LSF

VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
703587 10:00 BK Avarta LSF
10:00
BK Avarta
LSF
703588 10:25 Vanløse LSF
10:25
Vanløse
LSF
703651 10:50 Østerbro IF LSF
10:50
Østerbro IF
LSF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-3 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
708268 14:30 BK Avarta LSF Kunst 2-3
14:30
BK Avarta
LSF
708280 14:55 LSF B.93 (2) Kunst 2-3
14:55
LSF
B.93 (2)
708282 15:20 LSF Orient GI Kunst 2-3
15:20
LSF
Orient GI
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
708291 10:00 LSF B.93 (1)
10:00
LSF
B.93 (1)
708293 10:25 Hellas LSF Kunstbane 4
10:25
Hellas
LSF
708295 10:50 Hørsholm-Usserød IK (2) LSF
10:50
Hørsholm-Usserød IK (2)
LSF
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 B Lyngbyvej 110 2100 København Ø
708315 13:15 Hørsholm-Usserød IK (2) LSF Kunst 4 B
13:15
Hørsholm-Usserød IK (2)
LSF
708316 13:40 BSF LSF Kunst 4 A
13:40
BSF
LSF
708318 14:05 Østerbro IF LSF Kunst 4 A
14:05
Østerbro IF
LSF
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 B Lyngbyvej 110 2100 København Ø
708351 12:00 LSF Orient GI Kunst 4 B
12:00
LSF
Orient GI
708353 12:25 Østerbro IF LSF Kunst 4 B
12:25
Østerbro IF
LSF
708438 12:50 Oversidder LSF
12:50
Oversidder
LSF
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
708464 11:30 Oversidder LSF
11:30
Oversidder
LSF
708465 11:55 Vanløse LSF
11:55
Vanløse
LSF
708467 12:20 Hellas LSF
12:20
Hellas
LSF
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
708491 10:00 Brøndbyernes IF LSF
10:00
Brøndbyernes IF
LSF
708493 10:25 LSF B.93 (1)
10:25
LSF
B.93 (1)
708496 10:50 LSF Orient GI
10:50
LSF
Orient GI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind