Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
22:00
FB 7
FC Ryparken 3
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Deportivo Cobayas
Fremad Valby 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Skjold 10
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Copenfalster FF 2
Union 8
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
B.93 5
Volvox 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Volvox 2
Skjold 10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Fremad Valby 5
Copenfalster FF 2
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Union 8
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:30
FC Ryparken 3
Deportivo Cobayas
|
|||||||||||||||||||
08. sep
17:45
Østerbro IF 2
FB 7
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:15
Deportivo Cobayas
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Volvox 2
Union 8
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Skjold 10
FB 7
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Copenfalster FF 2
FC Ryparken 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
B.93 5
Fremad Valby 5
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FB 7
Deportivo Cobayas
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Fremad Valby 5
Volvox 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Union 8
Skjold 10
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:30
FC Ryparken 3
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
22. sep
17:45
Østerbro IF 2
Copenfalster FF 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Volvox 2
FC Ryparken 3
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:00
Union 8
Fremad Valby 5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Skjold 10
Deportivo Cobayas
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
Copenfalster FF 2
FB 7
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
B.93 5
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:15
Deportivo Cobayas
Copenfalster FF 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FB 7
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
Fremad Valby 5
Skjold 10
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:30
FC Ryparken 3
Union 8
|
|||||||||||||||||||
06. okt
17:45
Østerbro IF 2
Volvox 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Volvox 2
FB 7
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:00
Fremad Valby 5
FC Ryparken 3
|
|||||||||||||||||||
11. okt
18:00
Union 8
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:30
Skjold 10
Copenfalster FF 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
B.93 5
Deportivo Cobayas
|
|||||||||||||||||||
14. okt
19:00
Deportivo Cobayas
Volvox 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
FB 7
Union 8
|
|||||||||||||||||||
19. okt
11:30
Skjold 10
FC Ryparken 3
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:30
Copenfalster FF 2
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
20. okt
17:45
Østerbro IF 2
Fremad Valby 5
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Volvox 2
Copenfalster FF 2
|
|||||||||||||||||||
23. okt
18:00
Fremad Valby 5
FB 7
|
|||||||||||||||||||
25. okt
18:00
Union 8
Deportivo Cobayas
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:30
FC Ryparken 3
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
B.93 5
Skjold 10
|