Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2021
12:00
Gørslev IF
2
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
Greve Fodbold
2
Gørslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
Gørslev IF
1
KFUM BK, Roskilde
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
18:30
Suså IF
4
Gørslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:00
Gørslev IF
2
AIK 65 Strøby Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Førslev IF
2
Gørslev IF
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:00
Gørslev IF
6
FK Sydsjælland 05
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Karrebæk IF
4
Gørslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:30
Tune IF
2
Gørslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:00
Gørslev IF
1
VG Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
14:30
Rosenhøj BK
3
Gørslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:15
BK Friheden
3
Gørslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
Gørslev IF
2
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
12:30
KFUM BK, Roskilde
4
Gørslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
Gørslev IF
6
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Gørslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
Gørslev IF
4
Førslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
FK Sydsjælland 05
Gørslev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:00
Gørslev IF
5
Karrebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
12:00
Gørslev IF
2
Tune IF
5
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:00
VG Fodbold
1
Gørslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Gørslev IF
4
Rosenhøj BK
3
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.