Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. aug
19:00
Eastside Viborg/BTIF
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
Oversidder
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. aug
19:00
SUB 09
Mønsted/Sparkær
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Mønsted/Sparkær
Eastside Viborg/BTIF
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Ørslevkloster IF
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Ørslevkloster IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Ravnsbjerg IF
SUB 09
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Eastside Viborg/BTIF
SUB 09
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Oversidder
Mønsted/Sparkær
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Mønsted/Sparkær
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
SUB 09
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Eastside Viborg/BTIF
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Oversidder
Eastside Viborg/BTIF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Ørslevkloster IF
SUB 09
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Ravnsbjerg IF
Mønsted/Sparkær
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Ørslevkloster IF
Eastside Viborg/BTIF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
Mønsted/Sparkær
SUB 09
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
Ravnsbjerg IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:15
Eastside Viborg/BTIF
Mønsted/Sparkær
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:15
Oversidder
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:15
SUB 09
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
SUB 09
Eastside Viborg/BTIF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Mønsted/Sparkær
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Ravnsbjerg IF
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
01. okt
17:45
Ørslevkloster IF
Mønsted/Sparkær
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:45
Oversidder
SUB 09
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:45
Ravnsbjerg IF
Eastside Viborg/BTIF
|
|||||||||||||||||||
08. okt
17:30
SUB 09
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:30
Eastside Viborg/BTIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:30
Mønsted/Sparkær
Ravnsbjerg IF
|
Regler for Kortbanefodbold
Tilmelding til Futsalturneringen er senest 6. oktober
Tilmelding til Indefodboldturneringens 1. runde er senest 27. oktober
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.