B. 1973, Herlev

Serie 2 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123879
19-08 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
3
-
2
19. aug 2023
15:30
B. 1973, Herlev
3
Glostrup
2
123886
26-08 2023
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
3
26. aug 2023
14:45
INVICTUS XI
1
B. 1973, Herlev
3
127025
02-09 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
2
-
0
02. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
2
Rosenhøj BK
0
127033
09-09 2023
14:00 Islev Skole kunst
2
-
5
09. sep 2023
14:00
Orient GI
2
B. 1973, Herlev
5
127038
16-09 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
1
16. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
1
Albertslund BS 72
1
127045
23-09 2023
14:30 Måløv Idrætspark
2
-
0
23. sep 2023
14:30
Måløv BK
2
B. 1973, Herlev
0
127299
30-09 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
2
30. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
1
Herlev IF
2
127306
07-10 2023
11:40 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
5
07. okt 2023
11:40
BK Vest, Rødovre
3
B. 1973, Herlev
5
127313
15-10 2023
13:00 Skinderskovgård
1
-
5
15. okt 2023
13:00
Liria FK
1
B. 1973, Herlev
5
127319
21-10 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
2
-
7
21. okt 2023
15:30
B. 1973, Herlev
2
Brøndby Strand IK
7
127325
to26-10 2023
19:00 Vallensbæk Idrætscenter kunst
3
-
1
26. okt 2023
19:00
Vallensbæk IF
3
B. 1973, Herlev
1
127332
06-04 2024
14:30 Glostrup Idrætspark
1
-
4
06. apr
14:30
Glostrup
1
B. 1973, Herlev
4
127339
13-04 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
4
13. apr
15:00
B. 1973, Herlev
2
INVICTUS XI
4
128134
20-04 2024
13:15 Sønderkærskolen
1
-
1
20. apr
13:15
Rosenhøj BK
1
B. 1973, Herlev
1
128144
27-04 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
5
-
2
27. apr
15:00
B. 1973, Herlev
5
Orient GI
2
128152
04-05 2024
14:15 Sportspladsen i Syd
3
-
3
04. maj
14:15
Albertslund BS 72
3
B. 1973, Herlev
3
128156
11-05 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
6
-
1
11. maj
15:00
B. 1973, Herlev
6
Måløv BK
1
128162
18-05 2024
12:15 Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
3
18. maj
12:15
Herlev IF
2
B. 1973, Herlev
3
128168
25-05 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
0
-
2
25. maj
15:00
B. 1973, Herlev
0
BK Vest, Rødovre
2
128172
01-06 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
3
-
0
01. jun
15:00
B. 1973, Herlev
3
Liria FK
0
128178
09-06 2024
13:00 Langbjergskolen
6
-
1
09. jun
13:00
Brøndby Strand IK
6
B. 1973, Herlev
1
128185
15-06 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
15. jun
15:00
B. 1973, Herlev
Vallensbæk IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind