Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
FC Storebælt
Himmelev-Veddelev BK
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
FC Storebælt
FS Hashøj
UDS
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
FC Storebælt
Lynge-Broby IF
Serie 5 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
FC Storebælt (3)
B. 73, Slagelse (2)
Ungdomspokalen U15 Drenge B (10) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
FC Storebælt (4)
Skælskør Boldklub og Idrætsforening (2)
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:15
FC Storebælt
Benløse IF
Serie 3 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Næstved I.F.
Slagelse B&I
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Dianalund IF
FC Storebælt
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
FC Storebælt
Lynge-Broby IF
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Oversidder
Herlufsholm GF (1)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
FC Storebælt
Næstved I.F.
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Slagelse B&I
Herlufsholm GF (1)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Oversidder
Dianalund IF
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
FC Storebælt
Slagelse B&I
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Næstved I.F.
Oversidder
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Herlufsholm GF (1)
Dianalund IF
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Slagelse B&I
Oversidder
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Herlufsholm GF (1)
FC Storebælt
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Dianalund IF
Næstved I.F.
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:15
FC Storebælt (4)
Ringsted IF (2)
Ungdomspokalen U14 Drenge B (11) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
FC Storebælt
BK Avarta
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:30
FC Storebælt
Præstø IF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
FC Storebælt
Undløse BK
Serie 5 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
FC Storebælt
Karlslunde IF
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
FC Storebælt
Tuse IF
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:30
FC Storebælt
FC Nakskov
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
FC Storebælt
B. 73, Slagelse
Serie 3 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
FC Storebælt
Herlufsholm GF (1)
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:30
FC Storebælt
VG Fodbold
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 2
|