Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
13:30
Espergærde IF
3
Hareskov IF/Værløse BK
1
U16 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Espergærde IF
Farum BK
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Espergærde IF
Virum-Sorgenfri BK
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Espergærde IF
Snekkersten IF
Træningskamp U12 SU - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:15
Espergærde IF
Brødeskov IF
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Espergærde IF
FC Galaksi (1)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Espergærde IF
Hornbæk IF
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Espergærde IF (2)
Helsingør IF Fodbold
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Oversidder
Hørsholm-Usserød IK
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Humlebæk BK
Hillerød Fodbold
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Espergærde IF (1)
Espergærde IF (2)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Hørsholm-Usserød IK
Humlebæk BK
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Helsingør IF Fodbold
Oversidder
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Hillerød Fodbold
Espergærde IF (1)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Espergærde IF (2)
Oversidder
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Humlebæk BK
Espergærde IF (1)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Helsingør IF Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Oversidder
Hillerød Fodbold
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Humlebæk BK
Espergærde IF (2)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Hillerød Fodbold
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Espergærde IF (1)
Helsingør IF Fodbold
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Espergærde IF
Snekkersten IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Espergærde IF
SSL
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Espergærde IF
Helsinge Fodbold
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Espergærde IF
FC Rudersdal (2)
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Espergærde IF
BSF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Espergærde IF (2)
Herfølge BK (2)
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Espergærde IF
Frem Hellebæk
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Espergærde IF
Holbæk B&I
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Espergærde IF
Fredensborg BI
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Espergærde IF
B. 1973, Herlev
U16 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Espergærde IF
Hørsholm-Usserød IK
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Espergærde IF
Snekkersten IF
U21 A, 2024 efterår (2003 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
Espergærde IF
Albertslund IF (1)
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Espergærde IF
Gurre IK
8:8 M+32 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Espergærde IF
FC Rudersdal
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Espergærde IF
Lundtofte Boldklub
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
Espergærde IF
Frederiksværk Fodbold Klub
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Espergærde IF
Humlebæk BK
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Espergærde IF
Albertslund IF
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:45
Espergærde IF
Hornbæk IF
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:45
Espergærde IF
Værløse BK
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Espergærde IF
Slangerup & Omegn IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Espergærde IF
FC Rudersdal
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Espergærde IF
Farum BK
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Espergærde IF
Ålholm IF
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Espergærde IF
Stenløse BK
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Espergærde IF
Nivå-Kokkedal FK
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Espergærde IF
LSF
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Espergærde IF
Frederikssund IK
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Espergærde IF (2)
Farum BK (2)
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Espergærde IF
Allerød Fodbold Klub
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
Espergærde IF
Oversidder
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:30
Espergærde IF
Oversidder
U21 A, 2024 efterår (2003 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Espergærde IF
FC Rudersdal
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Espergærde IF
Kr. Værløse IF
8:8 M+32 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Espergærde IF
Brede IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Espergærde IF
Hørsholm-Usserød IK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Espergærde IF
FC Holte
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Espergærde IF
Frem Hellebæk
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Espergærde IF
Nivå-Kokkedal FK
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Espergærde IF
F.C. Gladsaxe
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Espergærde IF
Ålholm IF
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Espergærde IF (2)
Greve Fodbold
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
Espergærde IF
FC Holte
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|