Birkerød Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
287920
ma15-04 2024
19:45 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
Oversidder
15. apr
19:45
Skjold Birkerød
Oversidder
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
508858
ti16-04 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
16. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Bagsværd BK (1)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
846509
ti16-04 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
16. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Ølstykke FC (3)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
980403
ti16-04 2024
19:00 8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
16. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
FC Galaksi
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
526606
on17-04 2024
18:30 U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 1
17. apr
18:30
IF Skjold Birkerød
Humlebæk BK
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 1
283106
to18-04 2024
18:30 Serie 3 Pulje 3
18. apr
18:30
IF Skjold Birkerød (2)
Allerød FK
Serie 3 Pulje 3
531721
to18-04 2024
18:30 U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
18. apr
18:30
IF Skjold Birkerød
Jyllinge FC
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
603639
20-04 2024
12:00 Sjællandsserien Pulje 1
20. apr
12:00
IF Skjold Birkerød
Herstedøster IC
Sjællandsserien Pulje 1
359729
20-04 2024
13:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
20. apr
13:00
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
585300
20-04 2024
13:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
20. apr
13:00
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold (1)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
195370
20-04 2024
14:00 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
20. apr
14:00
IF Skjold Birkerød
Slangerup & Omegn IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
700981
20-04 2024
14:05 Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
20. apr
14:05
IF Skjold Birkerød U11A (1)
FA 2000 U12A
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
585304
20-04 2024
16:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
20. apr
16:00
IF Skjold Birkerød (3)
Humlebæk BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
152537
21-04 2024
10:00 U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
21. apr
10:00
IF Skjold Birkerød
Frederiksværk Fodbold Klub
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
955183
21-04 2024
11:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
21. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
B.93 (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
364847
21-04 2024
14:00 U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
21. apr
14:00
IF Skjold Birkerød
FC Holte
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
918804
21-04 2024
16:00 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
21. apr
16:00
IF Skjold Birkerød
Raklev GI
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
526601
on24-04 2024
18:30 U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 1
24. apr
18:30
IF Skjold Birkerød
Melby-Liseleje IF
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 1
386919
on24-04 2024
19:00 M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
24. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Melby-Liseleje IF
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
184301
to25-04 2024
19:00 Serie 3 Pulje 2
25. apr
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
Farum BK (1)
Serie 3 Pulje 2
120719
fr26-04 2024
18:00 Serie 5 - Forår Pulje 2
26. apr
18:00
IF Skjold Birkerød
Tikøb IF
Serie 5 - Forår Pulje 2
305463
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
27. apr
10:00
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
700543
27-04 2024
11:00 Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
27. apr
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ringsted IF (1)
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
810618
27-04 2024
11:30 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
Oversidder
27. apr
11:30
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
797026
27-04 2024
12:30 Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
27. apr
12:30
IF Skjold Birkerød U11A
Ølstykke FC U12A
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
775311
28-04 2024
11:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
28. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
Gilleleje FK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
708249
28-04 2024
11:30 U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
28. apr
11:30
IF Skjold Birkerød
Hundige BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
975910
28-04 2024
12:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
28. apr
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
962385
28-04 2024
12:30 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
28. apr
12:30
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
531745
28-04 2024
13:00 U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
28. apr
13:00
IF Skjold Birkerød
Avarta
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
287929
ma29-04 2024
19:45 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
Fix
29. apr
19:45
Skjold Birkerød
Fix
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
515462
ti30-04 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
BSF (1)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
846738
ti30-04 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Rørbæk FC
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
980414
ti30-04 2024
19:00 8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
295540
to02-05 2024
19:00 Serie 3 Pulje 3
02. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Lynge-Uggeløse IF
Serie 3 Pulje 3
188743
04-05 2024
10:00 U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
04. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Slagslunde-Ganløse IF
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
603657
04-05 2024
12:00 Sjællandsserien Pulje 1
04. maj
12:00
IF Skjold Birkerød
Roskilde Boldklub
Sjællandsserien Pulje 1
359739
04-05 2024
13:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
04. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
Hornbæk IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
132057
04-05 2024
13:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
04. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
195380
04-05 2024
14:00 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
04. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Nødebo IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
364857
04-05 2024
14:00 U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
04. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
361059
04-05 2024
14:30 U13 Drenge 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
04. maj
14:30
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
U13 Drenge 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
152562
05-05 2024
10:00 U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
05. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
B. 1973, Herlev
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
844004
05-05 2024
14:00 Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
05. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Bagsværd BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
918898
05-05 2024
16:00 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
05. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
Herstedøster IC
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
184899
ti07-05 2024
19:00 Serie 3 Pulje 2
07. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
Brede IF
Serie 3 Pulje 2
386932
on08-05 2024
19:00 M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
08. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
120731
fr10-05 2024
18:00 Serie 5 - Forår Pulje 2
10. maj
18:00
IF Skjold Birkerød
Gilleleje FK
Serie 5 - Forår Pulje 2
305472
11-05 2024
10:00 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
11. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
810691
11-05 2024
11:30 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
11. maj
11:30
IF Skjold Birkerød
Måløv BK
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
782345
12-05 2024
11:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
12. maj
11:00
IF Skjold Birkerød
Helsingør IF Fodbold
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
955193
12-05 2024
11:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
12. maj
11:00
IF Skjold Birkerød
Østerbro IF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
585017
12-05 2024
12:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
12. maj
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
962395
12-05 2024
12:30 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
Oversidder
12. maj
12:30
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
533977
12-05 2024
13:00 U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
12. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
FC Hornsherred
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
918922
12-05 2024
16:00 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
12. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
Kirke Helsinge IF
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
287939
ma13-05 2024
19:45 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
13. maj
19:45
Skjold Birkerød
Stenløse BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
520761
ti14-05 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Uvelse IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
846927
ti14-05 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub (2)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
980791
ti14-05 2024
19:00 8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
962405
on15-05 2024
18:30 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
15. maj
18:30
IF Skjold Birkerød
Albertslund IF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
411834
on15-05 2024
19:00 Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
15. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Brødeskov IF (ss)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal

Log ind