Jens Jessens Vej

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
480957
26-05 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
26. maj
10:00
FA 2000 4
FB 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
480973
26-05 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
26. maj
10:00
Østerbro IF 2
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
191537
26-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
26. maj
10:00
FB 3
B.93 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
586504
26-05 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
26. maj
10:00
FA 2000 4
Fremad Valby 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
263935
26-05 2024
10:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
Fix
26. maj
10:00
CBS Sport
Fix
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
683198
26-05 2024
10:00 U16 Drenge M (08) Forår Mester
FB
26. maj
10:00
FB
Skovshoved IF
U16 Drenge M (08) Forår Mester
705563
26-05 2024
10:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
26. maj
10:00
FA 2000 3
FB 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
749105
26-05 2024
10:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
26. maj
10:00
FA 2000 2
B.93 3
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
750135
26-05 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
26. maj
10:00
FB 3
HIK 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
480977
26-05 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
26. maj
10:25
FA 2000 4
B 1903 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
480979
26-05 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
26. maj
10:25
Brønshøj BK 2
Bispebjerg Bk. 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
480981
26-05 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
26. maj
10:50
B 1903 3
Østerbro IF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
480985
26-05 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
26. maj
10:50
Bispebjerg Bk. 2
FB 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
481004
26-05 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
26. maj
11:15
Østerbro IF 2
FA 2000 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
481016
26-05 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
26. maj
11:15
FB 5
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
481017
26-05 2024
11:40 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
26. maj
11:40
B 1903 3
Bispebjerg Bk. 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
209846
26-05 2024
12:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
HHT
26. maj
12:00
FA 2000 6
HIK 3
HHT
Serie 3, P2/5 Forår P2
230347
26-05 2024
12:00 KS, Kvinder Forår KSK
26. maj
12:00
CBS Sport
ØKF
KS, Kvinder Forår KSK
913863
26-05 2024
12:00 U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
HIK
26. maj
12:00
FA 2000
HIK
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
954851
26-05 2024
12:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
FB
26. maj
12:00
FB
B 1903
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
388089
26-05 2024
12:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
26. maj
12:00
FA 2000
Hvidovre IF 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
664042
26-05 2024
12:00 U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
UHT
26. maj
12:00
FB 2
Union
UHT
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
749284
26-05 2024
14:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
26. maj
14:00
FA 2000 3
Vestia 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
954180
26-05 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
FB
26. maj
14:00
FB
Ølstykke FC
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
215314
26-05 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
26. maj
14:00
FA 2000 11
Amalie 3
Serie 4, P2/9 Forår P4
218788
26-05 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
26. maj
14:00
FB 9
Skjold 14
Serie 4, P2/9 Forår P9
230340
26-05 2024
14:00 KS, Kvinder Forår KSK
26. maj
14:00
FA 2000
Heimdal
KS, Kvinder Forår KSK
212335
26-05 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
26. maj
14:00
CBS Sport 3
Husum 2
Serie 3, P2/5 Forår P5
209840
26-05 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
Oversidder
26. maj
14:00
FB 7
Oversidder
Serie 3, P2/5 Forår P2
645317
26-05 2024
14:00 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
14:00
AC Amager Academy U10
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645318
26-05 2024
14:00 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
Oversidder
26. maj
14:00
Oversidder
FB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
487655
26-05 2024
14:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
26. maj
14:00
Valby 1
Østerbro IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
487656
26-05 2024
14:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
26. maj
14:00
Vanløse 3
FB 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
487657
26-05 2024
14:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
26. maj
14:25
Valby 1
Brønshøj BK 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
487658
26-05 2024
14:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
26. maj
14:25
FB 2
Hellas 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
645319
26-05 2024
14:25 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
14:25
AC Amager Academy U10
Sundby Bk. (1)
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645320
26-05 2024
14:25 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
14:25
FB 1
Skjold 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645321
26-05 2024
14:50 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
Oversidder
26. maj
14:50
Sundby Bk. (1)
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645322
26-05 2024
14:50 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
14:50
Skjold 1
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
487659
26-05 2024
14:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
26. maj
14:50
Brønshøj BK 1
Vanløse 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
487660
26-05 2024
14:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
26. maj
14:50
Hellas 1
Østerbro IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
487661
26-05 2024
15:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
26. maj
15:15
Vanløse 3
Valby 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
487662
26-05 2024
15:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
26. maj
15:15
Østerbro IF 2
FB 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
645323
26-05 2024
15:15 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
Oversidder
26. maj
15:15
Oversidder
AC Amager Academy U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645324
26-05 2024
15:15 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
15:15
Dragør BK 1
FB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645325
26-05 2024
15:40 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
26. maj
15:40
Sundby Bk. (1)
Skjold 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
487663
26-05 2024
15:40 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
26. maj
15:40
Brønshøj BK 1
Hellas 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
213890
26-05 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P2
26. maj
16:00
FA 2000 10
Nørrebro United 2
Serie 4, P2/9 Forår P2
239044
26-05 2024
16:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
Oversidder
26. maj
16:00
FB 3
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
261759
26-05 2024
16:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
26. maj
16:00
Dunses Disciple
MBFF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
780157
26-05 2024
16:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
Oversidder
26. maj
16:00
FB/Hellas 2
Oversidder
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
705733
26-05 2024
16:00 U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
Oversidder
26. maj
16:00
FB 3
Oversidder
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
462213
26-05 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
26. maj
16:00
CBS Sport 5
B.93 10
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
471693
26-05 2024
16:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
26. maj
16:00
FB 21
Union 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
301730
26-05 2024
16:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
26. maj
16:00
FA 2000 2
Jægersborg BK
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
158212
ma27-05 2024
17:30 U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
KB
27. maj
17:30
FA 2000
KB
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
914863
ma27-05 2024
19:00 U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
LSF
27. maj
19:00
FA 2000
LSF
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
948947
ma27-05 2024
19:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
VLI
27. maj
19:00
VLI
JIF Hakoah
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
333231
ma27-05 2024
19:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
27. maj
19:00
FB 20
Stefan 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
333137
ma27-05 2024
20:15 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
VLI
27. maj
20:15
VLI
HB 14
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
130070
ma27-05 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
27. maj
20:30
FA 2000 12
Østerbro IF 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
336387
ma27-05 2024
20:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
27. maj
20:30
FA 2000 (2)
Union
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
419354
ma27-05 2024
20:30 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
FB
27. maj
20:30
FB
Fremad Valby
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
614081
ma27-05 2024
20:30 Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
27. maj
20:30
FB (1)
KFB (4) (4)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
333277
ma27-05 2024
22:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
Oversidder
27. maj
22:00
FA 2000 10
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
130258
ti28-05 2024
19:30 M+60 Forår - Dommerløs række P1
28. maj
19:30
FA 2000
B 1903
M+60 Forår - Dommerløs række P1
252586
ti28-05 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
28. maj
20:30
FB 13
Nørrebro United 4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
283644
ti28-05 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
28. maj
20:30
FB 19
Polyteknisk FK
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
285402
on29-05 2024
19:00 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
FB
29. maj
19:00
FB
Aakanden GF
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
249984
on29-05 2024
19:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
29. maj
19:00
FB 14
FC One Team
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
664585
on29-05 2024
19:30 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
29. maj
19:30
FA 2000 2
Kastrup 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
255846
on29-05 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
29. maj
20:30
FA 2000 7
Skjold 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
255907
on29-05 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
29. maj
20:30
FA 2000 11
Østerbro IF 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
327778
on29-05 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
29. maj
20:30
FB 16
Union 9
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
333126
on29-05 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
29. maj
20:30
Dunses Disciple
Skjold 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
336371
on29-05 2024
20:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
29. maj
20:30
FA 2000 (1)
Hellas 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
130060
on29-05 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
29. maj
20:30
FA 2000 12
Tsunami FC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
241131
on29-05 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
29. maj
20:30
FB 5
FC Culpa
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
245146
on29-05 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
Oversidder
29. maj
20:30
FA 2000 5
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
705548
to30-05 2024
17:30 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
30. maj
17:30
FA 2000 3
KB 5
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
336370
to30-05 2024
19:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
30. maj
19:00
FB 2
KP Zebras
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
336422
to30-05 2024
19:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
30. maj
19:30
FA 2000 (2)
FC Culpa 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
480006
to30-05 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
30. maj
20:30
FB 22
Skjold 23
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
129892
to30-05 2024
20:30 M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
30. maj
20:30
FA 2000
B.93
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
245148
to30-05 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
30. maj
20:30
FB 7
Pan Fodbold
