Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
FIF, Hillerød
Esrum IF
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
FIF, Hillerød
0
Gilleleje FK
7
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
FIF, Hillerød
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
FIF, Hillerød
Oversidder
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:00
FIF, Hillerød
Værløse BK
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
FIF, Hillerød
Humlebæk BK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
FIF, Hillerød
Snekkersten IF (1)
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
FIF, Hillerød
Hundige BK
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
FIF, Hillerød
Rønneholtparkens FK
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
FIF, Hillerød
Annisse IF
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
FIF, Hillerød
Ålholm IF
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:45
FIF, Hillerød
Melby-Liseleje IF
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. sep
17:00
FIF, Hillerød
Næstved I.F.
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:30
FIF, Hillerød
Fremtidens Unge
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:30
FIF, Hillerød
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. sep
20:00
FIF, Hillerød
Ølsted IF
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. sep
20:00
FIF, Hillerød
Ramløse IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
FIF, Hillerød
Oversidder
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
FIF, Hillerød
FC Holte
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:00
FIF, Hillerød
Kvistgård IF
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
FIF, Hillerød
Hørsholm-Usserød IK
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:00
FIF, Hillerød
Ølsted IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
FIF, Hillerød
Hørsholm-Usserød IK
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:30
FIF, Hillerød
Ålholm IF
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
FIF, Hillerød
Frederiksværk Fodbold Klub
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|