Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
16:00
Bagsværd BK (1)
Søborg FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
19:00
LSF
4
Bagsværd BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
16:00
Bagsværd BK (1)
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
12:00
Måløv BK
4
Bagsværd BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:30
Ballerup BK
7
Bagsværd BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:00
Herlev IF (2)
9
Bagsværd BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
16:00
Bagsværd BK (1)
0
IF Bytoften
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
19:15
Bagsværd BK (1)
0
Kr. Værløse IF (2)
6
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Bagsværd BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
16:00
Bagsværd BK (1)
5
Vestegnen FK (2)
10
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
15:00
FC Whop en Dei (1)
9
Bagsværd BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
16:00
Bagsværd BK (1)
LSF
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Oversidder
Bagsværd BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
16:00
Bagsværd BK (1)
Måløv BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
14:00
Bagsværd BK (1)
Ballerup BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:30
Kr. Værløse IF (2)
3
Bagsværd BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
16:00
Bagsværd BK (1)
Herlev IF (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
IF Bytoften
Bagsværd BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
14:00
Bagsværd BK (1)
0
Virum-Sorgenfri BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
14:00
Vestegnen FK (2)
Bagsværd BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
14:00
Bagsværd BK (1)
0
FC Whop en Dei (1)
3
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
12:00
Søborg FC
Bagsværd BK (1)
UHT
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1