Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Hillerød Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Hillerød Fodbold
Snekkersten IF
UHT
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hillerød Fodbold
KFUM BK, Roskilde
U15 Drenge Liga 3 (10) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Ølstykke FC
U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Slagelse B&I
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Hillerød Fodbold
Bagsværd BK
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:15
Hillerød Fodbold
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Hillerød Fodbold (Liga 3)
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
Ungdomspokalen U15 Drenge (10) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Hillerød Fodbold (3) (1)
Værløse BK (2)
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Hillerød Fodbold (Mester)
FC Helsingør (Liga 2)
Ungdomspokalen U14 Drenge (11) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Hillerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Hillerød Fodbold
Solrød FC
U16 Drenge Liga 1 Efterår (09) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Hillerød Fodbold
Oversidder
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hillerød Fodbold
Snekkersten IF
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hillerød Fodbold
Græsted IF
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Taastrup FC
U14 Drenge Mester (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Hillerød Fodbold
FC Holte
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
Hillerød Fodbold
FIF, Hillerød
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hillerød Fodbold
LSF
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
FC Hornsherred
Hillerød Fodbold (3)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hillerød Fodbold (1)
Uvelse IF
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Farum BK (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold (4)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Ølstykke FC (2)
Hillerød Fodbold (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Humlebæk BK (2)
Nivå-Kokkedal FK
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Ølstykke FC (1)
Farum BK (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Humlebæk BK (1)
FC Hornsherred
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Uvelse IF
Ølstykke FC (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Hillerød Fodbold (3)
Hillerød Fodbold (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Hillerød Fodbold (4)
Ølstykke FC (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Farum BK (2)
Allerød Fodbold Klub
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Hillerød Fodbold (2)
Humlebæk BK (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Nivå-Kokkedal FK
Allerød Fodbold Klub
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Farum BK (1)
Humlebæk BK (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
FC Hornsherred
Hillerød Fodbold (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Hillerød Fodbold
Hundested IK
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Hillerød Fodbold
Frederikssund IK
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Ølstykke FC (1)
Humlebæk BK (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Hillerød Fodbold (3)
Uvelse IF
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Ølstykke FC (2)
Humlebæk BK (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Farum BK (2)
Hillerød Fodbold (4)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Ølstykke FC (2)
Nivå-Kokkedal FK
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Hillerød Fodbold (1)
Farum BK (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Ølstykke FC (1)
FC Hornsherred
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Uvelse IF
Farum BK (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Humlebæk BK (1)
Hillerød Fodbold (3)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Hillerød Fodbold (4)
Hillerød Fodbold (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Humlebæk BK (2)
Farum BK (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Hillerød Fodbold
Brøndbyernes IF (2)
U19 Drenge Liga 1 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Hillerød Fodbold
Melby-Liseleje IF
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Hillerød Fodbold
Farum BK
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:30
Hillerød Fodbold
Brødeskov IF
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Hillerød Fodbold
FIF, Hillerød
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Hillerød Fodbold
Frederikssund IK
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Hillerød Fodbold
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Herlufsholm GF
U14 Drenge Mester (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Hillerød Fodbold
Fredensborg BI
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
Hillerød Fodbold
Espergærde IF
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hillerød Fodbold
LSF
U15 Drenge Liga 3 (10) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Hillerød Fodbold
Farum BK
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Hillerød Fodbold
IF Skjold Birkerød
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:45
Hillerød Fodbold
Lynge-Uggeløse IF
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Hillerød Fodbold
Lynge-Uggeløse IF
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
16:00
Hillerød Fodbold
Raklev GI
U16 Drenge Liga 1 Efterår (09) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Hillerød Fodbold
FC Holte
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:30
Hillerød Fodbold
Melby-Liseleje IF
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hillerød Fodbold
Hornbæk IF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hillerød Fodbold
AB
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hillerød Fodbold
Farum BK
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hillerød Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Hillerød Fodbold
Nørrebro United
Træningskamp U15 Drenge 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
Hillerød Fodbold
Farum BK
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
Hillerød Fodbold
Oversidder
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Hillerød Fodbold
IF Skjold Birkerød
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:30
Hillerød Fodbold
IF Skjold Birkerød
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:45
Hillerød Fodbold
Stenløse BK
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Hillerød Fodbold
Taastrup FC
U16 Drenge Liga 1 Efterår (09) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Hillerød Fodbold
Herlev IF
U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Vallensbæk IF
U14 Drenge Mester (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Hillerød Fodbold
Helsinge Fodbold
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Hillerød Fodbold
FC Rudersdal (1)
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Hillerød Fodbold
Farum BK (2)
U15 Drenge Liga 3 (10) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:30
Hillerød Fodbold
Lundtofte Boldklub
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Hillerød Fodbold
Greve Fodbold
U19 Drenge Liga 1 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
|