Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
22:00
Østerbro IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
FA 2000 (1)
Vanløse 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
HB
K.B.
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug
17:00
Stefan
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:45
AB Tårnby
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Skovshoved IF
B.93
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
13:00
Vanløse 4
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
Fremad Valby
HB
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
Oversidder
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
23. aug
17:45
K.B.
Stefan
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
B.93
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Skovshoved IF
Stefan
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Ørestad IF
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Østerbro IF
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
FA 2000 (1)
K.B.
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
HB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:00
Stefan
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Skovshoved IF
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
B.93
Vanløse 4
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Oversidder
Stefan
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:45
AB Tårnby
HB
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Fremad Valby
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
K.B.
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Ørestad IF
B.93
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Vanløse 4
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Østerbro IF
HB
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FA 2000 (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:00
Stefan
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:30
B.93
K.B.
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Skovshoved IF
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Vanløse 4
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
K.B.
Vanløse 4
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
HB
Stefan
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Oversidder
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:45
AB Tårnby
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Fremad Valby
B.93
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Ørestad IF
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Østerbro IF
Stefan
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
FA 2000 (1)
HB
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:30
B.93
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Skovshoved IF
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Ørestad IF
K.B.
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Vanløse 4
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
K.B.
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
HB
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Oversidder
Vanløse 4
|
|||||||||||||||||||
01. okt
17:00
Stefan
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:45
AB Tårnby
B.93
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Fremad Valby
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
K.B.
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Østerbro IF
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Ørestad IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
B.93
HB
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Vanløse 4
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
Østerbro IF
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
FA 2000 (1)
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
HB
Vanløse 4
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
Oversidder
K.B.
|
|||||||||||||||||||
15. okt
17:00
Stefan
B.93
|
|||||||||||||||||||
16. okt
19:45
AB Tårnby
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
K.B.
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Fremad Valby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:30
B.93
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Ørestad IF
HB
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:30
Skovshoved IF
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Vanløse 4
Stefan
|