Brøndbyernes IF

VinterBold U9 Piger 2 (15) 5:5

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
471093 12:00 Brøndbyernes IF Virum-Sorgenfri BK
12:00
Brøndbyernes IF
Virum-Sorgenfri BK
471095 12:25 Hellas Brøndbyernes IF Kunstbane 4 - 43
12:25
Hellas
Brøndbyernes IF
471097 12:50 B. 1973, Herlev Brøndbyernes IF
12:50
B. 1973, Herlev
Brøndbyernes IF
Arrangør:
lørdag den. 25-11 2023
Spillested:
Greve Idræts Center Kunstgræs Lillevangsvej 88 2670 Greve
471105 10:00 Brøndbyernes IF Oversidder
10:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
471107 10:25 Greve Fodbold Brøndbyernes IF Kunst 8-9B
10:25
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
471108 10:50 Hørsholm-Usserød IK Brøndbyernes IF Kunst 8-9B
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Brøndby Stadion 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
471125 10:00 Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Brøndbyernes IF 1
10:00
Ølstykke FC
Brøndbyernes IF
471126 10:25 B. 1973, Herlev Brøndbyernes IF
10:25
B. 1973, Herlev
Brøndbyernes IF
471128 10:50 LSF Brøndbyernes IF
10:50
LSF
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
471160 09:00 Hellas Brøndbyernes IF
09:00
Hellas
Brøndbyernes IF
471161 09:25 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Brøndbyernes IF 1
09:25
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
471163 09:50 FC Damsø Brøndbyernes IF
09:50
FC Damsø
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
471166 11:30 Hørsholm-Usserød IK Brøndbyernes IF
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Brøndbyernes IF
471167 11:55 Hellas Brøndbyernes IF Kunstbane 4
11:55
Hellas
Brøndbyernes IF
471169 12:20 Dragør BK Brøndbyernes IF
12:20
Dragør BK
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
471183 10:00 IF Skjold Birkerød Brøndbyernes IF
10:00
IF Skjold Birkerød
Brøndbyernes IF
471185 10:25 Brøndbyernes IF Oversidder
10:25
Brøndbyernes IF
Oversidder
471188 10:50 Brøndbyernes IF Virum-Sorgenfri BK
10:50
Brøndbyernes IF
Virum-Sorgenfri BK
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
471244 10:00 Brøndbyernes IF Virum-Sorgenfri BK
10:00
Brøndbyernes IF
Virum-Sorgenfri BK
471246 10:25 Ølstykke FC Brøndbyernes IF
10:25
Ølstykke FC
Brøndbyernes IF
471248 10:50 Hørsholm-Usserød IK Brøndbyernes IF
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Brøndbyernes IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind