Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
5
Bagsværd BK (2)
1
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Høng GF
UDS
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Oversidder
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Faxe BK
2
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Svinninge IF
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge BK
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
FS Hashøj
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
AIK 65 Strøby (3)
Solrød FC (2)
Ungdomspokalen U14 Drenge B (11) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
FC Nakskov (3)
UHT
Ungdomspokalen U15 Drenge B (10) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
VG Fodbold
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Herfølge BK
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
IF Frem Bjæverskov (2)
Køge BK
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Borup IF Fodbold
IF Frem Bjæverskov (1)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Køge BK
Borup IF Fodbold
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Herfølge BK
IF Frem Bjæverskov (2)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
IF Frem Bjæverskov (1)
Oversidder
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
AIK 65 Strøby Fodbold
IF Frem Bjæverskov (2)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Borup IF Fodbold
Oversidder
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Herfølge BK
Køge BK
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
IF Frem Bjæverskov (2)
IF Frem Bjæverskov (1)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Borup IF Fodbold
AIK 65 Strøby Fodbold
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Køge BK
IF Frem Bjæverskov (1)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Oversidder
Herfølge BK
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Nykøbing FC
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Køge BK (2)
Sorø Freja
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Køge BK (1)
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Herlufsholm GF
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Næstved I.F.
Køge BK (2)
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Køge BK (1)
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Sorø Freja
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Herlufsholm GF
Næstved I.F.
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Køge BK (2)
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Næstved I.F.
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Sorø Freja
Køge BK (1)
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Herlufsholm GF
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Køge BK (2)
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Køge BK (1)
Herlufsholm GF
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Næstved I.F.
Sorø Freja
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
AIK 65 Strøby Fodbold
Benløse IF
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Høng GF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Karlslunde IF (2)
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Herfølge BK
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Karise IK
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Vordingborg IF
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Haslev FC
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
AIK 65 Strøby Fodbold
FCF '21/VB
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Lynge-Broby IF (1)
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Benløse IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:00
AIK 65 Strøby Fodbold
FC Lejre (1)
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge BK
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Hvalsø IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Bårse IF
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
B. 73, Slagelse
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Nyråd/Vordingborg
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
NAB
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:45
AIK 65 Strøby Fodbold
Herfølge BK
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
B. 1973, Herlev
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Næstved FC 77
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
FK Sydsjælland 05
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 7
|