Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
15:30
Ballerup BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:30
Ballerup BK
3
Måløv BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
13:00
Vestegnen FK (2)
0
Ballerup BK
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:30
Ballerup BK
7
Bagsværd BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
13:00
FC Whop en Dei (1)
0
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:30
Ballerup BK
5
Kr. Værløse IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:30
Ballerup BK
2
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
12:00
Søborg FC
3
Ballerup BK
4
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:30
Ballerup BK
0
Herlev IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
15:30
Ballerup BK
1
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
15:30
IF Bytoften
0
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Ballerup BK
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
18:30
Måløv BK
0
Ballerup BK
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:30
Ballerup BK
0
Vestegnen FK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
14:00
Bagsværd BK (1)
Ballerup BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:30
Ballerup BK
5
FC Whop en Dei (1)
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:30
Kr. Værløse IF (2)
0
Ballerup BK
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:30
Ballerup BK
0
Søborg FC
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Herlev IF (2)
2
Ballerup BK
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
LSF
1
Ballerup BK
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Ballerup BK
0
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:30
Oversidder
Ballerup BK
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1