Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. maj
19:00
KFUM 2
1
Vanløse 3
3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
KFUM
Oversidder
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
KFUM 3
Copenhagen Celtic 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
KFUM
FB 3
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skjold 2
Jægersborg BK 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B.93 7
Aakanden GF 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KFUM 2
Brønshøj BK 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skjold 4
GVI 5
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
KFUM 2
B 1903 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
GVI 5
HIK 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Skjold 2
KFUM 1
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Aakanden GF 2
Oversidder
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
KFUM 1
B.93 7
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Oversidder
Jægersborg BK 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
B 1903 4
Skjold 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
HIK 4
Brønshøj BK 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Skjold 4
KFUM 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Brønshøj BK 3
GVI 5
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
B.93 7
Skjold 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Jægersborg BK 2
Aakanden GF 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
KFUM 1
Oversidder
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
B 1903 4
HIK 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
KFUM
Oversidder
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
KFUM 4
K.B. 9
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
KFUM
FA 2000 2
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
KFUM
GVI 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
KFUM
Østerbro IF 8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:30
KFUM
Sundby KFUM
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
KFUM 2
Nørrebro United 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
KFUM
Bispebjerg Bk.
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
KFUM 4
FA 2000 15
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
KFUM
Stefan 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
KFUM
HIK 2
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
KFUM
Kastrup
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
KFUM 3
Watan FC 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
KFUM
AC Iben
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
KFUM
Skovshoved IF
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
KFUM 2
Østerbro IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
KFUM
Oversidder
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
KFUM
Skovshoved IF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
KFUM 4
Vestia 4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
KFUM
Fremad Valby
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
KFUM
Fod Boldklub
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
KFUM 2
Skovshoved IF 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
KFUM
Hvidovre IF
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
KFUM
Frem 3
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
KFUM
HIK 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
KFUM
FB/Hellas 2
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|