Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
11:00
Vorup FB
Alliancen IF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Vorup FB
Farsø/Ullits IK
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 674
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Vorup FB
Ørsted IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 72
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Vorup FB
Oversidder
Kvindeserie Vest - Efterår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
06. sep
17:30
Vorup FB
Spentrup/Ommersyssel IF
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Vorup FB
Oversidder
Kvindeserie Vest - Efterår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Vorup FB
Aarhus Fremad
Herre-DS 2024-25 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:45
Vorup FB
Gug B
Kvindeserie Vest - Efterår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hornbæk SF
PFU05 U9
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Dronningborg B
Vorup FB
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Vorup FB
Hornbæk SF
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
PFU05 U9
Dronningborg B
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Vorup FB
Hornbæk SF (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 72
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Vorup FB
Randers Freja
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Vorup FB
Helsted Fremad IF
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 674
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
Vorup FB
Brabrand IF
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 625
|
|||||||||||||||||||
19. sep
20:00
Vorup FB
Vejgaard B
Kvindeserie Vest - Efterår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Vorup FB
Ringkøbing
Herre-DS 2024-25 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Vorup FB
Aars IK
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 674
|
|||||||||||||||||||
22. sep
19:00
Vorup FB
Grasshopperne
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:45
Vorup FB
Auning/NV Djurs
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:30
Vorup FB
HOG/GUI
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Vorup FB
Dronningborg B
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Vorup FB
Arden IF
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 674
|