Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr
19:15
IF Bytoften
Espergærde IF (1)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:10
IF Bytoften
Hillerød Fodbold
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:15
IF Bytoften
FIF, Hillerød
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:15
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:40
IF Bytoften
Uvelse IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:40
IF Bytoften
FC Rudersdal
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:00
IF Bytoften
FIF, Hillerød
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:10
IF Bytoften
Herstedøster IC
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:00
IF Bytoften
FC Holte
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
IF Bytoften
BK Avarta (1)
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
IF Bytoften (2)
Albertslund IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
IF Bytoften
FC Holte
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
IF Bytoften
FC Rudersdal (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
IF Bytoften
Roskilde Boldklub
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:30
IF Bytoften
FC Rudersdal
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
IF Bytoften (1)
IF Skjold Birkerød (3)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
IF Bytoften
Ølstykke FC
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
IF Bytoften
Slagslunde-Ganløse IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
IF Bytoften
Greve Fodbold
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:30
IF Bytoften (1)
BK Avarta
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:00
IF Bytoften
Melby-Liseleje IF
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
IF Bytoften
Helsinge Fodbold
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:15
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød (1)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
IF Bytoften
BFC Lundegården
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:15
IF Bytoften
FC Galaksi
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
IF Bytoften
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:55
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:55
IF Bytoften
Espergærde IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:15
IF Bytoften
Ishøj IF
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
20:15
IF Bytoften
Hørsholm-Usserød IK
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
IF Bytoften (1)
Brede IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
IF Bytoften (2)
Herlev IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
IF Bytoften
Glostrup
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
IF Bytoften
Gladsaxe-Hero BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
IF Bytoften
Hornbæk IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
IF Bytoften
Slangerup & Omegn IF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
IF Bytoften
Greve Fodbold
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
IF Bytoften
Herlufsholm GF
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
IF Bytoften
Bagsværd BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
IF Bytoften
Taastrup FC
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:30
IF Bytoften (1)
Kontra BK
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:40
IF Bytoften
Hareskov IF (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
IF Bytoften (2)
Vigerslev (1)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:15
IF Bytoften
Espergærde IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:15
IF Bytoften
Ålholm IF (1)
Serie 3 Pulje 2
|