Brøndbyernes IF 3

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Hekla Park Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C Artillerivej 190 2300 København S
632486 10:00 Hekla Brøndbyernes IF 3 Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C
10:00
Hekla
Brøndbyernes IF 3
632488 10:25 Brøndbyernes IF 3 Taastrup FC (4) Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C
10:25
Brøndbyernes IF 3
Taastrup FC (4)
637780 10:50 Brøndbyernes IF 3 Greve Fodbold 4 Smokestack BBQ - Kunst 5D
10:50
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 4
Arrangør:
lørdag den. 25-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
638883 09:00 Brøndbyernes IF 3 B 1908
09:00
Brøndbyernes IF 3
B 1908
638886 09:25 Brøndbyernes IF 3 Greve Fodbold 5
09:25
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 5
638888 09:50 Brøndbyernes IF 3 SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
1
09:50
Brøndbyernes IF 3
SBV 09
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
639153 13:00 Brøndbyernes IF 3 Ishøj IF (2)
13:00
Brøndbyernes IF 3
Ishøj IF (2)
639156 13:25 Brøndbyernes IF 3 Greve Fodbold 5
13:25
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 5
639157 13:50 Brøndbyernes IF 3 Dragør BK
13:50
Brøndbyernes IF 3
Dragør BK
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
639165 13:30 Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Greve Fodbold 5 1
13:30
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 5
639168 13:55 Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Kastrup 1
13:55
Brøndbyernes IF 3
Kastrup
641701 14:20 Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Tårnby FF 1
14:20
Brøndbyernes IF 3
Tårnby FF
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Kastrup IA ved Diget Bane 1 A - John Tranums Allé Ved Diget 21 2770 Kastrup
641764 12:00 Sundby Bk. Brøndbyernes IF 3 Bane 1 A - John Tranums Allé
12:00
Sundby Bk.
Brøndbyernes IF 3
641766 12:25 Brøndbyernes IF 3 Kastrup Bane 1 John Tranums Allé
12:25
Brøndbyernes IF 3
Kastrup
641769 12:50 Brøndbyernes IF 3 Greve Fodbold 4 Bane 1 John Tranums Allé
12:50
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 4
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Kløvermarksvej 50 2300 København S
641812 10:00 Sundby Bk. Brøndbyernes IF 3 Kunst 5 mands 2B
10:00
Sundby Bk.
Brøndbyernes IF 3
641814 10:25 Brøndbyernes IF 3 Taastrup FC (4)
10:25
Brøndbyernes IF 3
Taastrup FC (4)
641817 10:50 Brøndbyernes IF 3 B 1908
10:50
Brøndbyernes IF 3
B 1908
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
641830 10:00 Brøndbyernes IF 3 Greve Fodbold 4
10:00
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 4
641833 10:25 Brøndbyernes IF 3 Ishøj IF (2)
10:25
Brøndbyernes IF 3
Ishøj IF (2)
641834 10:50 Brøndbyernes IF 3 SBV 09
10:50
Brøndbyernes IF 3
SBV 09
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind