Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. apr
09:30
Svogerslev BK
6
Hareskov IF (2)
2
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Svogerslev BK (2)
Oversidder
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:15
Svogerslev BK
Holbæk B&I
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:30
Svogerslev BK
IF Frem Bjæverskov
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Svogerslev BK
Roskilde United
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Svogerslev BK
HIK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Svogerslev BK
Hvalsø IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Svogerslev BK
Oversidder
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Svogerslev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:15
Svogerslev BK
Ishøj IF
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Svogerslev BK
Raklev GI
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
16:45
Svogerslev BK
KFUM BK, Roskilde
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Svogerslev BK (S2) (1)
B. 77, Rødovre (S3) (1)
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Svogerslev BK
Gislinge BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Svogerslev BK (1)
Rørby-Værslev IF
Serie 5 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Svogerslev BK
FIF, Hillerød
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Svogerslev BK
Stenløse BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Svogerslev BK
Asnæs BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Svogerslev BK
BSF
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Svogerslev BK (2)
KFUM BK, Roskilde
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Svogerslev BK
FC Hornsherred
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Svogerslev BK
Brøndby Strand IK
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Svogerslev BK
Dianalund IF
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Svogerslev BK
Bramsnæs FB
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Svogerslev BK
Allerød FK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Svogerslev BK
FC Lejre
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:45
Svogerslev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Svogerslev BK
Slangerup & Omegn IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:15
Svogerslev BK
Oversidder
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Svogerslev BK
Karlslunde IF
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Svogerslev BK
Oversidder
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Svogerslev BK
VG Fodbold
Træningskamp 60+ - 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Svogerslev BK
Ølstykke FC
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:45
Svogerslev BK
Vindinge-Tune
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Svogerslev BK (1)
Raklev GI
Serie 5 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Svogerslev BK
Greve Fodbold (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Svogerslev BK (2)
Roskilde Boldklub (2)
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Svogerslev BK
Kontra BK
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Svogerslev BK
Jyderup BK
Serie 2 Pulje 3
|