Heimdal 4
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Skjold 14
HIK 6
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
KFUM 4
Dankurd IF 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
Union 9
Østerbro IF 9
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Dankurd IF 2
B.93 12
|
|||||||||||||||||||
08. okt
19:30
Fremad Amager 3
B.93 12
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Østerbro IF 9
Skjold 14
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Heimdal 4
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
HIK 6
Tårnby FF 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
KFUM 4
Union 9
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
Dankurd IF 2
Union 9
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
Tårnby FF 3
Østerbro IF 9
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Skjold 14
KFUM 4
|
|||||||||||||||||||
20. okt
16:00
B.93 12
Heimdal 4
|
|||||||||||||||||||
21. okt
19:30
Fremad Amager 3
HIK 6
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Østerbro IF 9
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Heimdal 4
Dankurd IF 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
KFUM 4
Tårnby FF 3
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
HIK 6
B.93 12
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
Union 9
Skjold 14
|