B 93 Svanemølleanlæg.

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
780126
21-04 2024
10:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
HHT
21. apr
10:00
B.93 3
Kastrup
HHT
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
683556
21-04 2024
10:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
21. apr
10:00
B.93 3
Hekla 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
138014
21-04 2024
10:00 U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
21. apr
10:00
B.93
Hellas
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
137012
21-04 2024
10:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
21. apr
10:00
B.93
Union
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
308428
21-04 2024
11:15 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
21. apr
11:15
B.93 1
KB 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
645999
21-04 2024
11:15 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
21. apr
11:15
B.93 2
KB 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
298389
21-04 2024
12:00 U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
21. apr
12:00
B.93
Varde
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
301748
21-04 2024
12:30 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
21. apr
12:30
B.93 3
Tårnby FF
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
497715
21-04 2024
12:30 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
21. apr
12:30
B.93 5
KB 7
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
245445
21-04 2024
13:45 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
UHT
21. apr
13:45
B.93
HB 6
UHT
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
130316
21-04 2024
14:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
LSF
21. apr
14:00
B.93 2
LSF
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
386380
21-04 2024
14:00 U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
21. apr
14:00
B.93
Varde
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
304855
21-04 2024
15:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
21. apr
15:00
B.93 5
FB 16
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
250305
21-04 2024
15:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
21. apr
15:00
B.93 3
HB 9
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
581189
21-04 2024
16:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
21. apr
16:00
B.93 2
Virum-Sorgenfri BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
189671
21-04 2024
16:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
21. apr
16:00
B.93 4
Nørrebro FF 2
Serie 3, P2/5 Forår P2
210133
21-04 2024
18:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
21. apr
18:00
B.93 3
Fremad Valby 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
462189
21-04 2024
18:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
21. apr
18:00
B.93 10
Fremad Valby 6
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
402268
ma22-04 2024
17:15 Træningskamp 1. Division Herre Pulje 1
22. apr
17:15
B.93 (10)
FA 2000
Træningskamp 1. Division Herre Pulje 1
592209
ma22-04 2024
20:30 M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
CIK
22. apr
20:30
B.93
CIK
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
776600
ti23-04 2024
12:00 Skoleliga 3 / Piger - 8M Pulje 1
23. apr
12:00
Østerbro 10
Efterskolen Lindenborg
Skoleliga 3 / Piger - 8M Pulje 1
576043
on24-04 2024
18:30 Ungdomspokalen U18 Piger (06-07) 23/24 Pulje 1
24. apr
18:30
B.93 (Øst)
Brøndbyernes IF (Øst)
Ungdomspokalen U18 Piger (06-07) 23/24 Pulje 1
214733
on24-04 2024
20:30 Serie 4, P2/9 Forår P4
Oversidder
24. apr
20:30
B.93 6
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P4
462112
on24-04 2024
20:30 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
24. apr
20:30
B.93 2
Vigerslev
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
163546
to25-04 2024
11:00 M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
25. apr
11:00
B.93
AB Tårnby
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
285681
to25-04 2024
11:00 M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
25. apr
11:00
B.93
Kastrup
M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
333333
to25-04 2024
20:30 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
25. apr
20:30
B.93
Fremad Valby
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
253242
to25-04 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
25. apr
20:30
B.93 4
Skjold 9
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
592181
fr26-04 2024
19:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
26. apr
19:15
B.93 9
Skjold 21
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
943221
27-04 2024
08:45 Træningskamp U11 Drenge Pulje 1
Fix
27. apr
08:45
B.93
Fix
Træningskamp U11 Drenge Pulje 1
696296
27-04 2024
10:00 U15 Drenge 1 (09) Forår P1
Oversidder
27. apr
10:00
B.93 3
Oversidder
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
749318
27-04 2024
12:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
27. apr
12:00
B.93 4
Vanløse 4
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
446721
27-04 2024
12:00 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
27. apr
12:00
B.93
Næsby
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
696570
27-04 2024
14:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
27. apr
14:00
B.93 4
FA 2000 2
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
663729
27-04 2024
14:00 U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
FB
27. apr
14:00
B.93 3
FB
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
446149
27-04 2024
14:30 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
27. apr
14:30
B.93
Næsby
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
398306
28-04 2024
10:00 U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
28. apr
10:00
B.93
FC Damsø
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
910836
28-04 2024
10:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
28. apr
10:00
B.93 1
Hvidovre IF 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
191489
28-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
28. apr
10:00
B.93 4
Østerbro IF 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
893514
28-04 2024
10:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
28. apr
10:00
B.93
Roskilde Pigefodbold
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
683562
28-04 2024
11:15 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
28. apr
11:15
B.93 3
KB 3
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
865129
28-04 2024
11:15 Træningskamp U12 Drenge Pulje 1
28. apr
11:15
B.93
K.B.
Træningskamp U12 Drenge Pulje 1
316672
28-04 2024
12:00 U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
28. apr
12:00
B.93
Dalum/Næsby
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
337018
28-04 2024
12:00 U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
28. apr
12:00
B.93
Espergærde IF
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
330512
28-04 2024
12:30 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
28. apr
12:30
B.93 4
Hellas 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
923224
28-04 2024
12:30 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
28. apr
12:30
B.93 2
B 1903 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
301753
28-04 2024
13:45 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
28. apr
13:45
B.93 3
Skjold 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
223680
28-04 2024
14:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
28. apr
14:00
B.93 (27)
FC Rudersdal (2)
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
776087
28-04 2024
16:00 Veteran-LP Øst
Fix
28. apr
16:00
B.93
Fix
Veteran-LP Øst
215570
28-04 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
28. apr
16:00
B.93 9
Frem 5
Serie 4, P2/9 Forår P5
216376
28-04 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P6
28. apr
16:00
B.93 8
KB 5
Serie 4, P2/9 Forår P6
462543
28-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
28. apr
16:00
B.93 11
LoneWolves FC
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
436518
ma29-04 2024
11:00 M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
29. apr
11:00
B.93
Lyngby Bk
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
780211
ma29-04 2024
20:30 M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
FB
29. apr
20:30
B.93
FB
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
130246
ma29-04 2024
20:30 M+60 Forår - Dommerløs række P1
29. apr
20:30
B.93
B 1903
M+60 Forår - Dommerløs række P1
201032
ma29-04 2024
20:30 M+32 Øst 2024 Pulje 1
29. apr
20:30
B.93
Frederiksholm Sydhavnen
M+32 Øst 2024 Pulje 1
245521
ti30-04 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
30. apr
20:30
B.93
FB 12
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
250242
ti30-04 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
30. apr
20:30
B.93 2
Uganda Danish Cranes
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
283502
ti30-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
30. apr
20:30
B.93 8
Copenfalster FF 2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
201250
on01-05 2024
20:30 M+40 Øst 2024 Pulje 1
Fix
01. maj
20:30
B.93
Fix
M+40 Øst 2024 Pulje 1
184447
on01-05 2024
20:30 Serie 2, P2/3 Forår P2
01. maj
20:30
B.93 2
FB 4
Serie 2, P2/3 Forår P2
214613
on01-05 2024
20:30 Serie 4, P2/9 Forår P3
01. maj
20:30
B.93 5
KB 6
Serie 4, P2/9 Forår P3
129902
to02-05 2024
20:30 M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
02. maj
20:30
B.93
Dragør BK
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
648120
to02-05 2024
20:30 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
02. maj
20:30
B.93
Føroyar
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
283260
to02-05 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
02. maj
20:30
B.93 7
FB 18
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
250371
to02-05 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
02. maj
20:30
B.93 3
Frem 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
955190
04-05 2024
10:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
04. maj
10:00
B.93 (2)
Hillerød Fodbold
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
793478
04-05 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
04. maj
10:00
B 1903
Dragør BK
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
793479
04-05 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
04. maj
10:00
JIF Hakoah
Skjold
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
846882
04-05 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
KB
04. maj
10:00
Fremad Valby
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
846883
04-05 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:00
Hvidovre IF
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
161046
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
FA 2000 (4)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161047
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
B 1908 (3)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161048
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
HIK (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161049
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Frem (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161050
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
B 1903 (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161051
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Fix (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161052
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Hellas (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161053
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
JIF Hakoah
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161054
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Ørestad IF (3)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161055
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Frem (4)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161056
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Union
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161120
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Hvidovre IF (5)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161168
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
FA 2000 (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161169
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
KB (3)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161170
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Hvidovre IF (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161175
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
GVI (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161176
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Skjold (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161177
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Brønshøj BK (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161178
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
KB (6)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161179
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
FB (3)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161181
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
KFUM
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161183
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Vestia (3)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161184
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93 (1)
Vanløse (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161185
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Vestia (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161187
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Hvidovre IF (3)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161188
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Østerbro IF
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161189
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
GVI (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161190
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
KB (4)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161193
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
HIK (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161196
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Pioneren
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161197
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Hekla (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161198
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
FB (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161199
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Folehaven
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161200
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
FA 2000 (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161208
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Hellas (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161209
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
FB (4)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161215
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
K.B. 9
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161216
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Ørestad IF (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161309
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
KB (7)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161310
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
B 1908 (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161313
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Fremad Amager (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161316
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Frem (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161317
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
KB (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161318
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
AB Tårnby (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161320
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Skjold (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161322
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
04. maj
10:00
B.93 (2)
Vanløse (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
161327
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
KB (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161328
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
Hvidovre IF (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161329
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
FA 2000 (3)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161338
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
AB Tårnby (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161339
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
Ørestad IF (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161341
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
Fremad Amager (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161342
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
Vestia (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161352
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
Skjold (3)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161386
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
Frem (3)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161387
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
KB (5)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161388
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
Fix (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161389
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
FB (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161390
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
KB (8)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161393
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
Hvidovre IF (4)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161394
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
Hellas (3)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161395
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
FB (5)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161396
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
GVI (3)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161397
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
B 1908 (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161398
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
CIK
04. maj
10:00
B.93 (3)
CIK
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161399
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
BK Rødovre
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161400
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
B 1903 (1)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161401
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
04. maj
10:00
B.93 (3)
Hekla (2)
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
161402
04-05 2024
10:00 U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
Oversidder
04. maj
10:00
B.93 (3)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
160908
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93
BK Rødovre
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160909
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
GVI
04. maj
10:00
B.93
GVI
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160910
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93
Skjold (1)
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160911
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
FB
04. maj
10:00
B.93
FB
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160912
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93
Frem (1)
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160913
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93
Frem (2)
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160914
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93
Hekla
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160923
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93
HIK (1)
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160924
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93
Ørestad IF
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160932
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93
Pioneren
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160934
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93
Skjold (2)
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160935
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93
HIK (2)
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160966
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
04. maj
10:00
B.93
AB Tårnby
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160997
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:00
B.93
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160998
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:00
B.93
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
160999
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:00
B.93
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161000
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:00
B.93
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161037
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:00
B.93
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161038
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:00
B.93
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161039
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:00
B.93
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161040
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:00
B.93
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161041
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:00
B.93
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
161042
04-05 2024
10:00 U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:00
B.93
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
793480
04-05 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
04. maj
10:15
B 1903
JIF Hakoah
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
793481
04-05 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
04. maj
10:15
Dragør BK
Skjold
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
973934
04-05 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
04. maj
10:15
Fremad Valby
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
973935
04-05 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
KB
Oversidder
04. maj
10:15
KB
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
973936
04-05 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
04. maj
10:30
Fremad Valby
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
973937
04-05 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
KB
04. maj
10:30
KB
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
793482
04-05 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
04. maj
10:30
B 1903
Skjold
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
793483
04-05 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
04. maj
10:30
Dragør BK
JIF Hakoah
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
954928
04-05 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
04. maj
12:00
B.93
HB Køge
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
953551
04-05 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
04. maj
14:00
B.93
FC Helsingør
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
954224
04-05 2024
16:00 U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
04. maj
