Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. maj
14:00
Jernløse BK
Hagested IF (1)
Serie 5 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Jernløse BK
Taastrup FC
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Jernløse BK
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Dianalund IF
Roskilde Pigefodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:25
Kalundborg GB
B. 73, Slagelse
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:25
Jernløse BK
Dianalund IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:50
Roskilde Pigefodbold
Kalundborg GB
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:50
B. 73, Slagelse
Dianalund IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
Kalundborg GB
Jernløse BK
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
Roskilde Pigefodbold
B. 73, Slagelse
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Dianalund IF
Kalundborg GB
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Jernløse BK
Roskilde Pigefodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Jernløse/Holbæk
TGB
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Jernløse/Holbæk (1)
Tuse IF (SS)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Jernløse BK
Svinninge IF
Serie 3 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Jernløse BK
Rørby-Værslev IF
Serie 5 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Jernløse BK
Tuse IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Jernløse/Holbæk
Solrød FC
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Jernløse BK
Kalundborg GB
Serie 3 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Jernløse BK
Himmelev-Veddelev BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Jernløse BK
Raklev GI
Serie 5 - Forår Pulje 7
|