Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
11:00
Ikast FC
2
Hjørring FK
3
U14 Drenge Liga 2A (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Guldminen
Bramming B
UDS
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Ikast FC
Kjellerup IF
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 794
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Ikast FC (3)
Dejbjerglund efterskole
U16 Drenge Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Ikast FC
MorsØ FC
UHT
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 463
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Ikast FC
Sunds IF
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 756
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Ikast FC
Hobro IK
U17 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Ikast/Vildbjerg
Varde IF
U17 Piger Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 822
|
|||||||||||||||||||
01. sep
19:00
Ikast FC (2)
FodboldHoldet Herning (1)
UDS
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Ikast FC (1)
Brande IF
U11 Drenge C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Ikast FC
Karup/Kølvrå 07
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
03. sep
16:30
FCM U19
Hobro IK (3)
U19 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Ikast FC
Sunds IF
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Guldminen
Herning Fremad
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Ikast FC
Alhedens IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 645
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
FCM U17
Hobro IK (4)
U17 Drenge Liga (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Ikast FC
Vejle B
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:30
Ikast FC
Herning Fremad
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
FC Midtjylland
Silkeborg IF
U15 Drenge Ligaen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Guldminen
Esbjerg fB
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Guldminen
Viborg Sdrm. IK
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Ikast FC
Herning Fremad
U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Ikast FC
FS Holstebro
U14 Drenge Liga 2A (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
FCM U12 ATK+ hold A
FCM U12 ATK+ hold B
U12 Drenge 3 x 25 min. / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
FCM U12 ATK+ hold C
FCM U12 ATK+ hold D
U12 Drenge 3 x 25 min. / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Ikast FC
Skive IK (E)
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Ikast FC
Mejdal-Halgård Fodbold
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 777
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
FCM U12 ATK+ hold A
FCM U12 ATK+ hold C
U12 Drenge 3 x 25 min. / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
FCM U12 ATK+ hold B
FCM U12 ATK+ hold D
U12 Drenge 3 x 25 min. / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Ikast FC
Viborg FF
U13 Drenge Liga 2B (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 723
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Ikast FC
FC Silkeborg
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Ikast FC
Hammerum IF
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Ikast FC
Silkeborg IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:30
FCM/FC Ebedei
Viborg FF (5)
U19 Drenge Divisionen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Ikast FC
Vildbjerg SF
U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Ikast FC
AaB
U14 Drenge Liga 2A (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Ikast FC
Aulum IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Ikast FC (2)
Skibbild IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Ikast FC (1)
Herning KFUM (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Ikast FC
Thisted FC
U17 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Ikast FC
Hammerum IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:30
FCM U14/15
Fredericia fF
U15 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:30
Ikast FC
FC Silkeborg (1)
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 281
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:30
Ikast FC
Sunds IF
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 558
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Ikast FC
Vildbjerg SF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 645
|
|||||||||||||||||||
20. sep
19:00
Ikast FC
Horsens Freja
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Ikast FC
Arnborg IF
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:45
FCM 2
FCM U13
U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Guldminen
Skive IK (E)
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:30
FC Midtjylland
Randers Freja FC
U15 Drenge Ligaen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
19:00
Ikast FC (2)
Herning KFUM (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Ikast FC
Hammerum IF
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Ikast FC
Aalborg KFUM
U17 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Ikast FC
KLG
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
29. sep
15:00
Ikast FC
Frederikshavn fI
U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
29. sep
18:00
Ikast FC (2)
Snejbjerg SG&I
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 126
|