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
776476
fr31-05 2024
17:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
FB
31. maj
17:00
FB
Nørrebro United 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
238657
fr31-05 2024
18:30 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
FB
31. maj
18:30
FB
FC Sukkerbold
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
242072
fr31-05 2024
18:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
31. maj
18:30
FB 8
Copenhagen Foxes
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
243087
fr31-05 2024
18:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
31. maj
18:30
FB 9
Stefan
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
218791
fr31-05 2024
19:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
31. maj
19:00
FB 15
Østerbro IF 7
Serie 4, P2/9 Forår P9
250279
fr31-05 2024
19:45 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
Oversidder
31. maj
19:45
FB 11
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
176477
01-06 2024
10:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
01. jun
10:00
FA 2000 1
BK Rødovre 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
238655
01-06 2024
10:00 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
01. jun
10:00
FA 2000
Valby
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
262558
01-06 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
01. jun
10:00
FA 2000 5
HIK 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
308487
01-06 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
01. jun
10:00
FA 2000 1
KB 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
696584
01-06 2024
10:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
01. jun
10:00
FA 2000 2
HIK 3
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
749196
01-06 2024
10:00 U14 Drenge 2 (10) Forår P2
01. jun
10:00
FB 2
Stefan
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
955848
01-06 2024
10:00 Træningskamp U11 Drenge Pulje 1
FB
GVI
01. jun
10:00
FB
GVI
Træningskamp U11 Drenge Pulje 1
958065
01-06 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
Oversidder
01. jun
12:00
FA 2000 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
803741
01-06 2024
12:00 KS Herre 23/24 P1
FB
01. jun
12:00
FA 2000 2
FB
KS Herre 23/24 P1
954858
01-06 2024
12:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
01. jun
12:00
FA 2000
Hørsholm-Usserød IK
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
301735
01-06 2024
12:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
01. jun
12:00
FA 2000 2
Frem 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
209932
01-06 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
HHT
01. jun
12:00
VLI 3
FB 14
HHT
Serie 4, P2/9 Forår P3
579919
01-06 2024
12:00 U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
01. jun
12:00
FA 2000
K.B. 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
250002
01-06 2024
14:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
01. jun
14:00
FB 14
Fremad Valby 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
188048
01-06 2024
14:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
01. jun
14:00
FB 4
Tårnby FF 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
130364
01-06 2024
14:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
01. jun
14:00
FA 2000
Greve Fodbold
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
136964
01-06 2024
14:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
01. jun
14:00
FA 2000
FC Damsø
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
216277
01-06 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
01. jun
16:00
FB 11
Brønshøj 4
Serie 4, P2/9 Forår P5
333125
01-06 2024
16:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
Oversidder
01. jun
16:00
FB 15
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
211337
02-06 2024
10:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
02. jun
10:00
CBS Sport 4
Bispebjerg 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
216401
02-06 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P6
02. jun
10:00
FA 2000 12
B.93 8
Serie 4, P2/9 Forår P6
514742
02-06 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
02. jun
10:00
Valby 2
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
514743
02-06 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
02. jun
10:00
FB 4
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
238968
02-06 2024
10:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
02. jun
10:00
FA 2000 3
Fremad Valby 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
961860
02-06 2024
10:00 Træningskamp U11 Drenge Pulje 1
FB
02. jun
10:00
FB
Ringsted IF
Træningskamp U11 Drenge Pulje 1
964681
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
Oversidder
02. jun
10:00
Oversidder
FB 4
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964682
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:00
Ørestad IF 2
Stefan 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964690
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:00
Hellas 1
FA 2000 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964691
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:00
Fremad Amager 2
Skjold 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964692
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:25
Hellas 1
KB 5
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964693
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:25
Skjold 3
Hvidovre IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964685
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
Oversidder
02. jun
10:25
Oversidder
Vanløse 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964686
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:25
Stefan 1
Sundby Bk.
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
514744
02-06 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
02. jun
10:25
Valby 2
CIK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
514745
02-06 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
02. jun
10:25
Dragør BK 4
Fremad Valby 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
515110
02-06 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
02. jun
10:50
CIK 2
FB 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
515111
02-06 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
02. jun
10:50
Fremad Valby 3
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
964687
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:50
Vanløse 1
Ørestad IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964688
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:50
Sundby Bk.
FB 4
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964694
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:50
KB 5
Fremad Amager 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964695
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:50
Hvidovre IF 2
FA 2000 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964696
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
11:15
Fremad Amager 2
Hellas 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964697
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
11:15
FA 2000 3
Skjold 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964689
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
11:15
FB 4
Stefan 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964683
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
Oversidder
02. jun
11:15
Ørestad IF 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
516749
02-06 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
02. jun
11:15
FB 4
Valby 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
516793
02-06 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
02. jun
11:15
Kastrup 2
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
517106
02-06 2024
11:40 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
02. jun
11:40
CIK 2
Fremad Valby 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
964684
02-06 2024
11:40 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
11:40
Vanløse 1
Sundby Bk.
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964698
02-06 2024
11:40 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
02. jun
11:40
KB 5
Hvidovre IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
238970
02-06 2024
12:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
02. jun
12:00
FB 2
Nørrebro United
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
913869
02-06 2024
12:00 U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
02. jun
12:00
FA 2000
Virum-Sorgenfri BK
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
230356
02-06 2024
12:00 KS, Kvinder Forår KSK
02. jun
12:00
CBS Sport
Nørrebro United
KS, Kvinder Forår KSK
216399
02-06 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P6
02. jun
12:00
FB 12
Union 7
Serie 4, P2/9 Forår P6
663469
02-06 2024
12:10 U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
02. jun
12:10
FA 2000 2
KB 3
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
663822
02-06 2024
14:00 U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
FB
02. jun
14:00
FB
B.93 3
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
462215
02-06 2024
14:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
02. jun
14:00
FA 2000 14
RPIF
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
255864
02-06 2024
14:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
02. jun
14:00
FB 10
Laddersfield Town
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
119809
02-06 2024
14:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
02. jun
14:00
CBS Sport
Union 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
188051
02-06 2024
14:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
02. jun
14:00
CBS Sport 2
KB 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
211299
02-06 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
02. jun
14:00
FB 8
B1908 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
955150
02-06 2024
14:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
02. jun
14:00
FA 2000
Ringsted IF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
209649
02-06 2024
16:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
02. jun
16:00
FA 2000 5
Frem 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
333094
02-06 2024
16:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
02. jun
16:00
Dunses Disciple
FB 15
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
462217
02-06 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
02. jun
16:00
CBS Sport 5
Fremad Valby 6
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
955016
02-06 2024
16:00 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
FB
02. jun
16:00
FB
Næstved I.F.
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
235305
02-06 2024
16:00 Serie 2, Kvinder Forår P1
Oversidder
02. jun
16:00
FA 2000 2
Oversidder
Serie 2, Kvinder Forår P1
217318
02-06 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P8
02. jun
16:00
FB 10
Hellas 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
336398
ma03-06 2024
19:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
03. jun
19:30
FA 2000 (2)
FC Damsø
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
333232
ma03-06 2024
20:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
VLI
03. jun
20:00
VLI
FA 2000 9
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
130261
ma03-06 2024
20:30 M+60 Forår - Dommerløs række P1
UHT
03. jun
20:30
FA 2000
HIK/SIF
UHT
M+60 Forår - Dommerløs række P1
250077
ma03-06 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
03. jun
20:30
FB 11
FC Nyhavn
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
264082
ti04-06 2024
19:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
04. jun
19:00
CBS Sport
Amager FF
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
801124
ti04-06 2024
19:30 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
04. jun
19:30
FA 2000 15
Union 8
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
238922
ti04-06 2024
19:30 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
04. jun
19:30
FA 2000 2
FA 2000 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
683085
on05-06 2024
17:30 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
Oversidder
05. jun
17:30
FA 2000 2
Oversidder
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
217514
on05-06 2024
19:30 Serie 4, P2/9 Forår P8
05. jun
19:30
FA 2000 9
Rødovre 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
977939
on05-06 2024
20:15 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
VLI
05. jun
20:15
VLI
Sporting 43
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
137557
to06-06 2024
17:30 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
06. jun
17:30
FB (2)
HIK
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
592742
to06-06 2024
20:30 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Oversidder
06. jun
20:30
CBS Sport
Oversidder
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
952668
fr07-06 2024
17:00 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
07. jun
17:00
FB 2
Tårnby FF
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
705574
fr07-06 2024
18:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
07. jun
18:00
FA 2000 3
B 1903 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
705594
fr07-06 2024
18:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
07. jun
18:00
FB 2
Nørrebro United 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
304838
08-06 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
08. jun
10:00
FA 2000 2
B 1903 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
308070
08-06 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
08. jun
10:00
FA 2000 3
Østerbro IF 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
402393
08-06 2024
10:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
KB
08. jun
10:00
FA 2000 3
KB
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
495940
08-06 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
08. jun
10:00
FB 3
HB 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
587199
08-06 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
08. jun
10:00
FB 2
Skjold 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
696592
08-06 2024
10:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
08. jun
10:00
FA 2000 2
KB 4
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
776570
08-06 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
08. jun
10:00
FB 2
Vanløse 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
780170
08-06 2024
12:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
08. jun
12:00
FB/Hellas 2
Amager Pigefodbold 3
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
806061
08-06 2024
12:00 KS Herre 23/24 P1
FB
08. jun
12:00
FB
Husum Bk.
