MENU

VG Fodbold //

Serie 4, Pulje 5

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
372724
14-08 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold Røde Stjerne BK Ramsøhallen
1 - 2
372811
21-08 2021
Kl. 13:00
Bramsnæs FB VG Fodbold Bramsnæsvighallen
1 - 4
372837
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
VG Fodbold Havdrup GI Viby Idrætsanlæg
2 - 3
373240
05-09 2021
Kl. 14:30
Solrød FC VG Fodbold Solrød Idrætscenter
7 - 0
373256
11-09 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold Rosenhøj BK (1) Ramsøhallen
0 - 5
373318
18-09 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK VG Fodbold Svogerslev Idrætspark
4 - 3
373321
25-09 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold Islev BK Viby Idrætsanlæg
1 - 4
388036
02-10 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF VG Fodbold Trælleruphallen
2 - 8
375444
09-10 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold FC Lejre Viby Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
394528
17-10 2021
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) VG Fodbold Ishøj Idrætscenter
8 - 3
404040
23-10 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold Kirke Hyllinge IF Viby Idrætsanlæg
1 - 4
404062
ti
05-04 2022
Kl. 20:00
VG Fodbold Røde Stjerne BK Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
0 - 3
410154 fr
08-04 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold Bramsnæs FB Viby Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
410162 to
14-04 2022
Kl. 13:00
Havdrup GI VG Fodbold Havdrup Idrætscenter kunstgræs
Udehold taberdømt
410165 fr
22-04 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold Solrød FC Viby Idrætsanlæg
1 - 2
410202
30-04 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) VG Fodbold Avedøre Stadion
2 - 3
428210
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold Svogerslev BK Ramsøhallen
1 - 3
458725
14-05 2022
Kl. 12:00
Islev BK VG Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
3 - 0
458723
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold Gevninge IF Ramsøhallen
3 - 2
459688
28-05 2022
Kl. 11:00
FC Lejre VG Fodbold Osted Stadion
11 - 1
459817 fr
03-06 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold FC Ishøj (2) Ramsøhallen
459951
11-06 2022
Kl. 14:00
Kirke Hyllinge IF VG Fodbold Kirke Hyllinge Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind