Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr
18:30
Avedøre IF
Roskilde Boldklub
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Avedøre IF
Kontra BK
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Rosenhøj BK
Ølstykke FC
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
FC Hvidovre
Grantoften IF
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Rosenhøj BK
Melby-Liseleje IF
U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Rosenhøj BK
BK Friheden
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Avedøre IF
B. 77, Rødovre
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Avedøre IF
Lejerbo BK
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
BK Friheden (1)
Måløv BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Rebæk IF
BK Friheden (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Avedøre IF (3)
Rebæk IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
IF Hjorten
Avedøre IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Avedøre IF (2)
Gevninge IF
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Hundige BK
Rebæk IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Brøndbyernes IF
AB
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
LSF (1)
Avedøre IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
LSF (2)
Albertslund IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Taastrup FC (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Rebæk IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Oversidder
Avedøre IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Avedøre IF
Farum BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
BSF
BK Friheden (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:25
Rebæk IF (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:25
Avedøre IF (2)
Hundige BK
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
BK Friheden (2)
Avedøre IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Måløv BK
Rebæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Avedøre IF (1)
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Rebæk IF (1)
IF Hjorten
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Avedøre IF
LSF (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
AB
LSF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Gevninge IF
Rebæk IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Hundige BK
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Taastrup FC (1)
Brøndbyernes IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Rebæk IF (3)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Avedøre IF (3)
IF Hjorten
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Farum BK
BSF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
BK Friheden (1)
Rebæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Albertslund IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Rebæk IF (2)
Avedøre IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Gevninge IF
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Brøndbyernes IF
LSF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
AB
Avedøre IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Avedøre IF
BSF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Måløv BK
BK Friheden (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Rebæk IF (1)
Avedøre IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
IF Hjorten
Rebæk IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Avedøre IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Rebæk IF
Farum BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Avedøre IF
BK Friheden (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
LSF (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Albertslund IF
Taastrup FC (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Hundige BK
Gevninge IF
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Avedøre IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Brøndbyernes IF
LSF (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
AB
Albertslund IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
BK Friheden (2)
Farum BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
BSF
Måløv BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Avedøre IF (1)
Rebæk IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Oversidder
Rebæk IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
LSF (1)
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Avedøre IF
Taastrup FC (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Rosenhøj BK
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Avedøre IF (1)
B. 82, Virum (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Ejby IF 1968 (1)
BK Avarta (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
B. 82, Virum (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
BK Avarta (2)
Avedøre IF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Ejby IF 1968 (2)
Herstedøster IC (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Tune IF (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Herstedøster IC (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Tune IF (2)
Avedøre IF (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
BK Avarta (1)
Herstedøster IC (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
B. 82, Virum (1)
Ejby IF 1968 (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Avedøre IF (2)
Ejby IF 1968 (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
B. 82, Virum (2)
BK Avarta (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Herstedøster IC (2)
Tune IF (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
BK Avarta (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Tune IF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Avedøre IF (1)
Ejby IF 1968 (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Herstedøster IC (1)
Tune IF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
B. 82, Virum (1)
BK Avarta (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Ejby IF 1968 (2)
Tune IF (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
B. 82, Virum (2)
Avedøre IF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
BK Avarta (2)
Herstedøster IC (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Ejby IF 1968 (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Ejby IF 1968 (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Herstedøster IC (1)
Avedøre IF (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
BK Avarta (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Tune IF (2)
B. 82, Virum (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Avedøre IF (2)
Herstedøster IC (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Tune IF (1)
B. 82, Virum (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
FC Hvidovre (2)
Albertslund IF (3)
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Rosenhøj BK
Oversidder
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Avedøre IF
Greve Fodbold
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Avedøre IF
Fredensborg BI
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Avedøre IF (1)
IF Bytoften (2)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Avedøre IF
IF Bytoften (1)
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Avedøre IF
Roskilde Boldklub
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Rosenhøj BK
BSF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Avedøre IF
Havdrup Fodbold
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Avedøre IF
Ejby IF 1968
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Rosenhøj BK
Havdrup Fodbold
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Rosenhøj BK
LSF
U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Avedøre IF
Torslunde-Ishøj IF (1)
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Avedøre IF
Taastrup Idrætsforening
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Avedøre IF (2)
Herfølge BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
FC Hvidovre
Albertslund BS 72
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FC Hvidovre (2)
Vester Fodbold
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Avedøre IF
Rosenhøj BK
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Avedøre IF
FC Hvidovre
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Avedøre IF
Roskilde United
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Avedøre IF
IF Skjold Birkerød
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Avedøre IF
Herstedøster IC
Serie 5 - Forår Pulje 4
|