Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. apr
17:00
Union
B 1908
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:15
Union 13
Sønderbro Fight 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:15
Union 11
Volvox 2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Union
HIK 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Union
PI Fodbold
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Union 2
HB 5
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Union
AB Tårnby 2
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Union
AB Tårnby 3
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Union 8
Østerbro IF 8
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Union 7
Skjold 9
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Union 5
Skjold 13
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
17:45
Union 2
Fremad Valby
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Union 4
FA 2000 7
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Union
Fix
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Union
Skjold
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Union 4
HB 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Union 5
HB 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Union 2
Hvidovre IF 4
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skjold 4
Union 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Stefan 2
Vestia 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Skjold 4
Hvidovre IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Vestia 2
KB 8
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Hvidovre IF 3
Stefan 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
KB 8
Union 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Stefan 2
Skjold 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Union 2
Vestia 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Hvidovre IF 3
KB 8
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Union 7
B.93 8
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
Union
Skjold
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Union
Gentofte FK
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Union 2
Union 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Union 13
HB 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Union 11
HB 14
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:30
Union 3
HB 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Union
Skjold
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Union
FA 2000
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Union
B.93 3
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
Union
NB Bornholm
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Union
Brønshøj / Fix 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Union
B.93
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Union 2
FC Nyhavn 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Union 8
KFUM 4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Union / Husum
Brønshøj / Fix
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
Union
FC Sukkerbold
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
Union 3
FB 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
Union
Østerbro IF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Union 8
FA 2000 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Union 12
FB 19
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Union
KB
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Union
FA 2000 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Union 7
FA 2000 12
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Union 4
B 1903 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Union 2
Østerbro IF 3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Union 4
Amager FF
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Union 16
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Union
Hekla
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
Union
Hellas
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
Union 2
Nørrebro United 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Union 13
Husum Bk
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Union 11
Østerbro IF 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:30
Union 3
FB 8
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Union
Ørestad IF
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Union
Nørrebro United
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Union/Husum
Nørrebro United
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Union
Husum Bk.
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Union 2
Skjold 5
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Union / Husum
Elite Bornholm
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|