LSF

VinterBold U9 Piger 2 (15) 5:5

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Dragør Bk 1 Halvejen 5 2791 Dragør
470837 10:00 Dragør BK LSF
!
NB: LSF er taberdømt
1
10:00
Dragør BK
LSF
470839 10:25 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Hørsholm-Usserød IK 1
10:25
LSF
Hørsholm-Usserød IK
471091 10:50 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Greve Fodbold 1
10:50
LSF
Greve Fodbold
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
471110 10:00 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Hellas 1
10:00
LSF
Hellas
471113 10:25 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Ølstykke FC 1
10:25
LSF
Ølstykke FC
471115 10:50 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
IF Skjold Birkerød 1
10:50
LSF
IF Skjold Birkerød
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
471124 10:00 LSF B. 1973, Herlev
10:00
LSF
B. 1973, Herlev
471127 10:25 LSF Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
1
10:25
LSF
Ølstykke FC
471128 10:50 LSF Brøndbyernes IF
10:50
LSF
Brøndbyernes IF
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane Kunstgræs Bane 2 - Sektion A Flodvej 62 2765 Smørum
471137 09:00 LSF Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A
09:00
LSF
Ølstykke FC
471140 09:25 LSF Virum-Sorgenfri BK Kunstgræs Bane 2 - Sektion B
09:25
LSF
Virum-Sorgenfri BK
471141 09:50 LSF Oversidder Kunstgræs Bane 2 - Sektion A
09:50
LSF
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
471171 10:00 FC Damsø LSF
10:00
FC Damsø
LSF
471173 10:25 LSF Virum-Sorgenfri BK
10:25
LSF
Virum-Sorgenfri BK
471176 10:50 LSF Greve Fodbold
10:50
LSF
Greve Fodbold
lørdag den. 02-03 2024
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2B Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
471231 10:00 FC Damsø LSF Kunstbane 2B
10:00
FC Damsø
LSF
471233 10:25 LSF Hørsholm-Usserød IK Kunstbane 2B
10:25
LSF
Hørsholm-Usserød IK
471236 10:50 LSF Hellas Kunstbane 2B
10:50
LSF
Hellas
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Elverroad Kunstgræs Elverhøjen 64 2730 Herlev
471249 15:00 LSF Greve Fodbold
15:00
LSF
Greve Fodbold
471434 15:25 LSF B. 1973, Herlev
15:25
LSF
B. 1973, Herlev
471435 15:50 LSF IF Skjold Birkerød
15:50
LSF
IF Skjold Birkerød
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind