Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. aug
12:00
B. 73, Slagelse
Toksværd Olstrup Fodbold
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
15:00
B. 73, Slagelse (6)
Sportsklubben Slagelse
Træningskamp Serie 4 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
B 73 Slagelse
Sundby
Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
B. 73, Slagelse
FC Storebælt
Træningskamp Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
B. 73, Slagelse
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
B. 73, Slagelse
Sorø Freja
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
B. 73, Slagelse (1)
KFUM BK, Roskilde (Liga 2)
Ungdomspokalen U17 Drenge (08) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
B. 73, Slagelse
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
B. 73, Slagelse
Fuglebjerg IF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
B. 73, Slagelse
FC Lejre
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
B. 73, Slagelse
Herfølge BK
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
B. 73, Slagelse
Hårlev BK
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:45
B. 73, Slagelse
BSF
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:45
B. 73, Slagelse
AB
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:45
B. 73, Slagelse
Melby-Liseleje IF
8:8 U13 Piger 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:45
B. 73, Slagelse
Solrød FC
U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:30
B. 73, Slagelse
AIK 65 Strøby Fodbold
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:45
B. 73, Slagelse
Herlufsholm GF
Serie 3 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:30
B. 73, Slagelse
Lynge-Broby IF
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
B. 73, Slagelse
Næstved I.F.
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
B. 73, Slagelse
Herfølge BK
U14 Drenge Mester (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
B. 73, Slagelse
Køge Nord FC
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
B. 73, Slagelse
Bagsværd BK
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
B. 73, Slagelse
TGB
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
B. 73, Slagelse
Allerød Fodbold Klub
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår Pulje 1
|