KS Herre 23/24 P1
579183
08-06 2024
12:00 U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
LSF
08. jun
12:00
FA 2000
LSF
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
954862
08-06 2024
12:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
08. jun
12:00
FA 2000
Albertslund BS 72
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
667406
08-06 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
08. jun
12:00
FA 2000 3
B.1908 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
667407
08-06 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
08. jun
12:00
FB 2
B 1903 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
954198
08-06 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
08. jun
14:00
FA 2000
Taastrup FC
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
567254
08-06 2024
14:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
08. jun
14:00
FA 2000 2
B.93 5
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
230358
08-06 2024
14:00 KS, Kvinder Forår KSK
08. jun
14:00
FA 2000
ØKF
KS, Kvinder Forår KSK
872040
08-06 2024
15:00 2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
HIK
08. jun
15:00
FA 2000
HIK
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
590862
08-06 2024
16:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
08. jun
16:00
FA 2000 4
Fremad Amager 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
537608
09-06 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
09. jun
10:00
FB 1
Vanløse 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
599262
09-06 2024
10:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
09. jun
10:00
Dragør BK 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
476940
09-06 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
09. jun
10:00
BK Rødovre
FB 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476941
09-06 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
09. jun
10:00
Vestia 3
Østerbro IF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
449703
09-06 2024
10:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:00
KB 6
FA 2000 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
449708
09-06 2024
10:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
09. jun
10:00
Oversidder
FB 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
821594
09-06 2024
10:00 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:00
Hellas 3
GVI 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
821595
09-06 2024
10:00 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:00
FA 2000 4
B.93 6
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
972067
09-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
09. jun
10:00
KB 2
FA 2000 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
972073
09-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
09. jun
10:00
Vanløse 1
B.93 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
972074
09-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
09. jun
10:25
KB 2
Tårnby FF
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
975476
09-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
09. jun
10:25
B.93 2
GVI 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
821596
09-06 2024
10:25 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:25
Hellas 3
Vanløse 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
821597
09-06 2024
10:25 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
KB
09. jun
10:25
B.93 6
KB
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
599265
09-06 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
09. jun
10:25
Dragør BK 1
FB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
599266
09-06 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
09. jun
10:25
Oversidder
Hellas 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
449709
09-06 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
09. jun
10:25
KB 6
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
449710
09-06 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:25
FB 2
B 1908 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
476942
09-06 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
09. jun
10:25
BK Rødovre
Skjold 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476943
09-06 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
09. jun
10:25
Østerbro IF 1
KB 8
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476944
09-06 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
09. jun
10:50
Skjold 2
Vestia 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476945
09-06 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
09. jun
10:50
KB 8
FB 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
449713
09-06 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
Oversidder
09. jun
10:50
Oversidder
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
449731
09-06 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:50
B 1908 2
FA 2000 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599271
09-06 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
09. jun
10:50
FB 1
B.93 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
599275
09-06 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
09. jun
10:50
Hellas 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
821598
09-06 2024
10:50 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:50
Vanløse 4
FA 2000 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
821599
09-06 2024
10:50 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
KB
09. jun
10:50
KB
GVI 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
976631
09-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
09. jun
10:50
Tårnby FF
Vanløse 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
976632
09-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
09. jun
10:50
GVI 1
FA 2000 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
976633
09-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
09. jun
11:15
Vanløse 1
KB 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
821600
09-06 2024
11:15 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
09. jun
11:15
FA 2000 4
Hellas 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
821601
09-06 2024
11:15 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
09. jun
11:15
GVI 3
B.93 6
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
599276
09-06 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
09. jun
11:15
B.93 2
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
599278
09-06 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
Oversidder
09. jun
11:15
Oversidder
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
449732
09-06 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
09. jun
11:15
Oversidder
KB 6
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
449733
09-06 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
11:15
FA 2000 2
FB 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
476946
09-06 2024
11:15 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort