U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj, Pulje 3 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
207955
12-05 2024
10:00 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
10:00
Albertslund IF
Ejby IF 1968
207956
12-05 2024
10:00
Oversidder
Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
10:00
Oversidder
IF Bytoften
207957
12-05 2024
10:20 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
10:20
Brøndbyernes IF
Virum-Sorgenfri BK
208292
12-05 2024
10:20
Oversidder
Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
10:20
Oversidder
Helsinge Fodbold
208293
12-05 2024
10:40
Oversidder
Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
10:40
Ejby IF 1968
Oversidder
208294
12-05 2024
10:40 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
10:40
IF Bytoften
Brøndbyernes IF
208295
12-05 2024
11:00
Oversidder
Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
11:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
208296
12-05 2024
11:00 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
11:00
Helsinge Fodbold
Albertslund IF
208297
12-05 2024
11:20
Oversidder
Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
11:20
Albertslund IF
Oversidder
208298
12-05 2024
11:20 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
11:20
Ejby IF 1968
IF Bytoften
208299
12-05 2024
11:40
Oversidder
Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
11:40
Brøndbyernes IF
Oversidder
208300
12-05 2024
11:40 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
11:40
Virum-Sorgenfri BK
Helsinge Fodbold
208301
12-05 2024
12:00 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
12:00
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
208302
12-05 2024
12:00 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
12:00
Ejby IF 1968
Virum-Sorgenfri BK
208303
12-05 2024
12:20
Oversidder
Oversidder
Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
12:20
Oversidder
Oversidder
208340
12-05 2024
12:20 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
12. maj
12:20
IF Bytoften
Helsinge Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.

Log ind