Dianalund IF

Serie 2 , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
128194
fr18-08 2023
18:30 Dianalund IF FC Lejre Holberg Arena Kunst
4
-
3
18. aug 2023
18:30
Dianalund IF
4
FC Lejre
3
128196
26-08 2023
14:00 FC Hornsherred Dianalund IF Møllegårdhallen
3
-
3
26. aug 2023
14:00
FC Hornsherred
3
Dianalund IF
3
131474
fr01-09 2023
18:30 Dianalund IF Greve Fodbold Holberg Arena Kunst
3
-
2
01. sep 2023
18:30
Dianalund IF
3
Greve Fodbold
2
134180
09-09 2023
12:00 Undløse BK Dianalund IF Undløse Stadion
0
-
3
09. sep 2023
12:00
Undløse BK
0
Dianalund IF
3
134186
16-09 2023
13:00 Dianalund IF Svogerslev BK Holberg Arena Kunst
0
-
0
16. sep 2023
13:00
Dianalund IF
0
Svogerslev BK
0
134190
to21-09 2023
18:30 Holbæk B&I Dianalund IF Holbæk Sportsby
2
-
5
21. sep 2023
18:30
Holbæk B&I
2
Dianalund IF
5
134194
01-10 2023
13:30 Roskilde United Dianalund IF Målfeltet
0
-
5
01. okt 2023
13:30
Roskilde United
0
Dianalund IF
5
134201
fr06-10 2023
18:30 Dianalund IF TFC Odsherred Holberg Arena Kunst
6
-
1
06. okt 2023
18:30
Dianalund IF
6
TFC Odsherred
1
134206
ti10-10 2023
18:00 Jyderup BK Dianalund IF Undløse Stadion
3
-
12
10. okt 2023
18:00
Jyderup BK
3
Dianalund IF
12
134214
fr20-10 2023
18:30 Dianalund IF Tuse IF Holberg Arena Kunst
5
-
1
20. okt 2023
18:30
Dianalund IF
5
Tuse IF
1
134220
29-10 2023
13:00 Hundige BK Dianalund IF Hundige Boldfælled Kunst
3
-
4
29. okt 2023
13:00
Hundige BK
3
Dianalund IF
4
134226
06-04 2024
11:00 FC Lejre Dianalund IF Osted Stadion
06. apr
11:00
FC Lejre
Dianalund IF
134233
fr12-04 2024
19:00 Dianalund IF FC Hornsherred Holberg Arena Kunst
12. apr
19:00
Dianalund IF
FC Hornsherred
134239
to18-04 2024
19:30 Greve Fodbold Dianalund IF Greve Idræts Center Kunstgræs
18. apr
19:30
Greve Fodbold
Dianalund IF
134249
fr26-04 2024
19:00 Dianalund IF Undløse BK Holberg Arena Kunst
26. apr
19:00
Dianalund IF
Undløse BK
134252
04-05 2024
14:00 Svogerslev BK Dianalund IF Svogerslev Idrætspark
04. maj
14:00
Svogerslev BK
Dianalund IF
134262
11-05 2024
13:00 Dianalund IF Holbæk B&I Holberg Arena Kunst
11. maj
13:00
Dianalund IF
Holbæk B&I
134265
fr17-05 2024
19:00 Dianalund IF Roskilde United Holberg Arena Kunst
17. maj
19:00
Dianalund IF
Roskilde United
134308
25-05 2024
15:30 TFC Odsherred Dianalund IF Vig Idrætscenter
25. maj
15:30
TFC Odsherred
Dianalund IF
134313
fr31-05 2024
19:00 Dianalund IF Jyderup BK Holberg Arena Kunst
31. maj
19:00
Dianalund IF
Jyderup BK
134319
08-06 2024
12:45 Tuse IF Dianalund IF Tusehallen
08. jun
12:45
Tuse IF
Dianalund IF
134326
15-06 2024
13:00 Dianalund IF Hundige BK Holberg Arena Kunst
15. jun
13:00
Dianalund IF
Hundige BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 18. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind