Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Lystrup IF
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Skødstrup SF
NV Djurs
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Auning IF
SGF/GUI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:45
Hornbæk SF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Kristrup B
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
HOG Hinnerup
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Randers Freja
Hornbæk SF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
09:00
VSK Aarhus
Auning IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
NV Djurs
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:45
SGF/GUI
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Hornbæk SF
Auning IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Skødstrup SF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Kristrup B
NV Djurs
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Lystrup IF
SGF/GUI
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Randers Freja
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
HOG Hinnerup
Hornbæk SF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
NV Djurs
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
Auning IF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
SGF/GUI
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
08. sep
09:00
VSK Aarhus
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Randers Freja
SGF/GUI
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hornbæk SF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Lystrup IF
Auning IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
HOG Hinnerup
NV Djurs
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Kristrup B
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
28. sep
09:30
VSK Aarhus
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
28. sep
09:30
Auning IF
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
NV Djurs
Hornbæk SF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
SGF/GUI
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:15
Skødstrup SF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:45
HOG Hinnerup
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Randers Freja
Auning IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
NV Djurs
SGF/GUI
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Kristrup B
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:50
Hornbæk SF
Lystrup IF
|
Se datoplan m.m. for efterår 2024 U11-U12 8:8: Datoplan m.m. U11-U12 8:8
Pilotprojekt - Holdkort i U11 og U12: Holdkort U11 og U12