MENU

Næstved FC 77 //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
622344 fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Karrebæk IF Dyrskuepladsen
0 - 0
622349
22-08 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Faxe Ladeplads IF Dyrskuepladsen
0 - 4
622355
29-08 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Næstved FC 77 Hjertebjerg Stadion
5 - 1
622369
12-09 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Herlufsholm GF Dyrskuepladsen
1 - 11
622361
to
17-09 2020
Kl. 19:00
Næstved FC 77 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Maglemølle Storhallen
1 - 2
622381
26-09 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Faxe BK Dyrskuepladsen
1 - 3
622398
fr
02-10 2020
Kl. 18:30
Møns FK Næstved FC 77 Stege Stadion
6 - 0
622407
10-10 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Suså IF Dyrskuepladsen
UHT

Udehold taberdømt

622450
18-10 2020
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Næstved FC 77 Toksværd Idrætsplads
1 - 2
622458
24-10 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Ørslev GIF (V) Dyrskuepladsen
0 - 1
622468
17-04 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Næstved FC 77 Faxe Ladeplads Stadion
2 - 0
622475 ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Østmøn SGI Dyrskuepladsen
622480 fr
23-04 2021
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Næstved FC 77 Fuglebjerg Stadion
622535
01-05 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Næstved FC 77 Herlufsholm Stadion
622371 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Mern UIF Næstved FC 77 Mern Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

622544
08-05 2021
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Mern UIF Dyrskuepladsen
UHT

Udehold taberdømt

622550
15-05 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Næstved FC 77 Faxe Stadion
622556
22-05 2021
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Møns FK Dyrskuepladsen
622558
29-05 2021
Kl. 12:00
Suså IF Næstved FC 77 Herlufmaglehallen
622567 fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Toksværd Olstrup Fodbold Dyrskuepladsen
622759
12-06 2021
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Næstved FC 77 Ørslev Stadion
622463
19-06 2021
Kl. 11:00
Karrebæk IF Næstved FC 77 Karrebæk Skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind