LSF

VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
619317 14:00 Frem LSF (1)
!
NB: LSF (1) er taberdømt
1
14:00
Frem
LSF (1)
619319 14:25 LSF (1)
!
NB: LSF (1) er taberdømt
Union 1
14:25
LSF (1)
Union
619322 14:50 LSF (1)
!
NB: LSF (1) er taberdømt
Allerød Fodbold Klub 1
14:50
LSF (1)
Allerød Fodbold Klub
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
619348 10:00 LSF (1) Allerød Fodbold Klub
10:00
LSF (1)
Allerød Fodbold Klub
619350 10:25 Oversidder LSF (1)
10:25
Oversidder
LSF (1)
619351 10:50 Skjold LSF (1)
10:50
Skjold
LSF (1)
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
619360 10:00 LSF (1) VG Fodbold Kunstbane 2
10:00
LSF (1)
VG Fodbold
619362 10:25 Oversidder LSF (1)
10:25
Oversidder
LSF (1)
619364 10:50 Hørsholm-Usserød IK LSF (1) Kunstbane 2
10:50
Hørsholm-Usserød IK
LSF (1)
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
619371 10:00 Oversidder LSF (1)
10:00
Oversidder
LSF (1)
619373 10:25 LSF (1) Union
10:25
LSF (1)
Union
619376 10:50 LSF (1) Virum-Sorgenfri BK
10:50
LSF (1)
Virum-Sorgenfri BK
lørdag den. 03-02 2024
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2A Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
619461 09:30 LSF (1) Allerød Fodbold Klub
!
NB: Allerød Fodbold Klub er taberdømt
Kunstbane 2A
09:30
LSF (1)
Allerød Fodbold Klub
619401 09:30 Hørsholm-Usserød IK LSF (1) Kunstbane 2A
09:30
Hørsholm-Usserød IK
LSF (1)
619458 09:55 LSF (1) Union Kunstbane 2A
09:55
LSF (1)
Union
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
619469 10:00 Hørsholm-Usserød IK LSF (1)
10:00
Hørsholm-Usserød IK
LSF (1)
619470 10:25 Fredensborg BI LSF (1)
10:25
Fredensborg BI
LSF (1)
619472 10:50 Hellas LSF (1)
10:50
Hellas
LSF (1)
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane Kunstgræs Bane 2 - Sektion A Flodvej 62 2765 Smørum
619486 09:00 LSF (1) Nivå-Kokkedal FK Kunstgræs Bane 2 - Sektion A
09:00
LSF (1)
Nivå-Kokkedal FK
619489 09:25 LSF (1) VG Fodbold Kunstgræs Bane 2 - Sektion B
09:25
LSF (1)
VG Fodbold
619490 09:50 LSF (1) Virum-Sorgenfri BK Kunstgræs Bane 2 - Sektion A
09:50
LSF (1)
Virum-Sorgenfri BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind