Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
09:30
FC Damsø
2
K.B. 2
0
U13 Piger 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Vanløse 2
FB 2
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Vanløse 2
B 1903 1
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Vanløse 3
3
K.B. 5
6
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4A
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
F.C. København
3
Fredensborg BI
0
Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Vanløse 3
Sundby 2
U13 Drenge 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 2A
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Vanløse 3
2
Kastrup
8
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Vanløse
Fremad Amager 2
UHT
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Vanløse 2
6
HIK 2
5
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester A E
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
Vanløse
5
Nørrebro United
6
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
Vanløse IF 2
1
Sundby BK 2
7
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
18:00
Vanløse IF 5
Copenhagen Celtic 2
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
FB 5
Vanløse 3
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Skjold 6
B.93 7
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
GVI 1
Oversidder
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Oversidder
Vanløse 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
GVI 1
Hvidovre IF 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Vanløse 1
B 1903
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
FB 5
Skjold 4
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
B.93 7
Oversidder
ANN
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Skjold 4
Skjold 6
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Oversidder
Vanløse 3
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Hvidovre IF 1
Oversidder
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
B 1903
Oversidder
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Oversidder
GVI 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Oversidder
Vanløse 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Skjold 6
FB 5
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Vanløse 3
B.93 7
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
Skjold 4
Oversidder
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
Hvidovre IF 1
B 1903
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Hellas 1
B.93 4
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
B.93 2
K.B. 3
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
Hellas 1
HIK 2
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
K.B. 3
Vanløse 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
HIK 2
B.93 2
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
Vanløse 1
B.93 4
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
B.93 2
Hellas 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
B.93 4
K.B. 3
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Vanløse 2
Brønshøj/Fix 2
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1A E
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Vanløse
Oversidder
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:10
HIK 2
Vanløse 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Vanløse 4
HIK 3
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Vanløse 2
K.B. 3
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:45
FC Damsø 1
B 1908 1
U11 Piger 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Vanløse IF 4
Østerbro IF 8
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:45
Vanløse
Oversidder
M+55 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:45
Vanløse 3
K.B. 8
Herre Senior 5 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Vanløse
FC Roskilde
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Vanløse
Skjold
U21 Herrer København Efterår U21 Herrer
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:45
Vanløse 2
Amager FF
M+40 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Vanløse 1
GVI 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Vanløse 3
Stefan 1
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Vanløse 1
Skovshoved IF 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
F.C. København
BSF
Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Vanløse
Rødovre
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København E dommerløs Liga København
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Vanløse 3
Vestia 2
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
FC Damsø 2
Fremad Amager
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:30
FC Damsø
Fremad Valby
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Vanløse
FA 2000
U16 Drenge (09) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
FC Damsø
Nørrebro United
U16 Piger 1 (09/10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Vanløse 2
Skovshoved IF
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Vanløse 3
FB 2
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Vanløse 4
Fix 3
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
LoneWolves FC
Valby 4
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Vanløse 4
Østerbro IF 2
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Hellas-Damsø
Vestia
U19 Piger (06/07/08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Vanløse 2
HIK 3
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Vanløse 4
GVI 3
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
18:00
Vanløse IF 4
Brønshøj 4
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:45
Vanløse
Dunses Disciple
Herre Senior 4 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
FC København
Allerød Fodbold Klub
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:45
FC Damsø 1
Brønshøj BK 1
U11 Piger 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:45
FC Damsø 1
B 1908 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:45
Vanløse
Hekla
M+40 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:45
FC Damsø
Fremad Valby
U14 Piger (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:15
FC Damsø
Jægersborg BK
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:45
Vanløse
FB
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:45
Vanløse
Sønderbro Fight
M+50 Mester 7:7 Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
13. sep
17:00
Vanløse
Skovshoved IF
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København E dommerløs Liga København
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Vanløse
B.93 2
U14 Drenge (11) Liga København 1 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
Vanløse
Herlev IF
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. sep
20:00
Vanløse IF 3
Hellas 2
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Vanløse 1
GVI 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Oversidder
K.B. 4
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:25
Vanløse 1
K.B. 2
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:25
K.B. 4
Fix 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:50
K.B. 2
Oversidder
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:50
Fix 1
GVI 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Vanløse 2
GVI 2
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
Oversidder
Vanløse 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
GVI 1
K.B. 4
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:40
K.B. 2
Fix 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Vanløse 2
Fix 2
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Vanløse
B 1908 2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
Vanløse IF 2
Skjold 2
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
Vanløse IF 5
Oversidder
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
K.B. 5
K.B. 9
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hvidovre IF 2
FB 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Vestia
B.93 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Husum Bk 1
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Vestia
Vanløse 4
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Brønshøj BK 2
Nørrebro United 1
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
K.B. 5
Vanløse 3
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
FB 1
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Vanløse 3
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Vanløse 2
K.B. 9
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Vanløse 4
Husum Bk 1
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Nørrebro United 1
B.93 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Husum Bk 1
Vestia
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
B.93 3
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Hvidovre IF 2
K.B. 5
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
K.B. 9
FB 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
Vanløse 3
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
Vanløse 4
Nørrebro United 1
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Oversidder
Østerbro IF 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Nørrebro United 6
FA 2000 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:55
Oversidder
Vanløse 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:55
FA 2000 4
FB 5
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Vanløse 4
Ørestad IF
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:20
Vanløse 4
Nørrebro United 6
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:20
FB 5
Østerbro IF 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:45
Nørrebro United 6
Oversidder
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:45
Østerbro IF 4
FA 2000 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Vanløse 2
Skjold
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1A E
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Vanløse
Sundby Bk.
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:10
Vanløse 4
FB 5
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Vanløse 2
Fix
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
15. sep
17:00
Vanløse
Vestia
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
16. sep
10:00
Sortedamskolen
Katrinedals Skole - Vanløse
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 13
|
|||||||||||||||||||
16. sep
10:00
Langelinieskolen
Tagensbo Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 13
|
|||||||||||||||||||
16. sep
11:00
Sortedamskolen
Langelinieskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 13
|
|||||||||||||||||||
16. sep
11:00
Katrinedals Skole - Vanløse
Tagensbo Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 13
|
|||||||||||||||||||
16. sep
12:00
Tagensbo Skole
Sortedamskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 13
|
|||||||||||||||||||
16. sep
12:00
Katrinedals Skole - Vanløse
Langelinieskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 13
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:45
Vanløse 3
CBS Sport
Herre Senior 5 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FC Damsø
Oversidder
U13 Piger 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
20:45
Vanløse 2
Frem 7
Herre Senior 4 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
LoneWolves FC
Nørrebro United 8
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Vanløse
Brønshøj BK
U21 Herrer København Efterår U21 Herrer
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:45
Vanløse 2
Tårnby FF
M+40 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. sep
20:45
Vanløse
Rødovre
M+50 Mester 7:7 Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Vanløse 2
Oversidder
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Vanløse
K.B. 2
U14 Drenge (11) Liga København 1 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Vanløse 3
K.B. 6
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Vanløse 2
Bispebjerg Bk. 1
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Vanløse 3
Nørrebro United 3
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Vanløse 4
Hellas 3
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Vanløse 3
Skovshoved IF 2
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4A
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Vanløse 3
Husum Bk
U13 Drenge 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 2A
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Vanløse 3
FA 2000 3
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Vanløse
Brønshøj/Fix
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København E dommerløs Liga København
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Vanløse
B 1903
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
FC Damsø 2
Hvidovre IF
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Vanløse 2
FA 2000 2
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester A E
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Vanløse 4
FB 3
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Vestia
Fremad Valby (2)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Union
Nørrebro United
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Kastrup 1
KFB
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Dragør BK 1
Hvidovre IF 2
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
AB Tårnby
Hellas 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
GVI 2
GVI 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
B 1908 1
Sundby Bk. 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Oversidder
Dragør BK 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Fremad Valby 1
Sundby Bk. 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Oversidder
Hvidovre IF 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Hellas 1
B 1908 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Oversidder
FC Damsø 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Fremad Valby
Dragør BK
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Hekla
GVI
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Skjold
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
KFUM
Hellas
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Jægersborg BK
B 1903
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
K.B.
