LSF

VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
621990 10:00 LSF Oversidder
ANN
10:00
LSF
Oversidder
ANN
622008 10:25 Frem
!
NB: Frem er taberdømt
LSF 1
10:25
Frem
LSF
622010 10:50 Humlebæk BK LSF
10:50
Humlebæk BK
LSF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3E / kunst (5:5) Idrætsvej 21 3200 Helsinge
622525 10:00 Humlebæk BK LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Bane 3E / kunst (5:5)
10:00
Humlebæk BK
LSF
622526 10:25 HIK LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Bane 3F / kunst (5:5)
10:25
HIK
LSF
622529 10:50 Helsinge Fodbold LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Bane 3C / kunst (5:5)
10:50
Helsinge Fodbold
LSF
Arrangør:
lørdag den. 09-12 2023
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
623019 10:00 Frem LSF
!
NB: LSF er taberdømt
1
10:00
Frem
LSF
623021 10:25 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Brønshøj BK 1
10:25
LSF
Brønshøj BK
623024 10:50 LSF Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
1
10:50
LSF
Nivå-Kokkedal FK
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Skallerne 14 2620 Albertslund
623074 10:00 LSF Nivå-Kokkedal FK
10:00
LSF
Nivå-Kokkedal FK
623077 10:25 Østerbro IF LSF
10:25
Østerbro IF
LSF
623079 10:50 Herstedøster IC LSF
10:50
Herstedøster IC
LSF
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane Kunstgræs Bane 2 - Sektion B Flodvej 62 2765 Smørum
623359 09:00 LSF Oversidder Kunstgræs Bane 2 - Sektion B
09:00
LSF
Oversidder
623361 09:25 Herstedøster IC LSF Kunstgræs Bane 2 - Sektion B
09:25
Herstedøster IC
LSF
623363 09:50 Humlebæk BK LSF Kunstgræs Bane 2 - Sektion B
09:50
Humlebæk BK
LSF
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane Kunstgræsbane 1 - Sektion C Flodvej 62 2765 Smørum
623364 09:00 LSF Orient GI Kunstgræsbane 1 - Sektion C
09:00
LSF
Orient GI
623368 09:25 LSF Brønshøj BK Kunstgræsbane 1 - Sektion D
09:25
LSF
Brønshøj BK
623369 09:50 LSF Oversidder Kunstgræsbane 1 - Sektion C
09:50
LSF
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Helsinge Stadion Kunstgræs Idrætsvej 21 3200 Helsinge
623835 10:00 Herstedøster IC LSF
10:00
Herstedøster IC
LSF
623836 10:25 Skjold LSF
10:25
Skjold
LSF
623838 10:50 Helsinge Fodbold LSF Bane 3E / kunst (5:5)
10:50
Helsinge Fodbold
LSF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind