Tune Hallen

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
420321
10-03 2024
09:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Karlslunde IF (3) Brøndbyernes IF (1)
10. mar
09:00
Karlslunde IF (3)
Brøndbyernes IF (1)
420349
10-03 2024
09:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Brøndbyernes IF (2) Greve Fodbold (2)
10. mar
09:00
Brøndbyernes IF (2)
Greve Fodbold (2)
492406
10-03 2024
09:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 3 FC Lejre (1) Nykøbing IF
10. mar
09:00
FC Lejre (1)
Nykøbing IF
420378
10-03 2024
09:00 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Dragør BK Albertslund IF (1)
10. mar
09:00
Dragør BK
Albertslund IF (1)
420379
10-03 2024
09:10 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Oversidder
10. mar
09:10
Oversidder
Oversidder
492407
10-03 2024
09:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 3 Virum-Sorgenfri BK (1) B. 82, Virum
10. mar
09:10
Virum-Sorgenfri BK (1)
B. 82, Virum
420350
10-03 2024
09:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 B. 82, Virum BSF (2)
10. mar
09:10
B. 82, Virum
BSF (2)
420322
10-03 2024
09:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 BSF (1) Greve Fodbold (1)
10. mar
09:10
BSF (1)
Greve Fodbold (1)
420323
10-03 2024
09:20 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Karlslunde IF (1) Karlslunde IF (3)
10. mar
09:20
Karlslunde IF (1)
Karlslunde IF (3)
420351
10-03 2024
09:20 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Karlslunde IF (2) Brøndbyernes IF (2)
10. mar
09:20
Karlslunde IF (2)
Brøndbyernes IF (2)
492408
10-03 2024
09:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 3 Brøndbyernes IF (1) FC Lejre (1)
10. mar
09:20
Brøndbyernes IF (1)
FC Lejre (1)
420380
10-03 2024
09:20 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Albertslund IF (1) Oversidder
10. mar
09:20
Albertslund IF (1)
Oversidder
420381
10-03 2024
09:30 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Dragør BK
10. mar
09:30
Oversidder
Dragør BK
492409
10-03 2024
09:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 3 Nykøbing IF Virum-Sorgenfri BK (1)
10. mar
09:30
Nykøbing IF
Virum-Sorgenfri BK (1)
420352
10-03 2024
09:30 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Greve Fodbold (2) B. 82, Virum
10. mar
09:30
Greve Fodbold (2)
B. 82, Virum
420324
10-03 2024
09:30 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Brøndbyernes IF (1) BSF (1)
10. mar
09:30
Brøndbyernes IF (1)
BSF (1)
420325
10-03 2024
09:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Greve Fodbold (1) Karlslunde IF (1)
10. mar
09:40
Greve Fodbold (1)
Karlslunde IF (1)
420353
10-03 2024
09:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 BSF (2) Karlslunde IF (2)
10. mar
09:40
BSF (2)
Karlslunde IF (2)
492410
10-03 2024
09:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 3 B. 82, Virum Brøndbyernes IF (1)
10. mar
09:40
B. 82, Virum
Brøndbyernes IF (1)
420382
10-03 2024
09:40 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Albertslund IF (1)
10. mar
09:40
Oversidder
Albertslund IF (1)
420383
10-03 2024
09:50 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Albertslund IF (2) Dragør BK
10. mar
09:50
Albertslund IF (2)
Dragør BK
492411
10-03 2024
09:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 3 FC Lejre (1) Virum-Sorgenfri BK (1)
10. mar
09:50
FC Lejre (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
420372
10-03 2024
09:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Brøndbyernes IF (2) B. 82, Virum
10. mar
09:50
Brøndbyernes IF (2)
B. 82, Virum
420326
10-03 2024
09:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Karlslunde IF (3) BSF (1)
10. mar
09:50
Karlslunde IF (3)
BSF (1)
420327
10-03 2024
10:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Karlslunde IF (1) Brøndbyernes IF (1)
10. mar
10:00
Karlslunde IF (1)
Brøndbyernes IF (1)
420373
10-03 2024
10:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Karlslunde IF (2) Greve Fodbold (2)
10. mar
10:00
Karlslunde IF (2)
Greve Fodbold (2)
492420
10-03 2024
10:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 3 Brøndbyernes IF (1) Nykøbing IF
10. mar
10:00
Brøndbyernes IF (1)
Nykøbing IF
420384
10-03 2024
10:00 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Oversidder
10. mar
10:00
Oversidder
Oversidder
420385
10-03 2024
10:10 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Albertslund IF (1) Oversidder
10. mar
10:10
Albertslund IF (1)
Oversidder
492427
10-03 2024
10:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 3 B. 82, Virum FC Lejre (1)
10. mar
10:10
B. 82, Virum
FC Lejre (1)
420374
10-03 2024
10:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 BSF (2) Brøndbyernes IF (2)
10. mar
10:10
BSF (2)
Brøndbyernes IF (2)
420346
10-03 2024
10:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Greve Fodbold (1) Karlslunde IF (3)
10. mar
10:10
Greve Fodbold (1)
Karlslunde IF (3)
420347
10-03 2024
10:20 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 BSF (1) Karlslunde IF (1)
10. mar
10:20
BSF (1)
Karlslunde IF (1)
420375
10-03 2024
10:20 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 B. 82, Virum Karlslunde IF (2)
10. mar
10:20
B. 82, Virum
Karlslunde IF (2)
492444
10-03 2024
10:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 3 Virum-Sorgenfri BK (1) Brøndbyernes IF (1)
10. mar
10:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Brøndbyernes IF (1)
420386
10-03 2024
10:20 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Albertslund IF (2)
10. mar
10:20
Oversidder
Albertslund IF (2)
420387
10-03 2024
10:30 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Dragør BK
10. mar
10:30
Oversidder
Dragør BK
492447
10-03 2024
10:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 3 Nykøbing IF B. 82, Virum
10. mar
10:30
Nykøbing IF
B. 82, Virum
420376
10-03 2024
10:30 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Greve Fodbold (2) BSF (2)
10. mar
10:30
Greve Fodbold (2)
BSF (2)
420348
10-03 2024
10:30 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Brøndbyernes IF (1) Greve Fodbold (1)
10. mar
10:30
Brøndbyernes IF (1)
Greve Fodbold (1)
492448
10-03 2024
10:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 5 FC Lejre (3) Brøndbyernes IF (3)
10. mar
10:40
FC Lejre (3)
Brøndbyernes IF (3)
791962
10-03 2024
10:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Måløv BK (1) Ishøj IF (1)
10. mar
10:40
Måløv BK (1)
Ishøj IF (1)
793107
10-03 2024
10:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Ishøj IF (2) Rebæk IF (2)
10. mar
10:40
Ishøj IF (2)
Rebæk IF (2)
420388
10-03 2024
10:40 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Albertslund IF (2) Oversidder
10. mar
10:40
Albertslund IF (2)
Oversidder
420389
10-03 2024
10:50 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Oversidder
10. mar
10:50
Oversidder
Oversidder
793114
10-03 2024
10:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 IF Frem Bjæverskov (2) Måløv BK (2)
10. mar
10:50
IF Frem Bjæverskov (2)
Måløv BK (2)
791963
10-03 2024
10:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 IF Frem Bjæverskov (1) Rebæk IF (1)
10. mar
10:50
IF Frem Bjæverskov (1)
Rebæk IF (1)
492468
10-03 2024
10:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 5 Solrød FC (2) Virum-Sorgenfri BK (3)
10. mar
10:50
Solrød FC (2)
Virum-Sorgenfri BK (3)
492469
10-03 2024
11:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 5 Greve Fodbold (2) FC Lejre (3)
10. mar
11:00
Greve Fodbold (2)
FC Lejre (3)
791964
10-03 2024
11:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 BSF (1) Ringsted IF (1)
10. mar
11:00
BSF (1)
Ringsted IF (1)
793115
10-03 2024
11:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 BSF (2) Ringsted IF (2)
10. mar
11:00
BSF (2)
Ringsted IF (2)
420390
10-03 2024
11:00 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Oversidder
10. mar
11:00
Oversidder
Oversidder
420391
10-03 2024
11:10 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Albertslund IF (2)
10. mar
11:10
Oversidder
Albertslund IF (2)
793117
10-03 2024
11:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Måløv BK (2) Ishøj IF (2)
10. mar
11:10
Måløv BK (2)
Ishøj IF (2)
791965
10-03 2024
11:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Rebæk IF (1) Måløv BK (1)
10. mar
11:10
Rebæk IF (1)
Måløv BK (1)
492470
10-03 2024
11:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 5 Brøndbyernes IF (3) Solrød FC (2)
10. mar
11:10
Brøndbyernes IF (3)
Solrød FC (2)
492471
10-03 2024
11:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 5 Virum-Sorgenfri BK (3) Greve Fodbold (2)
10. mar
11:20
Virum-Sorgenfri BK (3)
Greve Fodbold (2)
793099
10-03 2024
11:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Ishøj IF (1) BSF (1)
10. mar
11:20
Ishøj IF (1)
BSF (1)
793118
10-03 2024
11:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Rebæk IF (2) BSF (2)
10. mar
11:20
Rebæk IF (2)
BSF (2)
793135
10-03 2024
11:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 BSF (3) Solrød FC (3)
10. mar
11:20
BSF (3)
Solrød FC (3)
793136
10-03 2024
11:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 Karlslunde IF (1) Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
10. mar
11:30
Karlslunde IF (1)
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
793119
10-03 2024
11:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Ringsted IF (2) IF Frem Bjæverskov (2)
10. mar
11:30
Ringsted IF (2)
IF Frem Bjæverskov (2)
793100
10-03 2024
11:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Ringsted IF (1) IF Frem Bjæverskov (1)
10. mar
11:30
Ringsted IF (1)
IF Frem Bjæverskov (1)
492472
10-03 2024
11:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 5 FC Lejre (3) Solrød FC (2)
10. mar
11:30
FC Lejre (3)
Solrød FC (2)
492473
10-03 2024
11:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 5 Greve Fodbold (2) Brøndbyernes IF (3)
10. mar
11:40
Greve Fodbold (2)
Brøndbyernes IF (3)
793101
10-03 2024
11:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Rebæk IF (1) Ishøj IF (1)
10. mar
11:40
Rebæk IF (1)
Ishøj IF (1)
793120
10-03 2024
11:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Måløv BK (2) Rebæk IF (2)
10. mar
11:40
Måløv BK (2)
Rebæk IF (2)
793138
10-03 2024
11:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 Greve Fodbold (3) Gevninge IF (1)
10. mar
11:40
Greve Fodbold (3)
Gevninge IF (1)
793141
10-03 2024
11:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 Fløng-Hedehusene Fodbold (1) BSF (3)
10. mar
11:50
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
BSF (3)
793121
10-03 2024
11:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Ishøj IF (2) Ringsted IF (2)
10. mar
11:50
Ishøj IF (2)
Ringsted IF (2)
793102
10-03 2024
11:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Måløv BK (1) Ringsted IF (1)
10. mar
11:50
Måløv BK (1)
Ringsted IF (1)
492474
10-03 2024
11:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 5 Virum-Sorgenfri BK (3) FC Lejre (3)
10. mar
11:50
Virum-Sorgenfri BK (3)
FC Lejre (3)
492479
10-03 2024
12:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 5 Solrød FC (2) Greve Fodbold (2)
10. mar
12:00
Solrød FC (2)
Greve Fodbold (2)
793103
10-03 2024
12:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 IF Frem Bjæverskov (1) BSF (1)
10. mar
12:00
IF Frem Bjæverskov (1)
BSF (1)
793122
10-03 2024
12:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 IF Frem Bjæverskov (2) BSF (2)
10. mar
12:00
IF Frem Bjæverskov (2)
BSF (2)
793142
10-03 2024
12:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 Solrød FC (3) Greve Fodbold (3)
10. mar
12:00
Solrød FC (3)
Greve Fodbold (3)
793144
10-03 2024
12:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 Gevninge IF (1) Karlslunde IF (1)
10. mar
12:10
Gevninge IF (1)
Karlslunde IF (1)
793123
10-03 2024
12:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Rebæk IF (2) Ringsted IF (2)
10. mar
12:10
Rebæk IF (2)
Ringsted IF (2)
793104
10-03 2024
12:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Ishøj IF (1) Ringsted IF (1)
10. mar
12:10
Ishøj IF (1)
Ringsted IF (1)
492480
10-03 2024
12:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 5 Brøndbyernes IF (3) Virum-Sorgenfri BK (3)
10. mar
12:10
Brøndbyernes IF (3)
Virum-Sorgenfri BK (3)
793105
10-03 2024
12:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 BSF (1) Rebæk IF (1)
10. mar
12:20
BSF (1)
Rebæk IF (1)
793124
10-03 2024
12:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 BSF (2) Måløv BK (2)
10. mar
12:20
BSF (2)
Måløv BK (2)
793146
10-03 2024
12:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Solrød FC (3)
10. mar
12:20
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Solrød FC (3)
793153
10-03 2024
12:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 Gevninge IF (2) Solrød FC (4)
10. mar
12:20
Gevninge IF (2)
Solrød FC (4)
793154
10-03 2024
12:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Karlslunde IF (2)
10. mar
12:30
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Karlslunde IF (2)
793147
10-03 2024
12:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 BSF (3) Gevninge IF (1)
10. mar
12:30
BSF (3)
Gevninge IF (1)
793134
10-03 2024
12:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 IF Frem Bjæverskov (2) Ishøj IF (2)
10. mar
12:30
IF Frem Bjæverskov (2)
Ishøj IF (2)
793106
10-03 2024
12:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 IF Frem Bjæverskov (1) Måløv BK (1)
10. mar
12:30
IF Frem Bjæverskov (1)
Måløv BK (1)
793148
10-03 2024
12:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 Karlslunde IF (1) Greve Fodbold (3)
10. mar
12:40
Karlslunde IF (1)
Greve Fodbold (3)
793155
10-03 2024
12:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 Greve Fodbold (4) BSF (4)
10. mar
12:40
Greve Fodbold (4)
BSF (4)
793202
10-03 2024
12:40 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Borup IF Fodbold Rosenhøj BK
10. mar
12:40
Borup IF Fodbold
Rosenhøj BK
793217
10-03 2024
12:40 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Ishøj IF Tune IF
10. mar
12:40
Ishøj IF
Tune IF
793228
10-03 2024
12:50 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Hareskov IF (2) Gladsaxe-Hero BK (2)
10. mar
12:50
Hareskov IF (2)
Gladsaxe-Hero BK (2)
793203
10-03 2024
12:50 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Gladsaxe-Hero BK (1) Hareskov IF (3)
10. mar
12:50
Gladsaxe-Hero BK (1)
Hareskov IF (3)
793156
10-03 2024
12:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 Karlslunde IF (2) Gevninge IF (2)
10. mar
12:50
Karlslunde IF (2)
Gevninge IF (2)
793149
10-03 2024
12:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 Solrød FC (3) Gevninge IF (1)
10. mar
12:50
Solrød FC (3)
Gevninge IF (1)
793151
10-03 2024
13:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 Greve Fodbold (3) Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
10. mar
13:00
Greve Fodbold (3)
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
793159
10-03 2024
13:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 Solrød FC (4) Greve Fodbold (4)
10. mar
13:00
Solrød FC (4)
Greve Fodbold (4)
793204
10-03 2024
13:00 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Havdrup Fodbold Hareskov IF (1)
10. mar
13:00
Havdrup Fodbold
Hareskov IF (1)
793229
10-03 2024
13:00 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Tune IF Hareskov IF (4)
10. mar
13:00
Tune IF
Hareskov IF (4)
793230
10-03 2024
13:10 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Hareskov IF (2) Ishøj IF
10. mar
13:10
Hareskov IF (2)
Ishøj IF
793205
10-03 2024
13:10 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Hareskov IF (3) Borup IF Fodbold
10. mar
13:10
Hareskov IF (3)
Borup IF Fodbold
793160
10-03 2024
13:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 BSF (4) Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
10. mar
13:10
BSF (4)
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
793152
10-03 2024
13:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 6 Karlslunde IF (1) BSF (3)
10. mar
13:10
Karlslunde IF (1)
BSF (3)
793161
10-03 2024
13:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 Karlslunde IF (2) Solrød FC (4)
10. mar
13:20
Karlslunde IF (2)
Solrød FC (4)
793206
10-03 2024
13:20 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Rosenhøj BK Havdrup Fodbold
10. mar
13:20
Rosenhøj BK
Havdrup Fodbold
793169
10-03 2024
13:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 4 Brøndbyernes IF (2) Greve Fodbold (1)
10. mar
13:20
Brøndbyernes IF (2)
Greve Fodbold (1)
793231
10-03 2024
13:20 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK (2) Tune IF
10. mar
13:20
Gladsaxe-Hero BK (2)
Tune IF
793232
10-03 2024
13:30 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Oversidder Ishøj IF
10. mar
13:30
Oversidder
Ishøj IF
793170
10-03 2024
13:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 4 Virum-Sorgenfri BK (2) FC Lejre (2)
10. mar
13:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
FC Lejre (2)
793209
10-03 2024
13:30 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Hareskov IF (1) Gladsaxe-Hero BK (1)
10. mar
13:30
Hareskov IF (1)
Gladsaxe-Hero BK (1)
793162
10-03 2024
13:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 Gevninge IF (2) BSF (4)
10. mar
13:30
Gevninge IF (2)
BSF (4)
793163
10-03 2024
13:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Greve Fodbold (4)
10. mar
13:40
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Greve Fodbold (4)
793210
10-03 2024
13:40 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Hareskov IF (3) Rosenhøj BK
10. mar
13:40
Hareskov IF (3)
Rosenhøj BK
793171
10-03 2024
13:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 4 Solrød FC (1) Brøndbyernes IF (2)
10. mar
13:40
Solrød FC (1)
Brøndbyernes IF (2)
793233
10-03 2024
13:40 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Hareskov IF (4) Gladsaxe-Hero BK (3)
10. mar
13:40
Hareskov IF (4)
Gladsaxe-Hero BK (3)
793234
10-03 2024
13:50 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Tune IF Hareskov IF (2)
10. mar
13:50
Tune IF
Hareskov IF (2)
793172
10-03 2024
13:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 4 Greve Fodbold (1) Virum-Sorgenfri BK (2)
10. mar
13:50
Greve Fodbold (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
793211
10-03 2024
13:50 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Borup IF Fodbold Hareskov IF (1)
10. mar
13:50
Borup IF Fodbold
Hareskov IF (1)
793165
10-03 2024
13:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 Solrød FC (4) BSF (4)
10. mar
13:50
Solrød FC (4)
BSF (4)
793166
10-03 2024
14:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 Greve Fodbold (4) Karlslunde IF (2)
10. mar
14:00
Greve Fodbold (4)
Karlslunde IF (2)
793212
10-03 2024
14:00 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Gladsaxe-Hero BK (1) Havdrup Fodbold
10. mar
14:00
Gladsaxe-Hero BK (1)
Havdrup Fodbold
793189
10-03 2024
14:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 4 FC Lejre (2) Solrød FC (1)
10. mar
14:00
FC Lejre (2)
Solrød FC (1)
793235
10-03 2024
14:00 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK (2) Oversidder
10. mar
14:00
Gladsaxe-Hero BK (2)
Oversidder
793236
10-03 2024
14:10 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK (3) Ishøj IF
10. mar
14:10
Gladsaxe-Hero BK (3)
Ishøj IF
793193
10-03 2024
14:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 4 Brøndbyernes IF (2) Virum-Sorgenfri BK (2)
10. mar
14:10
Brøndbyernes IF (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
793213
10-03 2024
14:10 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Rosenhøj BK Hareskov IF (1)
10. mar
14:10
Rosenhøj BK
Hareskov IF (1)
793168
10-03 2024
14:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 7 Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Gevninge IF (2)
10. mar
14:10
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Gevninge IF (2)
793214
10-03 2024
14:20 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Havdrup Fodbold Hareskov IF (3)
10. mar
14:20
Havdrup Fodbold
Hareskov IF (3)
793196
10-03 2024
14:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 4 Solrød FC (1) Greve Fodbold (1)
10. mar
14:20
Solrød FC (1)
Greve Fodbold (1)
793237
10-03 2024
14:20 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Oversidder Hareskov IF (4)
10. mar
14:20
Oversidder
Hareskov IF (4)
793240
10-03 2024
14:30 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Hareskov IF (2) Gladsaxe-Hero BK (3)
10. mar
14:30
Hareskov IF (2)
Gladsaxe-Hero BK (3)
793197
10-03 2024
14:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 4 FC Lejre (2) Brøndbyernes IF (2)
10. mar
14:30
FC Lejre (2)
Brøndbyernes IF (2)
793215
10-03 2024
14:30 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 1 Gladsaxe-Hero BK (1) Borup IF Fodbold
10. mar
14:30
Gladsaxe-Hero BK (1)
Borup IF Fodbold
793198
10-03 2024
14:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 4 Virum-Sorgenfri BK (2) Solrød FC (1)
10. mar
14:40
Virum-Sorgenfri BK (2)
Solrød FC (1)
793242
10-03 2024
14:40 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK (2) Hareskov IF (4)
10. mar
14:40
Gladsaxe-Hero BK (2)
Hareskov IF (4)
793243
10-03 2024
14:50 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK (3) Oversidder
10. mar
14:50
Gladsaxe-Hero BK (3)
Oversidder
793200
10-03 2024
14:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne Pulje 4 Greve Fodbold (1) FC Lejre (2)
10. mar
14:50
Greve Fodbold (1)
FC Lejre (2)
439824
17-03 2024
09:00 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Slagelse B&I Solrød FC (2)
17. mar
09:00
Slagelse B&I
Solrød FC (2)
439834
17-03 2024
09:00 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 LSF Brøndbyernes IF (2)
17. mar
09:00
LSF
Brøndbyernes IF (2)
439842
17-03 2024
09:00 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Dragør BK Torslunde-Ishøj IF (1)
17. mar
09:00
Dragør BK
Torslunde-Ishøj IF (1)
439852
17-03 2024
09:00 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 LSF Torslunde-Ishøj IF (2)
17. mar
09:00
LSF
Torslunde-Ishøj IF (2)
439853
17-03 2024
09:10 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Oversidder Vallensbæk IF (1)
17. mar
09:10
Oversidder
Vallensbæk IF (1)
439843
17-03 2024
09:10 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Vallensbæk IF (2) Oversidder
17. mar
09:10
Vallensbæk IF (2)
Oversidder
439835
17-03 2024
09:10 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Farum BK (2) Solrød FC (1)
17. mar
09:10
Farum BK (2)
Solrød FC (1)
439825
17-03 2024
09:10 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Farum BK (1) Brøndbyernes IF (1)
17. mar
09:10
Farum BK (1)
Brøndbyernes IF (1)
439826
17-03 2024
09:20 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Herlev IF Slagelse B&I
17. mar
09:20
Herlev IF
Slagelse B&I
439836
17-03 2024
09:20 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Brøndbyernes IF (2) Farum BK (2)
17. mar
09:20
Brøndbyernes IF (2)
Farum BK (2)
439844
17-03 2024
09:20 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Herlev IF Dragør BK
17. mar
09:20
Herlev IF
Dragør BK
439854
17-03 2024
09:20 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Rebæk IF LSF
17. mar
09:20
Rebæk IF
LSF
439855
17-03 2024
09:30 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Torslunde-Ishøj IF (2) Oversidder
17. mar
09:30
Torslunde-Ishøj IF (2)
Oversidder
439845
17-03 2024
09:30 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Torslunde-Ishøj IF (1) Vallensbæk IF (2)
17. mar
09:30
Torslunde-Ishøj IF (1)
Vallensbæk IF (2)
439837
17-03 2024
09:30 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Solrød FC (1) LSF
17. mar
09:30
Solrød FC (1)
LSF
439827
17-03 2024
09:30 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Solrød FC (2) Farum BK (1)
17. mar
09:30
Solrød FC (2)
Farum BK (1)
439828
17-03 2024
09:40 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Brøndbyernes IF (1) Herlev IF
17. mar
09:40
Brøndbyernes IF (1)
Herlev IF
439838
17-03 2024
09:40 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Farum BK (2) LSF
17. mar
09:40
Farum BK (2)
LSF
439846
17-03 2024
09:40 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Herlev IF
17. mar
09:40
Oversidder
Herlev IF
439856
17-03 2024
09:40 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Vallensbæk IF (1) Rebæk IF
17. mar
09:40
Vallensbæk IF (1)
Rebæk IF
439857
17-03 2024
09:50 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 LSF Oversidder
17. mar
09:50
LSF
Oversidder
439847
17-03 2024
09:50 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Dragør BK Vallensbæk IF (2)
17. mar
09:50
Dragør BK
Vallensbæk IF (2)
439839
17-03 2024
09:50 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Solrød FC (1) Brøndbyernes IF (2)
17. mar
09:50
Solrød FC (1)
Brøndbyernes IF (2)
439829
17-03 2024
09:50 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Slagelse B&I Farum BK (1)
17. mar
09:50
Slagelse B&I
Farum BK (1)
439830
17-03 2024
10:00 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Herlev IF Solrød FC (2)
17. mar
10:00
Herlev IF
Solrød FC (2)
439840
17-03 2024
10:00 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Brøndbyernes IF (2) LSF
17. mar
10:00
Brøndbyernes IF (2)
LSF
439848
17-03 2024
10:00 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Herlev IF Torslunde-Ishøj IF (1)
17. mar
10:00
Herlev IF
Torslunde-Ishøj IF (1)
439858
17-03 2024
10:00 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Rebæk IF Torslunde-Ishøj IF (2)
17. mar
10:00
Rebæk IF
Torslunde-Ishøj IF (2)
439859
17-03 2024
10:10 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Vallensbæk IF (1) LSF
17. mar
10:10
Vallensbæk IF (1)
LSF
439849
17-03 2024
10:10 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Dragør BK
17. mar
10:10
Oversidder
Dragør BK
439841
17-03 2024
10:10 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Farum BK (2) Solrød FC (1)
17. mar
10:10
Farum BK (2)
Solrød FC (1)
439831
17-03 2024
10:10 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Brøndbyernes IF (1) Slagelse B&I
17. mar
10:10
Brøndbyernes IF (1)
Slagelse B&I
439832
17-03 2024
10:20 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Farum BK (1) Herlev IF
17. mar
10:20
Farum BK (1)
Herlev IF
439872
17-03 2024
10:20 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Ringsted IF (2) Vindinge IF (2)
17. mar
10:20
Ringsted IF (2)
Vindinge IF (2)
439850
17-03 2024
10:20 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Vallensbæk IF (2) Herlev IF
17. mar
10:20
Vallensbæk IF (2)
Herlev IF
439860
17-03 2024
10:20 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Oversidder Rebæk IF
17. mar
10:20
Oversidder
Rebæk IF
439861
17-03 2024
10:30 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Torslunde-Ishøj IF (2) Vallensbæk IF (1)
17. mar
10:30
Torslunde-Ishøj IF (2)
Vallensbæk IF (1)
439851
17-03 2024
10:30 U7 Pi (17-18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Torslunde-Ishøj IF (1) Oversidder
17. mar
10:30
Torslunde-Ishøj IF (1)
Oversidder
439873
17-03 2024
10:30 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 IF Frem Bjæverskov (2) VG Fodbold (2)
17. mar
10:30
IF Frem Bjæverskov (2)
VG Fodbold (2)
439833
17-03 2024
10:30 U5 dr (19) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Solrød FC (2) Brøndbyernes IF (1)
17. mar
10:30
Solrød FC (2)
Brøndbyernes IF (1)
439874
17-03 2024
10:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 FC Storebælt Ringsted IF (2)
17. mar
10:40
FC Storebælt
Ringsted IF (2)
439862
17-03 2024
10:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Rosenhøj BK VG Fodbold (1)
17. mar
10:40
Rosenhøj BK
VG Fodbold (1)
439892
17-03 2024
10:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Køge BK (2) Haslev FC (2)
17. mar
10:40
Køge BK (2)
Haslev FC (2)
439882
17-03 2024
10:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Karlslunde IF (1) Haslev FC (1)
17. mar
10:40
Karlslunde IF (1)
Haslev FC (1)
439883
17-03 2024
10:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Greve Fodbold Tune IF
17. mar
10:50
Greve Fodbold
Tune IF
439893
17-03 2024
10:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Herstedøster IC Vallensbæk IF
17. mar
10:50
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
439863
17-03 2024
10:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Vindinge IF (1) Ringsted IF (1)
17. mar
10:50
Vindinge IF (1)
Ringsted IF (1)
439875
17-03 2024
10:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Vindinge IF (2) IF Frem Bjæverskov (2)
17. mar
10:50
Vindinge IF (2)
IF Frem Bjæverskov (2)
439876
17-03 2024
11:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 VG Fodbold (2) FC Storebælt
17. mar
11:00
VG Fodbold (2)
FC Storebælt
439864
17-03 2024
11:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 IF Frem Bjæverskov (1) Rosenhøj BK
17. mar
11:00
IF Frem Bjæverskov (1)
Rosenhøj BK
439894
17-03 2024
11:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Karlslunde IF (2) Køge BK (2)
17. mar
11:00
Karlslunde IF (2)
Køge BK (2)
439884
17-03 2024
11:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Køge BK (1) Karlslunde IF (1)
17. mar
11:00
Køge BK (1)
Karlslunde IF (1)
439885
17-03 2024
11:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Haslev FC (1) Greve Fodbold
17. mar
11:10
Haslev FC (1)
Greve Fodbold
439895
17-03 2024
11:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Haslev FC (2) Herstedøster IC
17. mar
11:10
Haslev FC (2)
Herstedøster IC
439865
17-03 2024
11:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 VG Fodbold (1) Vindinge IF (1)
17. mar
11:10
VG Fodbold (1)
Vindinge IF (1)
439877
17-03 2024
11:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Ringsted IF (2) IF Frem Bjæverskov (2)
17. mar
11:10
Ringsted IF (2)
IF Frem Bjæverskov (2)
439878
17-03 2024
11:20 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 FC Storebælt Vindinge IF (2)
17. mar
11:20
FC Storebælt
Vindinge IF (2)
439866
17-03 2024
11:20 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Ringsted IF (1) IF Frem Bjæverskov (1)
17. mar
11:20
Ringsted IF (1)
IF Frem Bjæverskov (1)
439896
17-03 2024
11:20 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Vallensbæk IF Karlslunde IF (2)
17. mar
11:20
Vallensbæk IF
Karlslunde IF (2)
439886
17-03 2024
11:20 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Tune IF Køge BK (1)
17. mar
11:20
Tune IF
Køge BK (1)
439887
17-03 2024
11:30 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Karlslunde IF (1) Greve Fodbold
17. mar
11:30
Karlslunde IF (1)
Greve Fodbold
439969
17-03 2024
11:30 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Køge BK (2) Herstedøster IC
17. mar
11:30
Køge BK (2)
Herstedøster IC
439867
17-03 2024
11:30 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Rosenhøj BK Vindinge IF (1)
17. mar
11:30
Rosenhøj BK
Vindinge IF (1)
439879
17-03 2024
11:30 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 VG Fodbold (2) Ringsted IF (2)
17. mar
11:30
VG Fodbold (2)
Ringsted IF (2)
439880
17-03 2024
11:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 IF Frem Bjæverskov (2) FC Storebælt
17. mar
11:40
IF Frem Bjæverskov (2)
FC Storebælt
439868
17-03 2024
11:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 IF Frem Bjæverskov (1) VG Fodbold (1)
17. mar
11:40
IF Frem Bjæverskov (1)
VG Fodbold (1)
439970
17-03 2024
11:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Karlslunde IF (2) Haslev FC (2)
17. mar
11:40
Karlslunde IF (2)
Haslev FC (2)
439888
17-03 2024
11:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Køge BK (1) Haslev FC (1)
17. mar
11:40
Køge BK (1)
Haslev FC (1)
439889
17-03 2024
11:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Tune IF Karlslunde IF (1)
17. mar
11:50
Tune IF
Karlslunde IF (1)
439971
17-03 2024
11:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Vallensbæk IF Køge BK (2)
17. mar
11:50
Vallensbæk IF
Køge BK (2)
439869
17-03 2024
11:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Ringsted IF (1) Rosenhøj BK
17. mar
11:50
Ringsted IF (1)
Rosenhøj BK
439881
17-03 2024
11:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Vindinge IF (2) VG Fodbold (2)
17. mar
11:50
Vindinge IF (2)
VG Fodbold (2)
439870
17-03 2024
12:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Vindinge IF (1) IF Frem Bjæverskov (1)
17. mar
12:00
Vindinge IF (1)
IF Frem Bjæverskov (1)
439972
17-03 2024
12:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Herstedøster IC Karlslunde IF (2)
17. mar
12:00
Herstedøster IC
Karlslunde IF (2)
439890
17-03 2024
12:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Greve Fodbold Køge BK (1)
17. mar
12:00
Greve Fodbold
Køge BK (1)
793616
17-03 2024
12:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Hårlev BK BSF (2)
17. mar
12:00
Hårlev BK
BSF (2)
793618
17-03 2024
12:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Ringsted IF (2) Ishøj IF (4)
17. mar
12:10
Ringsted IF (2)
Ishøj IF (4)
439891
17-03 2024
12:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Haslev FC (1) Tune IF
17. mar
12:10
Haslev FC (1)
Tune IF
439973
17-03 2024
12:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Haslev FC (2) Vallensbæk IF
17. mar
12:10
Haslev FC (2)
Vallensbæk IF
439871
17-03 2024
12:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 VG Fodbold (1) Ringsted IF (1)
17. mar
12:10
VG Fodbold (1)
Ringsted IF (1)
439974
17-03 2024
12:20 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Haslev FC (3) B. 82, Virum
17. mar
12:20
Haslev FC (3)
B. 82, Virum
793619
17-03 2024
12:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 BSF (2) Haslev FC (2)
17. mar
12:20
BSF (2)
Haslev FC (2)
793577
17-03 2024
12:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Køge BK (1) Fløng-Hedehusene Fodbold
17. mar
12:20
Køge BK (1)
Fløng-Hedehusene Fodbold
439984
17-03 2024
12:20 U8 Pi (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Rosenhøj BK Oversidder
17. mar
12:20
Rosenhøj BK
Oversidder
439985
17-03 2024
12:30 U8 Pi (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Oversidder
17. mar
12:30
Oversidder
Oversidder
793578
17-03 2024
12:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Haslev FC (1) Ishøj IF (3)
17. mar
12:30
Haslev FC (1)
Ishøj IF (3)
793620
17-03 2024
12:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Ringsted IF (2) Hårlev BK
17. mar
12:30
Ringsted IF (2)
Hårlev BK
439975
17-03 2024
12:30 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Nykøbing IF Køge BK (3)
17. mar
12:30
Nykøbing IF
Køge BK (3)
439976
17-03 2024
12:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Karlslunde IF (3) Haslev FC (3)
17. mar
12:40
Karlslunde IF (3)
Haslev FC (3)
793621
17-03 2024
12:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Ishøj IF (4) BSF (2)
17. mar
12:40
Ishøj IF (4)
BSF (2)
793579
17-03 2024
12:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Fløng-Hedehusene Fodbold Ringsted IF (1)
17. mar
12:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
Ringsted IF (1)
439986
17-03 2024
12:40 U8 Pi (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Oversidder
17. mar
12:40
Oversidder
Oversidder
439987
17-03 2024
12:50 U8 Pi (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Rosenhøj BK
17. mar
12:50
Oversidder
Rosenhøj BK
793580
17-03 2024
12:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Haslev FC (1) Køge BK (1)
17. mar
12:50
Haslev FC (1)
Køge BK (1)
793622
17-03 2024
12:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 BK Avarta (2) Hårlev BK
17. mar
12:50
BK Avarta (2)
Hårlev BK
439977
17-03 2024
12:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 B. 82, Virum Nykøbing IF
17. mar
12:50
B. 82, Virum
Nykøbing IF
439978
17-03 2024
13:00 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Køge BK (3) Karlslunde IF (3)
17. mar
13:00
Køge BK (3)
Karlslunde IF (3)
793624
17-03 2024
13:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Haslev FC (2) Køge BK (2)
17. mar
13:00
Haslev FC (2)
Køge BK (2)
793581
17-03 2024
13:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Ishøj IF (3) Fløng-Hedehusene Fodbold
17. mar
13:00
Ishøj IF (3)
Fløng-Hedehusene Fodbold
439988
17-03 2024
13:00 U8 Pi (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Rosenhøj BK
17. mar
13:00
Oversidder
Rosenhøj BK
439989
17-03 2024
13:10 U8 Pi (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Oversidder
17. mar
13:10
Oversidder
Oversidder
793582
17-03 2024
13:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 BK Avarta (1) Køge BK (1)
17. mar
13:10
BK Avarta (1)
Køge BK (1)
793625
17-03 2024
13:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 BSF (2) Ringsted IF (2)
17. mar
13:10
BSF (2)
Ringsted IF (2)
439979
17-03 2024
13:10 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Haslev FC (3) Nykøbing IF
17. mar
13:10
Haslev FC (3)
Nykøbing IF
439980
17-03 2024
13:20 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Karlslunde IF (3) B. 82, Virum
17. mar
13:20
Karlslunde IF (3)
B. 82, Virum
793626
17-03 2024
13:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Ishøj IF (4) BK Avarta (2)
17. mar
13:20
Ishøj IF (4)
BK Avarta (2)
793608
17-03 2024
13:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Ringsted IF (1) BSF (1)
17. mar
13:20
Ringsted IF (1)
BSF (1)
439990
17-03 2024
13:20 U8 Pi (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Rosenhøj BK
17. mar
13:20
Oversidder
Rosenhøj BK
439991
17-03 2024
13:30 U8 Pi (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Oversidder Oversidder
17. mar
13:30
Oversidder
Oversidder
793609
17-03 2024
13:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Fløng-Hedehusene Fodbold Haslev FC (1)
17. mar
13:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Haslev FC (1)
793627
17-03 2024
13:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Køge BK (2) Hårlev BK
17. mar
13:30
Køge BK (2)
Hårlev BK
439981
17-03 2024
13:30 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Køge BK (3) Haslev FC (3)
17. mar
13:30
Køge BK (3)
Haslev FC (3)
439982
17-03 2024
13:40 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Nykøbing IF Karlslunde IF (3)
17. mar
13:40
Nykøbing IF
Karlslunde IF (3)
590671
17-03 2024
13:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Borup IF Fodbold (1) Avedøre IF (1)
17. mar
13:40
Borup IF Fodbold (1)
Avedøre IF (1)
793629
17-03 2024
13:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 BK Avarta (2) Haslev FC (2)
17. mar
13:40
BK Avarta (2)
Haslev FC (2)
793610
17-03 2024
13:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Ishøj IF (3) BK Avarta (1)
17. mar
13:40
Ishøj IF (3)
BK Avarta (1)
793611
17-03 2024
13:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 BSF (1) Køge BK (1)
17. mar
13:50
BSF (1)
Køge BK (1)
793630
17-03 2024
13:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Ringsted IF (2) Køge BK (2)
17. mar
13:50
Ringsted IF (2)
Køge BK (2)
590672
17-03 2024
13:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Herstedøster IC (1) Tune IF (1)
17. mar
13:50
Herstedøster IC (1)
Tune IF (1)
439983
17-03 2024
13:50 U6 dr (18) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 B. 82, Virum Køge BK (3)
17. mar
13:50
B. 82, Virum
Køge BK (3)
590673
17-03 2024
14:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Himmelev-Veddelev BK (1) BK Avarta (3)
17. mar
14:00
Himmelev-Veddelev BK (1)
BK Avarta (3)
793681
17-03 2024
14:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Ishøj IF (4) Haslev FC (2)
17. mar
14:00
Ishøj IF (4)
Haslev FC (2)
793612
17-03 2024
14:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 BK Avarta (1) Ringsted IF (1)
17. mar
14:00
BK Avarta (1)
Ringsted IF (1)
590797
17-03 2024
14:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 6 Himmelev-Veddelev BK (2) Borup IF Fodbold (2)
17. mar
14:00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Borup IF Fodbold (2)
590798
17-03 2024
14:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 6 Tune IF (2) Herstedøster IC (2)
17. mar
14:10
Tune IF (2)
Herstedøster IC (2)
793613
17-03 2024
14:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Haslev FC (1) BSF (1)
17. mar
14:10
Haslev FC (1)
BSF (1)
793682
17-03 2024
14:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Køge BK (2) BK Avarta (2)
17. mar
14:10
Køge BK (2)
BK Avarta (2)
590698
17-03 2024
14:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Tune IF (1) Borup IF Fodbold (1)
17. mar
14:10
Tune IF (1)
Borup IF Fodbold (1)
590699
17-03 2024
14:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Avedøre IF (1) Himmelev-Veddelev BK (1)
17. mar
14:20
Avedøre IF (1)
Himmelev-Veddelev BK (1)
793614
17-03 2024
14:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Ishøj IF (3) Ringsted IF (1)
17. mar
14:20
Ishøj IF (3)
Ringsted IF (1)
590799
17-03 2024
14:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 6 Avedøre IF (2) Himmelev-Veddelev BK (2)
17. mar
14:20
Avedøre IF (2)
Himmelev-Veddelev BK (2)
793791
17-03 2024
14:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Karlslunde IF (2) FC Storebælt
17. mar
14:20
Karlslunde IF (2)
FC Storebælt
793792
17-03 2024
14:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Ishøj IF (6) Herfølge BK (2)
17. mar
14:30
Ishøj IF (6)
Herfølge BK (2)
590800
17-03 2024
14:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 6 Borup IF Fodbold (2) Tune IF (2)
17. mar
14:30
Borup IF Fodbold (2)
Tune IF (2)
793615
17-03 2024
14:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 BSF (1) BK Avarta (1)
17. mar
14:30
BSF (1)
BK Avarta (1)
590700
17-03 2024
14:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 BK Avarta (3) Herstedøster IC (1)
17. mar
14:30
BK Avarta (3)
Herstedøster IC (1)
590701
17-03 2024
14:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Tune IF (1) Avedøre IF (1)
17. mar
14:40
Tune IF (1)
Avedøre IF (1)
590801
17-03 2024
14:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 6 Herstedøster IC (2) Avedøre IF (2)
17. mar
14:40
Herstedøster IC (2)
Avedøre IF (2)
793683
17-03 2024
14:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 BSF (3) Herfølge BK (1)
17. mar
14:40
BSF (3)
Herfølge BK (1)
793794
17-03 2024
14:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 FC Storebælt BSF (4)
17. mar
14:40
FC Storebælt
BSF (4)
794076
17-03 2024
14:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Ishøj IF (6) Karlslunde IF (2)
17. mar
14:50
Ishøj IF (6)
Karlslunde IF (2)
793684
17-03 2024
14:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Køge BK (3) Haslev FC (3)
17. mar
14:50
Køge BK (3)
Haslev FC (3)
590802
17-03 2024
14:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 6 Himmelev-Veddelev BK (2) Tune IF (2)
17. mar
14:50
Himmelev-Veddelev BK (2)
Tune IF (2)
590729
17-03 2024
14:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Borup IF Fodbold (1) BK Avarta (3)
17. mar
14:50
Borup IF Fodbold (1)
BK Avarta (3)
590731
17-03 2024
15:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Herstedøster IC (1) Himmelev-Veddelev BK (1)
17. mar
15:00
Herstedøster IC (1)
Himmelev-Veddelev BK (1)
590803
17-03 2024
15:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 6 Avedøre IF (2) Borup IF Fodbold (2)
17. mar
15:00
Avedøre IF (2)
Borup IF Fodbold (2)
793685
17-03 2024
15:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Herfølge BK (1) Gevninge IF (1)
17. mar
15:00
Herfølge BK (1)
Gevninge IF (1)
794077
17-03 2024
15:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Herfølge BK (2) FC Storebælt
17. mar
15:00
Herfølge BK (2)
FC Storebælt
794372
17-03 2024
15:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Oversidder Karlslunde IF (2)
17. mar
15:10
Oversidder
Karlslunde IF (2)
793686
17-03 2024
15:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Køge BK (3) BSF (3)
17. mar
15:10
Køge BK (3)
BSF (3)
590804
17-03 2024
15:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 6 Herstedøster IC (2) Himmelev-Veddelev BK (2)
17. mar
15:10
Herstedøster IC (2)
Himmelev-Veddelev BK (2)
590732
17-03 2024
15:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Avedøre IF (1) BK Avarta (3)
17. mar
15:10
Avedøre IF (1)
BK Avarta (3)
590733
17-03 2024
15:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Himmelev-Veddelev BK (1) Tune IF (1)
17. mar
15:20
Himmelev-Veddelev BK (1)
Tune IF (1)
590805
17-03 2024
15:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 6 Tune IF (2) Avedøre IF (2)
17. mar
15:20
Tune IF (2)
Avedøre IF (2)
793687
17-03 2024
15:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Haslev FC (3) Herfølge BK (1)
17. mar
15:20
Haslev FC (3)
Herfølge BK (1)
794373
17-03 2024
15:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 BSF (4) B. 82, Virum
17. mar
15:20
BSF (4)
B. 82, Virum
794374
17-03 2024
15:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 FC Storebælt Ishøj IF (6)
17. mar
15:30
FC Storebælt
Ishøj IF (6)
793688
17-03 2024
15:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Karlslunde IF (1) BSF (3)
17. mar
15:30
Karlslunde IF (1)
BSF (3)
590806
17-03 2024
15:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 6 Borup IF Fodbold (2) Herstedøster IC (2)
17. mar
15:30
Borup IF Fodbold (2)
Herstedøster IC (2)
590796
17-03 2024
15:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 5 Herstedøster IC (1) Borup IF Fodbold (1)
17. mar
15:30
Herstedøster IC (1)
Borup IF Fodbold (1)
793689
17-03 2024
15:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Gevninge IF (1) Ishøj IF (5)
17. mar
15:40
Gevninge IF (1)
Ishøj IF (5)
794375
17-03 2024
15:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Herfølge BK (2) Oversidder
17. mar
15:40
Herfølge BK (2)
Oversidder
590807
17-03 2024
15:40 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Ishøj IF (2) Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
17. mar
15:40
Ishøj IF (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
591036
17-03 2024
15:40 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Anno 16 Haslev FC (2)
17. mar
15:40
Anno 16
Haslev FC (2)
591037
17-03 2024
15:50 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 BFC Lundegården Greve Fodbold (2)
17. mar
15:50
BFC Lundegården
Greve Fodbold (2)
590853
17-03 2024
15:50 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Haslev FC (3) Greve Fodbold (1)
17. mar
15:50
Haslev FC (3)
Greve Fodbold (1)
794376
17-03 2024
15:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 B. 82, Virum Karlslunde IF (2)
17. mar
15:50
B. 82, Virum
Karlslunde IF (2)
793690
17-03 2024
15:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Herfølge BK (1) Køge BK (3)
17. mar
15:50
Herfølge BK (1)
Køge BK (3)
793691
17-03 2024
16:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Haslev FC (3) Karlslunde IF (1)
17. mar
16:00
Haslev FC (3)
Karlslunde IF (1)
794377
17-03 2024
16:00 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Oversidder BSF (4)
17. mar
16:00
Oversidder
BSF (4)
590854
17-03 2024
16:00 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Haslev FC (1) Ishøj IF (2)
17. mar
16:00
Haslev FC (1)
Ishøj IF (2)
591038
17-03 2024
16:00 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Oversidder Anno 16
17. mar
16:00
Oversidder
Anno 16
591077
17-03 2024
16:10 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Haslev FC (2) BFC Lundegården
17. mar
16:10
Haslev FC (2)
BFC Lundegården
590855
17-03 2024
16:10 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Haslev FC (3)
17. mar
16:10
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Haslev FC (3)
794757
17-03 2024
16:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Ishøj IF (6) B. 82, Virum
17. mar
16:10
Ishøj IF (6)
B. 82, Virum
793785
17-03 2024
16:10 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Ishøj IF (5) BSF (3)
17. mar
16:10
Ishøj IF (5)
BSF (3)
793787
17-03 2024
16:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Karlslunde IF (1) Gevninge IF (1)
17. mar
16:20
Karlslunde IF (1)
Gevninge IF (1)
794758
17-03 2024
16:20 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 Herfølge BK (2) BSF (4)
17. mar
16:20
Herfølge BK (2)
BSF (4)
590856
17-03 2024
16:20 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Greve Fodbold (1) Haslev FC (1)
17. mar
16:20
Greve Fodbold (1)
Haslev FC (1)
591078
17-03 2024
16:20 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Greve Fodbold (2) Oversidder
17. mar
16:20
Greve Fodbold (2)
Oversidder
591079
17-03 2024
16:30 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Anno 16 BFC Lundegården
17. mar
16:30
Anno 16
BFC Lundegården
590996
17-03 2024
16:30 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Ishøj IF (2) Haslev FC (3)
17. mar
16:30
Ishøj IF (2)
Haslev FC (3)
794759
17-03 2024
16:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 4 B. 82, Virum Oversidder
17. mar
16:30
B. 82, Virum
Oversidder
793788
17-03 2024
16:30 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Køge BK (3) Ishøj IF (5)
17. mar
16:30
Køge BK (3)
Ishøj IF (5)
793789
17-03 2024
16:40 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Haslev FC (3) Gevninge IF (1)
17. mar
16:40
Haslev FC (3)
Gevninge IF (1)
590997
17-03 2024
16:40 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Haslev FC (1) Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
17. mar
16:40
Haslev FC (1)
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
591080
17-03 2024
16:40 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Oversidder Haslev FC (2)
17. mar
16:40
Oversidder
Haslev FC (2)
591140
17-03 2024
16:50 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Greve Fodbold (2) Anno 16
17. mar
16:50
Greve Fodbold (2)
Anno 16
590998
17-03 2024
16:50 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Greve Fodbold (1) Ishøj IF (2)
17. mar
16:50
Greve Fodbold (1)
Ishøj IF (2)
793790
17-03 2024
16:50 U7 dr (17) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 3 Ishøj IF (5) Karlslunde IF (1)
17. mar
16:50
Ishøj IF (5)
Karlslunde IF (1)
590999
17-03 2024
17:00 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Haslev FC (3) Haslev FC (1)
17. mar
17:00
Haslev FC (3)
Haslev FC (1)
591141
17-03 2024
17:00 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 BFC Lundegården Oversidder
17. mar
17:00
BFC Lundegården
Oversidder
591142
17-03 2024
17:10 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 2 Haslev FC (2) Greve Fodbold (2)
17. mar
17:10
Haslev FC (2)
Greve Fodbold (2)
591035
17-03 2024
17:10 U8 dr (16) ½ banestævne Tune 17/3 Medaljestævne Pulje 1 Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Greve Fodbold (1)
17. mar
17:10
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Greve Fodbold (1)

Log ind