LSF

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Gladsaxe skole Bane 2 Ræveholmen 1 2860 Søborg
641462 10:00 Slagslunde-Ganløse IF LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Bane 2
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
LSF
641464 10:25 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
IF Bytoften Bane 2
10:25
LSF
IF Bytoften
641467 10:50 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Hareskov IF Bane 2
10:50
LSF
Hareskov IF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
641514 13:00 LSF Hareskov IF
13:00
LSF
Hareskov IF
641516 13:25 Gørløse SI LSF
13:25
Gørløse SI
LSF
641517 13:50 Taastrup FC (3) LSF
13:50
Taastrup FC (3)
LSF
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane Kunstgræsbane 1 - Sektion D Flodvej 62 2765 Smørum
632026 10:00 LSF Ølstykke FC Kunstgræsbane 1 - Sektion D
10:00
LSF
Ølstykke FC
632028 10:25 Gørløse SI LSF Kunstgræsbane 1 - Sektion D
10:25
Gørløse SI
LSF
632030 10:50 Kr. Værløse IF LSF Kunstgræsbane 1 - Sektion D
10:50
Kr. Værløse IF
LSF
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
632037 10:00 Gørløse SI LSF
10:00
Gørløse SI
LSF
632110 10:25 LSF IF Bytoften
10:25
LSF
IF Bytoften
632113 10:50 LSF Fløng-Hedehusene Fodbold
10:50
LSF
Fløng-Hedehusene Fodbold
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane Kunstgræsbane 1 - Sektion A Flodvej 62 2765 Smørum
632138 09:00 Kr. Værløse IF LSF Kunstgræsbane 1 - Sektion A
09:00
Kr. Værløse IF
LSF
632140 09:25 LSF IF Bytoften Kunstgræsbane 1 - Sektion A
09:25
LSF
IF Bytoften
632143 09:50 LSF Hareskov IF Kunstgræsbane 1 - Sektion B
09:50
LSF
Hareskov IF
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Stenløse Stadion Kunstgræs Degnebakken 10 3660 Stenløse
632151 10:00 Kr. Værløse IF LSF
10:00
Kr. Værløse IF
LSF
632152 10:25 Veksø IF LSF
10:25
Veksø IF
LSF
632154 10:50 Stenløse BK LSF
10:50
Stenløse BK
LSF
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Gryden Vestergade 5 3660 Stenløse
632168 10:00 LSF BSF
10:00
LSF
BSF
632471 10:25 LSF Ølstykke FC
10:25
LSF
Ølstykke FC
632472 10:50 LSF Fløng-Hedehusene Fodbold
10:50
LSF
Fløng-Hedehusene Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind