Valby Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
705709
fr24-05 2024
16:30 U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
24. maj
16:30
Frem 3
AB Tårnby 4
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
263937
fr24-05 2024
18:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
24. maj
18:00
Valby Bk.
Sønderbro Fight
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
471259
fr24-05 2024
18:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
24. maj
18:00
Fremad Valby 5
B.93 12
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
209646
fr24-05 2024
18:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
24. maj
18:00
Frem 3
Østerbro IF 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
234899
fr24-05 2024
18:00 Serie 1, Kvinder Forår P1
24. maj
18:00
Fremad Valby 2
Viktoria 2
Serie 1, Kvinder Forår P1
209645
fr24-05 2024
18:30 Serie 2, P2/3 Forår P3
24. maj
18:30
Fremad Valby 2
FA 2000 5
Serie 2, P2/3 Forår P3
215857
fr24-05 2024
19:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
24. maj
19:00
Frem 5
FB 11
Serie 4, P2/9 Forår P5
241102
fr24-05 2024
20:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
KFB
UDS
24. maj
20:00
FC Culpa
KFB
UDS
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
952652
fr24-05 2024
20:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
UHT
24. maj
20:00
Watan FC
JIF Hakoah
UHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
691791
25-05 2024
09:30 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
25. maj
09:30
Frem 2
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
691792
25-05 2024
09:30 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
25. maj
09:30
FA 2000 1
B.93 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
691793
25-05 2024
09:55 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
25. maj
09:55
Frem 2
Fix 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
691794
25-05 2024
09:55 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
Oversidder
25. maj
09:55
B.93 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
490940
25-05 2024
10:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
25. maj
10:00
Valby
B 1908 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
495060
25-05 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
SSB
25. maj
10:00
Valby 2
SSB
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
495061
25-05 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
25. maj
10:00
B.93 6
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
395695
25-05 2024
10:00 U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
25. maj
10:00
Fremad Valby
Amager Pigefodbold 4
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
439607
25-05 2024
10:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
25. maj
10:00
Frem 1
Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
443665
25-05 2024
10:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
25. maj
10:00
Vestia 2
Brønshøj BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
301784
25-05 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
25. maj
10:00
Frem 3
Fremad Amager 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
691801
25-05 2024
10:20 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
25. maj
10:20
Fix 1
FA 2000 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
692299
25-05 2024
10:20 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
Oversidder
25. maj
10:20
Oversidder
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
495062
25-05 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
25. maj
10:25
Valby 2
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
495063
25-05 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
25. maj
10:25
Kastrup 2
Frem 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
443753
25-05 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
25. maj
10:25
Frem 1
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
443754
25-05 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
25. maj
10:25
Brønshøj BK 1
B.93 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
692300
25-05 2024
10:45 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
25. maj
10:45
FA 2000 1
Frem 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
692486
25-05 2024
10:45 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
25. maj
10:45
Brønshøj BK 1
B.93 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
495064
25-05 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
25. maj
10:50
Dragør BK 4
B.93 6
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
495065
25-05 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
SSB
25. maj
10:50
Frem 2
SSB
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
443761
25-05 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
25. maj
10:50
Dragør BK 1
Vestia 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
443768
25-05 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
25. maj
10:50
B.93 3
Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
692487
25-05 2024
11:10 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
Oversidder
25. maj
11:10
Fix 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
495066
25-05 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
25. maj
11:15
B.93 6
Valby 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
495067
25-05 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
SSB
25. maj
11:15
SSB
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
443769
25-05 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
25. maj
11:15
Vestia 2
Frem 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
443774
25-05 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
25. maj
11:15
Valby 1
Brønshøj BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
443776
25-05 2024
11:40 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
25. maj
11:40
Dragør BK 1
B.93 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
495119
25-05 2024
11:40 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
25. maj
11:40
Dragør BK 4
Frem 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
566359
25-05 2024
12:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
25. maj
12:00
Fremad Valby 3
Sundby Bk. 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
803738
25-05 2024
12:00 KS Herre 23/24 P1
25. maj
12:00
Vigerslev Bk.
PI Fodbold
KS Herre 23/24 P1
951133
25-05 2024
12:00 U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
25. maj
12:00
Fremad Valby
KB 4
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
971182
25-05 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
25. maj
12:00
Fremad Valby 2
Skovshoved IF 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
235050
25-05 2024
12:00 Serie 2, Kvinder Forår P1
25. maj
12:00
Fremad Valby 3
Heimdal 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
119807
25-05 2024
13:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
25. maj
13:30
Frem 12
Hellas
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
671366
25-05 2024
14:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
UHT
25. maj
14:00
Sydkysten BK
Champeinz United
UHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
316988
25-05 2024
14:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
25. maj
14:00
Sporting Fønix CF
Panteras C.F.
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
471326
25-05 2024
15:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
25. maj
15:30
Frem 17
KB 11
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
316986
25-05 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
25. maj
16:00
Nøddealliancen
Folehaven
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
316991
26-05 2024
10:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
26. maj
10:00
FC Newborn
Slægtens Bk
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
796331
26-05 2024
10:00 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
26. maj
10:00
Pioneren 2
Rødovre (1)
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796332
26-05 2024
10:00 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
26. maj
10:00
Frem 3
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
861510
26-05 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
26. maj
10:00
Frem
GVI 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
955144
26-05 2024
10:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
Oversidder
26. maj
10:00
Frem
Oversidder
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
973938
26-05 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
26. maj
10:00
Dragør BK
B 1903
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
973939
26-05 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
KB
26. maj
10:00
KB
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982085
26-05 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
26. maj
10:00
Skjold
JIF Hakoah
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982086
26-05 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
26. maj
10:00
Oversidder
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
167550
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Pioneren
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
167551
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
GVI
26. maj
10:00
Frem (1)
GVI
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
167555
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Frem (2)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
167556
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Ørestad IF
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
167557
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
FB
26. maj
10:00
Frem (1)
FB
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
167611
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
HIK (1)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
167612
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Skjold (1)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
167720
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
BK Rødovre (3)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
167731
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Hekla
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
167883
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Skjold (2)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168116
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
HIK (2)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168117
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
AB Tårnby
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168981
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
Oversidder
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168982
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
B.93 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168983
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
B.93 2
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168984
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
B.93 3
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168985
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
B.93 4
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168986
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Rødovre (1)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168987
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Rødovre (2)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168988
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
Oversidder
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168989
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
Oversidder
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168990
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
Oversidder
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168991
26-05 2024
10:00 U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
Oversidder
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
168992
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Hvidovre IF (5)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
168993
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
B 1908 (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
168994
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Vestia (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
168995
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Brønshøj BK (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
168996
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Frem (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
168997
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
HIK (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
168999
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Skjold (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169000
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Fix (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169001
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
KB (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169002
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
B.93 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169003
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
FA 2000 (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169004
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
FA 2000 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169005
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Hvidovre IF (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169006
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
B 1903 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169007
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
GVI (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169008
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
KB (6)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169009
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Hellas (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169010
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
JIF Hakoah
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169012
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Union
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169013
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
Ørestad IF (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169014
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
KFUM
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169015
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
FB (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169016
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
26. maj
10:00
Frem (1)
K.B. (9)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
169017
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
GVI (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169018
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
FB (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169019
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
Skjold (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169020
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
Folehaven
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169021
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
KB (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169022
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
Østerbro IF
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169023
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
FB (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169024
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
B 1908 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169025
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
Fremad Amager (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169026
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
FA 2000 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169027
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
Ørestad IF (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169028
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
B.93 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169029
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
Hvidovre IF (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169030
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
Vestia (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169031
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
K.B. (10)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169032
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
HIK (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169033
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
KB (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169034
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
Hellas (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169035
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
Hekla (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169036
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
KB (7)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169037
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
AB Tårnby (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169038
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
Pioneren
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
169385
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
26. maj
10:00
Frem (2)
Rødovre (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
171878
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Vestia (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
171879
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
CIK
26. maj
10:00
Frem (3)
CIK
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
171979
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
B 1908 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
171980
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Fremad Amager (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
171982
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
AB Tårnby (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
175911
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
FB (5)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
175912
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Hvidovre IF (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
175913
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
FB (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
175914
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Fix (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
175915
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Skjold (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
175916
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Ørestad IF (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
175917
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
KB (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
175918
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
KB (5)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
175930
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
GVI (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
176129
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
FA 2000 (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
176130
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Hellas (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
176131
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Hekla (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
176132
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
KB (8)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
176133
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
B 1903 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
176134
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Rødovre 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
176135
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Hvidovre IF (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
176136
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Vestia (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
176137
26-05 2024
10:00 U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
26. maj
10:00
Frem (3)
Rødovre (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
905213
26-05 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
26. maj
10:00
Valby 1
Sundby Bk. 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
982087
26-05 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
26. maj
10:15
JIF Hakoah
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982089
26-05 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
26. maj
10:15
Skjold
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
973940
26-05 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
26. maj
10:15
B 1903
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982082
26-05 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
KB
26. maj
10:15
Dragør BK
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
796333
26-05 2024
10:25 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
26. maj
10:25
Pioneren 2
Fremad Amager 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796334
26-05 2024
10:25 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
26. maj
10:25
Sundby Bk. 4
Valby 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
982083
26-05 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
KB
26. maj
10:30
B 1903
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982084
26-05 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
26. maj
10:30
Dragør BK
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982090
26-05 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
26. maj
10:30
JIF Hakoah
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982091
26-05 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
26. maj
10:30
Skjold
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
796336
26-05 2024
10:50 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
26. maj
10:50
Fremad Amager 3
Frem 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796337
26-05 2024
10:50 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
26. maj
10:50
Valby 2
Rødovre (1)
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796344
26-05 2024
11:15 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
26. maj
11:15
Frem 3
Pioneren 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796351
26-05 2024
11:15 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
26. maj
11:15
Rødovre (1)
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796352
26-05 2024
11:40 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
26. maj
11:40
Fremad Amager 3
Valby 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
398749
26-05 2024
12:00 U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
UHT
26. maj
12:00
Fremad Valby
FC Damsø
UHT
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
862259
26-05 2024
12:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
26. maj
12:00
Fremad Valby 1
Fix 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
593885
26-05 2024
12:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
26. maj
12:00
Frem
KFUM BK, Roskilde
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
263932
26-05 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
CIK
26. maj
12:00
FC Culpa
CIK
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
954896
26-05 2024
12:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
GVI
26. maj
12:00
Frem
GVI
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
119762
26-05 2024
13:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
26. maj
13:00
Frem 11
Sønderbro Fight
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
130357
26-05 2024
14:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
26. maj
14:00
Frem
Friheden
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
420017
26-05 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
26. maj
14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
CSC 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
949377
26-05 2024
14:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
26. maj
14:00
Dankurd IF
Sporting 43
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
462599
26-05 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
Oversidder
26. maj
16:00
FC Whop en Dei 2
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
395693
ma27-05 2024
18:00 U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
27. maj
18:00
Vestia 2
Fremad Valby
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
419358
ma27-05 2024
18:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
27. maj
18:00
FC Nanoq
Team 2. Sal
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
419360
ma27-05 2024
18:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
KB
27. maj
18:00
Arctos
KB
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
915869
ma27-05 2024
18:30 U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
27. maj
18:30
Vestia
Jyllinge FC
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
439513
ma27-05 2024
19:00 Serie 2, Kvinder Forår P2
27. maj
19:00
FC Culpa
Skjold 2
Serie 2, Kvinder Forår P2
148728
ma27-05 2024
19:00 M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
27. maj
19:00
Valby
Hekla
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
283287
ma27-05 2024
19:15 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
27. maj
19:15
De Tunge Drenge FC
FB 18
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
132231
ma27-05 2024
19:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
27. maj
19:15
Dankurd IF
Frem 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
145380
ma27-05 2024
19:15 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
27. maj
19:15
Dankurd IF
PI Fodbold
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
145381
ma27-05 2024
20:30 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
27. maj
20:30
Vesterbro Alliancen
BK 10
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
462167
ma27-05 2024
20:30 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
27. maj
20:30
Sydhavn FF
KFB 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
958071
ma27-05 2024
22:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
Oversidder
27. maj
22:00
Fremad Valby 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
936879
ti28-05 2024
18:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
28. maj
18:00
Fremad Valby 2
Valby 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
283286
ti28-05 2024
19:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
28. maj
19:00
Frem 8
KFB 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
283646
ti28-05 2024
19:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
28. maj
19:00
Frem 7
FC Udfordringen
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
201088
ti28-05 2024
19:30 M+32 Øst 2024 Pulje 1
28. maj
19:30
Frederiksholm Sydhavnen
Hvidovre IF
M+32 Øst 2024 Pulje 1
740838
on29-05 2024
17:15 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
29. maj
17:15
Valby 1
BK Rødovre 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
307763
on29-05 2024
17:30 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
Oversidder
29. maj
17:30
Fremad Valby 2
Oversidder
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
290640
on29-05 2024
18:00 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
KB
29. maj
18:00
Fremad Valby
KB
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
261754
on29-05 2024
18:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
29. maj
18:00
FC Whop en Dei
Borghaven IF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
130071
on29-05 2024
19:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
29. maj
19:00
Frem 14
HB 18
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
238658
on29-05 2024
19:00 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
29. maj
19:00
Frem
Teatro Kapital
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
261756
on29-05 2024
20:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
29. maj
20:00
Nordvest FC
Blue Star Academy
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
285397
on29-05 2024
20:30 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
29. maj
20:30
Fremad Valby 2
Gentofte FK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
290643
on29-05 2024
20:30 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
29. maj
20:30
Fr.holm Sydhavnen
Brønshøj
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
648593
on29-05 2024
20:30 M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
29. maj
20:30
Fr.holm Sydhavnen
Bispebjerg Bk.
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
614083
on29-05 2024
22:00 Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
29. maj
22:00
Fremad Valby (M)
Vinder Teatro Kapital - Volvox
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
614082
on29-05 2024
22:01 Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
29. maj
22:01
Copenhagen Foxes (2)
Amager FF (2)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
648592
to30-05 2024
18:30 M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
KB
30. maj
18:30
Frem
KB
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
333123
to30-05 2024
19:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
30. maj
19:00
Frem 4
HB 13
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
592213
to30-05 2024
20:00 M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
30. maj
20:00
Copenhagen Celtic
AC Iben
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
145379
to30-05 2024
20:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
HIK
30. maj
20:00
Beatum
HIK
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
230357
to30-05 2024
20:00 KS, Kvinder Forår KSK
UDS
30. maj
20:00
PI Fodbold
Hvidovre IF
UDS
KS, Kvinder Forår KSK
212363
fr31-05 2024
18:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
31. maj
18:00
Frederiksholm Sydhavnen 3
Skjold 6
Serie 3, P2/5 Forår P5
234905
fr31-05 2024
18:00 Serie 1, Kvinder Forår P1
VLI
31. maj
18:00
Fremad Valby 2
VLI
Serie 1, Kvinder Forår P1
803739
fr31-05 2024
18:30 KS Herre 23/24 P1
31. maj
18:30
Fremad Valby
Vigerslev Bk.
KS Herre 23/24 P1
844924
fr31-05 2024
20:00 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
31. maj
20:00
Blue Star Academy
AB Tårnby
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
901054
01-06 2024
09:30 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
01. jun
09:30
FB 5
Frem 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
918031
01-06 2024
09:30 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
HB
01. jun
09:30
HB
JIF Hakoah
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
918034
01-06 2024
09:55 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
01. jun
09:55
FB 5
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
918035
01-06 2024
09:55 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
01. jun
09:55
JIF Hakoah
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
439526
01-06 2024
10:00 Serie 2, Kvinder Forår P2
01. jun
10:00
Fremad Valby 4
Valby
Serie 2, Kvinder Forår P2
796515
01-06 2024
10:00 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
01. jun
10:00
Hekla 4
Skjold 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796516
01-06 2024
10:00 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
01. jun
10:00
Valby 2
Ørestad IF 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
183635
01-06 2024
10:00 U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
01. jun
10:00
Fremad Valby 2
Vestia 3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
215320
01-06 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
01. jun
10:00
FC Culpa 2
B.93 6
Serie 4, P2/9 Forår P4
490932
01-06 2024
10:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
01. jun
10:00
Valby
Hellas
U15 Drenge M (09) Forår Mester
918036
01-06 2024
10:20 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
HB
01. jun
10:20
Nørrebro United 4
HB
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
918039
01-06 2024
10:20 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
01. jun
10:20
Skjold 5
Frem 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
796541
01-06 2024
10:25 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
01. jun
10:25
Hekla 4
Rødovre (1)
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796545
01-06 2024
10:25 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
01. jun
10:25
Ørestad IF 2
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
918044
01-06 2024
10:45 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange