Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
10:00
Blistrup SI (2)
Store Lyngby IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Ålholm IF
Hareskov IF (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Hareskov IF (2)
Blistrup SI (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Brødeskov IF
Blistrup SI (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Hareskov IF (1)
Hareskov IF (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Store Lyngby IF
Ålholm IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Blistrup SI (1)
Brødeskov IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Blistrup SI (2)
Ålholm IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Hareskov IF (2)
Brødeskov IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Store Lyngby IF
Hareskov IF (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Ålholm IF
Blistrup SI (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Hareskov IF (2)
Blistrup SI (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Hareskov IF (1)
Blistrup SI (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Brødeskov IF
Store Lyngby IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Store Lyngby IF
Tikøb IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Store Lyngby IF
Værløse BK
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Store Lyngby IF
Kultur Foreningen Lilleasien
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
SSL
Brødeskov IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Store Lyngby IF
Blistrup SI
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
SSL
Værløse BK
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Store Lyngby IF
Lynge-Uggeløse IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Store Lyngby IF
Jyllinge FC
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|