Dragør BK
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
FB
K.B.
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Oversidder
GVI
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:15
Oversidder
Frem
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:15
GVI
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:15
Jægersborg BK
Hekla
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:15
Dragør BK
Sundby Bk.
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:15
Fremad Valby (1)
Hvidovre IF
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:15
Hellas
Oversidder
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:15
Jægersborg BK
FA 2000
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:15
GVI
Jægersborg BK
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:15
Vestia
Brønshøj BK
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:15
Nørrebro United
FC Damsø
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Hellas 1
B 1903 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
FC Damsø 1
AB Tårnby
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Fremad Valby 1
Brønshøj BK 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Hvidovre IF 1
Vestia
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
B 1908 1
Nørrebro United 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Dragør BK 1
Nørrebro United 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
AB Tårnby
B 1903 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
GVI 1
Oversidder
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Kastrup 1
Oversidder
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Hvidovre IF 2
FB 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
FA 2000
Fremad Valby
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
GVI
Dragør BK
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
Hvidovre IF
KFUM
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
Oversidder
Skjold
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
Hekla
K.B.
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
Sundby Bk.
B 1903
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
Brønshøj BK
Union
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
FC Damsø
Fremad Valby (2)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
Frem
FB
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
GVI
K.B.
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:45
FB
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:45
K.B.
Frem
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:45
Union
Vestia
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:45
Fremad Valby (2)
Nørrebro United
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:45
K.B.
Jægersborg BK
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:45
B 1903
Dragør BK
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:45
KFUM
Fremad Valby (1)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:45
Skjold
Hellas
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:45
Fremad Valby
Hekla
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:45
Dragør BK
FA 2000
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
B 1903 1
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
AB Tårnby
B 1908 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Oversidder
Dragør BK 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
FB 1
KFB
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
B 1903 1
GVI 2
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Oversidder
Hellas 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Nørrebro United 2
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Nørrebro United 1
Sundby Bk. 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Brønshøj BK 1
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Vestia
Sundby Bk. 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Hekla
Jægersborg BK
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Hvidovre IF
Oversidder
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Hekla
Sundby Bk.
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Brønshøj BK
FC Damsø
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Oversidder
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Oversidder
Hellas 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
B 1908 2
FC Damsø 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Oversidder
Fremad Valby 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Sundby Bk. 1
Hvidovre IF 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Oversidder
B 1908 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Sundby Bk. 2
Dragør BK 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
GVI 2
AB Tårnby
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Hellas 1
GVI 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Dragør BK 1
Kastrup 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
KFB
Hvidovre IF 2
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:40
Oversidder
FB 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:40
B 1903 1
Oversidder
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:40
Nørrebro United 2
Nørrebro United 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:40
Brønshøj BK 1
Vestia
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:40
B 1903 1
AB Tårnby
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:40
Rødovre 1
FC Damsø 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
GVI 1
K.B. 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Vestia 1
Union 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Ørestad IF 1
Dragør BK 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
HIK 1
Hekla 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Nørrebro United 1
FA 2000 2
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Fix 1
FC Damsø 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
K.B. 2
K.B. 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Oversidder
Hvidovre IF 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Fremad Valby 1
Valby 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Oversidder
FA 2000 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
Hvidovre IF 1
Fremad Valby 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
FA 2000 1
K.B. 2
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
K.B. 1
Oversidder
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
Valby 1
Oversidder
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
Brønshøj BK 1
B 1908 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
FC Damsø 1
Brønshøj BK 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
Ørestad IF 1
Hellas 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
Hekla 2
B.93 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
GVI 1
Hvidovre IF 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
Union 1
FC Damsø 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
FC Damsø
Vestia
U14 Piger (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
FA 2000 1
Hvidovre IF 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
Oversidder
K.B. 2
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
Valby 1
K.B. 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
Oversidder
Fremad Valby 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
Hvidovre IF 1
Vestia 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
FC Damsø 2
K.B. 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
Hellas 1
HIK 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
B.93 1
Dragør BK 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
B 1908 1
Nørrebro United 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
FC Damsø 1
FA 2000 2
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:45
Nørrebro United 1
Fix 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:45
FA 2000 2
B 1908 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:45
HIK 1
Ørestad IF 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:45
Dragør BK 2
Hekla 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:45
Vestia 1
GVI 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:45
K.B. 2
Union 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:10
Hvidovre IF 1
FC Damsø 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:10
Hellas 1
B.93 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:10
Fix 1
Brønshøj BK 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Oversidder
FA 2000 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
K.B. 1
Nørrebro United 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
GVI
Hellas
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Oversidder
Vestia
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Kastrup
Østerbro IF
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Ørestad IF
K.B.
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Hekla 1
Brønshøj BK 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Oversidder
Dragør BK 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:25
Hekla 1
Oversidder
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:25
Dragør BK 1
B 1908 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:25
FB
Vestia
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:25
K.B.
FB
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:25
Oversidder
KFUM
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:25
Vestia
Oversidder
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:25
Oversidder
Rødovre 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:25
Nørrebro United 1
FC Damsø 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:50
Rødovre 1
K.B. 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:50
FC Damsø 1
FA 2000 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:50
KFUM
GVI
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:50
Vestia
Hellas
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:50
Vestia
Kastrup
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:50
K.B.
Østerbro IF
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:50
Oversidder
Oversidder
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:50
B 1908 1
Brønshøj BK 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
Vanløse
FA 2000
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:15
Oversidder
Hekla 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:15
Brønshøj BK 1
Dragør BK 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:15
Kastrup
Ørestad IF
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:15
Østerbro IF
Vestia
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:15
GVI
Oversidder
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:15
Hellas
KFUM
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:15
K.B. 1
Oversidder
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:15
FA 2000 1
Nørrebro United 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:40
Oversidder
Oversidder
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:40
Ørestad IF
FB
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:40
Oversidder
B 1908 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
Vanløse IF 4
Amalie 2
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:45
Vanløse
HB
M+55 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:45
Vanløse
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
FC Damsø
Hvidovre IF
U14 Piger (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
10:00
Husum Skole
Tingbjerg Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
26. sep
10:00
Grønnemose Skole
Kirkebjerg Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
26. sep
11:00
Husum Skole
Grønnemose Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
26. sep
11:00
Tingbjerg Skole
Kirkebjerg Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
26. sep
12:00
Kirkebjerg Skole
Husum Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
26. sep
12:00
Tingbjerg Skole
Grønnemose Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:15
FC Damsø
FA 2000
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:45
Vanløse
Skjold
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:00
Vanløse IF 3
Østerbro IF 5
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Vanløse 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Vanløse 2
HIK 2
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:15
FC Damsø 1
Husum Bk 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
F.C. København
Allerød Fodbold Klub
Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Vanløse 1
Oversidder
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
FC Damsø
Oversidder
U16 Piger 1 (09/10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Vanløse
Greve
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
17:00
Vanløse IF 5
KB 6
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Vanløse 2
Fremad Valby
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Vanløse 4
Fremad Valby 2
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Vanløse 2
Østerbro IF
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1A E
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Vanløse 2
CIK 2
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Hellas-Damsø
FA 2000
U19 Piger (06/07/08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
15:00
Vanløse 4
Østerbro IF 3
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
Vanløse
Hellas
U16 Drenge (09) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
Vanløse
Fremad Amager 2
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:00
LoneWolves FC
VLI 2
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:45
Vanløse 3
FA 2000 13
Herre Senior 5 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Vanløse
Sundby KFUM
M+50 Mester 7:7 Efterår Mester
|