16:00
B.93
Farum BK
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
468199
04-05 2024
18:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
04. maj
18:00
B.93 12
Real Benne
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
731005
05-05 2024
10:00 U14 Drenge M (10) Forår Mester
05. maj
10:00
B.93 2
Dragør 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
749050
05-05 2024
10:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
05. maj
10:00
B.93 3
Hekla
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
330885
05-05 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
05. maj
10:00
B.93 4
B 1903 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
753540
05-05 2024
11:15 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
05. maj
11:15
B.93 2
HIK 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
138044
05-05 2024
11:15 U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
FB
05. maj
11:15
B.93
FB
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
448938
05-05 2024
12:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
05. maj
12:00
B.93 2
Fremad Amager 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
912817
05-05 2024
12:00 U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
05. maj
12:00
B.93
Farum BK
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
137105
05-05 2024
12:30 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
05. maj
12:30
B.93
Østerbro IF
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
497846
05-05 2024
12:30 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
05. maj
12:30
B.93 5
Ørestad IF 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
255938
05-05 2024
13:45 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
05. maj
13:45
B.93 6
FB 17
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
305957
05-05 2024
13:45 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
05. maj
13:45
B.93 5
Vanløse 2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
130340
05-05 2024
14:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
05. maj
14:00
B.93 2
FA 2000
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
193982
05-05 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
05. maj
14:00
B.93 4
KB 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
308437
05-05 2024
15:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
05. maj
15:00
B.93 1
AC Amager Academy
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
585630
05-05 2024
16:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
05. maj
16:00
B.93 2
Humlebæk BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
462199
05-05 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
Oversidder
05. maj
16:00
B.93 10
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
780139
05-05 2024
16:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
05. maj
16:00
B.93 3
FB/Hellas 2
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
183614
05-05 2024
18:00 U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
05. maj
18:00
B.93 5
K.B. 6
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
210364
05-05 2024
18:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
05. maj
18:00
B.93 3
FB 8
Serie 3, P2/5 Forår P3
215591
05-05 2024
18:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
05. maj
18:00
B.93 7
FB 11
Serie 4, P2/9 Forår P5
137021
05-05 2024
22:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
Oversidder
05. maj
22:00
B.93
Oversidder
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
143797
ma06-05 2024
20:30 M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
06. maj
20:30
B.93
Copenhagen Celtic
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
487196
ti07-05 2024
20:30 M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
07. maj
20:30
B.93
Brønshøj BK
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
939125
ti07-05 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
07. maj
20:30
B.93 9
KFUM
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
696303
on08-05 2024
17:30 U15 Drenge 1 (09) Forår P1
08. maj
17:30
B.93 3
Nørrebro United
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
696579
on08-05 2024
19:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
08. maj
19:00
B.93 4
Rødovre
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
214794
on08-05 2024
20:30 Serie 4, P2/9 Forår P4
08. maj
20:30
B.93 6
Skjold 11
Serie 4, P2/9 Forår P4
336013
on08-05 2024
20:30 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Oversidder
08. maj
20:30
B.93
Oversidder
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
462122
on08-05 2024
20:30 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
08. maj
20:30
B.93 2
Jægersborg BK
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
254433
on08-05 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
08. maj
20:30
B.93 4
Copenfalster FF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
285689
to09-05 2024
11:00 M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Oversidder
09. maj
11:00
B.93
Oversidder
M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
648127
to09-05 2024
20:30 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
09. maj
20:30
B.93
Dragør BK
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
905756
11-05 2024
14:30 Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
11. maj
14:30
B.93
FC Thy - ThistedQ
Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
749057
12-05 2024
10:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
12. maj
10:00
B.93 3
Brønshøj / Fix
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
398321
12-05 2024
10:00 U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
12. maj
10:00
B.93
Vestia
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
191520
12-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
12. maj
10:00
B.93 4
Brønshøj BK
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
683580
12-05 2024
10:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
12. maj
10:00
B.93 3
CIK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
855720
12-05 2024
12:00 U16 Piger M (08/09) Forår P1
12. maj
12:00
B.93 2
Amager Pigefodbold 2
U16 Piger M (08/09) Forår P1
446783
12-05 2024
12:00 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
12. maj
12:00
B.93
SfB-Oure FA
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
388083
12-05 2024
12:30 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
12. maj
12:30
B.93 1
AC Amager Academy
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
924003
12-05 2024
12:30 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
12. maj
12:30
B.93 2
GVI 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
301763
12-05 2024
13:45 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
12. maj
13:45
B.93 3
Hvidovre IF 4
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
749390
12-05 2024
14:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
12. maj
14:00
B.93 4
B 1908 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
446165
12-05 2024
14:30 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
12. maj
14:30
B.93
SfB-Oure FA
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
462568
12-05 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
12. maj
16:00
B.93 11
FC Whop en Dei 2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
215835
12-05 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
12. maj
16:00
B.93 9
Skjold 15
Serie 4, P2/9 Forår P5
216386
12-05 2024
18:00 Serie 4, P2/9 Forår P6
12. maj
18:00
B.93 8
Skjold 9
Serie 4, P2/9 Forår P6
448728
ma13-05 2024
11:00 M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
KB
13. maj
11:00
B.93
KB
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
780329
ma13-05 2024
20:30 M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
13. maj
20:30
B.93
Fremad Forsing
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
130251
ma13-05 2024
20:30 M+60 Forår - Dommerløs række P1
Oversidder
13. maj
20:30
B.93
Oversidder
M+60 Forår - Dommerløs række P1
720512
ti14-05 2024
19:15 U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
B93
14. maj
19:15
B93
HB Køge
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
250266
ti14-05 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
14. maj
20:30
B.93 2
Olympia 1921
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
283274
ti14-05 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
14. maj
20:30
B.93 7
Skjold 17
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
283528
ti14-05 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
14. maj
20:30
B.93 8
Skjold 18
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
263993
on15-05 2024
20:30