Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
14:30
IF Bytoften
1
Virum-Sorgenfri BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
13:00
IF Bytoften
1
FC Whop en Dei (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
12:00
Søborg FC
1
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
19:30
IF Bytoften
1
LSF
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
13:15
Oversidder
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:30
IF Bytoften
3
Måløv BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
16:00
Bagsværd BK (1)
0
IF Bytoften
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
IF Bytoften
3
Kr. Værløse IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
13:00
Herlev IF (2)
5
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
15:30
IF Bytoften
0
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:45
IF Bytoften
4
Vestegnen FK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:30
FC Whop en Dei (1)
1
IF Bytoften
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
IF Bytoften
2
Søborg FC
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
19:00
LSF
2
IF Bytoften
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
IF Bytoften
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
Måløv BK
2
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
IF Bytoften
Bagsværd BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
14:00
Vestegnen FK (2)
IF Bytoften
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:30
Kr. Værløse IF (2)
2
IF Bytoften
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:00
IF Bytoften
0
Herlev IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Ballerup BK
0
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
IF Bytoften
3
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1