Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2014
11:30
BK Avarta
0
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2014
13:00
Karlslunde IF
1
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2014
13:30
RB 1906
1
Brøndby
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2014
15:00
Ejby IF Fodbold
0
Sorø Freja
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2014
15:15
Køge BK
1
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2014
15:30
Avedøre IF
3
Herfølge BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2014
15:30
Holbæk B&I
5
Ringsted IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2014
18:30
Sorø Freja
1
RB 1906
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2014
11:00
Vallensbæk IF
3
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2014
13:30
BK Avarta
0
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2014
14:00
Ringsted IF
2
Køge BK
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2014
15:00
Solrød FC
1
Ejby IF Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2014
13:00
Brøndby
2
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2014
19:00
Herfølge BK
3
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2014
11:30
BK Avarta
4
Ringsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2014
13:00
Karlslunde IF
5
Sorø Freja
2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2014
13:30
RB 1906
1
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2014
15:00
Ejby IF Fodbold
1
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2014
15:15
Køge BK
2
Herfølge BK
2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2014
15:30
Holbæk B&I
0
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2014
18:15
Hvalsø IF
0
RB 1906
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2014
11:00
Avedøre IF
1
Køge BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2014
11:00
Vallensbæk IF
2
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2014
14:00
Ringsted IF
3
Ejby IF Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2014
14:30
Sorø Freja
3
Brøndby
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2014
15:00
Solrød FC
2
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2014
15:30
Herfølge BK
4
BK Avarta
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2014
18:45
Vallensbæk IF
0
Brøndby
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2014
11:30
BK Avarta
1
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2014
13:00
Karlslunde IF
3
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2014
13:30
RB 1906
13
Ringsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2014
14:30
Sorø Freja
0
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2014
15:00
Ejby IF Fodbold
1
Herfølge BK
4
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2014
15:15
Køge BK
3
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2014
13:00
Brøndby
2
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
11:00
Vallensbæk IF
1
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
14:00
Ringsted IF
2
Karlslunde IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
15:00
Solrød FC
4
Sorø Freja
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
15:00
Hvalsø IF
3
Brøndby
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
15:30
Herfølge BK
2
RB 1906
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
15:30
Avedøre IF
1
Ejby IF Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2014
15:30
Holbæk B&I
3
BK Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2014
11:30
BK Avarta
0
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2014
13:00
Karlslunde IF
5
Herfølge BK
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2014
13:30
RB 1906
4
Avedøre IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2014
14:30
Sorø Freja
1
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2014
15:00
Solrød FC
2
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2014
15:00
Ejby IF Fodbold
3
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2014
12:00
Brøndby
2
Ringsted IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
11:00
Vallensbæk IF
3
BK Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
14:00
Ringsted IF
1
Sorø Freja
6
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
15:00
Hvalsø IF
5
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
15:15
Køge BK
4
Ejby IF Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
15:30
Herfølge BK
2
Brøndby
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
15:30
Avedøre IF
6
Karlslunde IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2014
15:30
Holbæk B&I
1
RB 1906
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2014
13:00
Karlslunde IF
4
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2014
13:30
RB 1906
2
Køge BK
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2014
14:30
Sorø Freja
4
Herfølge BK
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2014
15:00
Solrød FC
7
Ringsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2014
15:00
Ejby IF Fodbold
2
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2014
16:00
Hvalsø IF
1
Vallensbæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2014
12:00
Brøndby
1
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2014
11:00
Vallensbæk IF
2
Ejby IF Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2014
11:30
BK Avarta
0
RB 1906
3
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2014
14:00
Ringsted IF
1
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2014
15:15
Køge BK
2
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2014
15:30
Herfølge BK
2
Solrød FC
3
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2014
15:30
Avedøre IF
3
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2014
15:30
Holbæk B&I
0
Brøndby
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2014
10:30
Avedøre IF
2
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2014
13:30
RB 1906
5
Ejby IF Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2014
14:00
Ringsted IF
0
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2014
14:30
Sorø Freja
1
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2014
16:00
Hvalsø IF
0
Herfølge BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2014
13:00
Brøndby
0
Køge BK
2
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
11:30
BK Avarta
1
Brøndby
1
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
13:30
RB 1906
2
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
14:00
Holbæk B&I
1
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
14:00
Ejby IF Fodbold
1
Karlslunde IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
14:00
Herfølge BK
5
Ringsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
15:15
Køge BK
3
Sorø Freja
0
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2014
15:30
Avedøre IF
4
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2014
11:00
Vallensbæk IF
4
Herfølge BK
3
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2014
12:30
Hvalsø IF
2
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2014
13:00
Karlslunde IF
2
RB 1906
0
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2014
13:00
Sorø Freja
5
BK Avarta
4
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2014
14:00
Ringsted IF
0
Avedøre IF
13
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2014
15:15
Køge BK
3
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2014
13:00
Brøndby
4
Ejby IF Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2015
13:00
Karlslunde IF
3
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2015
11:00
Vallensbæk IF
1
Karlslunde IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2015
14:00
Ringsted IF
1
Holbæk B&I
5
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2015
14:30
Sorø Freja
3
Ejby IF Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2015
13:00
Brøndby
2
RB 1906
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2015
12:00
Herfølge BK
2
Avedøre IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2015
13:00
RB 1906
5
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2015
13:00
Karlslunde IF
0
Brøndby
0
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2015
14:00
Hvalsø IF
BK Avarta
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2015
15:00
Ejby IF Fodbold
3
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2015
15:30
Avedøre IF
0
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2015
15:30
Holbæk B&I
1
Herfølge BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2015
15:30
Køge BK
Ringsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2015
11:00
Avedøre IF
2
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2015
11:00
Brøndby
0
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2015
14:00
Hvalsø IF
Ejby IF Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2015
14:00
Ringsted IF
1
BK Avarta
4
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2015
14:30
Sorø Freja
0
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2015
15:00
Solrød FC
1
RB 1906
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2015
15:30
Herfølge BK
4
Køge BK
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2015
11:30
BK Avarta
1
Herfølge BK
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2015
13:00
Ejby IF Fodbold
4
Ringsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2015
13:00
RB 1906
Hvalsø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2015
13:00
Karlslunde IF
4
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2015
15:30
Holbæk B&I
0
Vallensbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2015
15:30
Køge BK
1
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2015
13:00
Brøndby
1
Sorø Freja
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2015
18:45
Hvalsø IF
1
Køge BK
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2015
11:00
Avedøre IF
1
BK Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2015
11:00
Vallensbæk IF
6
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2015
13:30
Herfølge BK
2
Ejby IF Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2015
14:00
Hvalsø IF
0
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2015
14:00
Ringsted IF
0
RB 1906
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2015
15:00
Solrød FC
0
Brøndby
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2015
15:30
Holbæk B&I
0
Køge BK
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2015
18:00
BK Avarta
5
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2015
13:00
RB 1906
1
Herfølge BK
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2015
13:00
Karlslunde IF
8
Ringsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2015
14:30
Sorø Freja
5
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2015
15:00
Ejby IF Fodbold
2
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2015
15:30
Køge BK
2
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2015
13:00
Brøndby
1
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2015
19:00
Herfølge BK
0
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2015
19:00
Avedøre IF
3
RB 1906
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2015
19:00
Holbæk B&I
2
Ejby IF Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2015
19:00
Køge BK
3
BK Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2015
19:00
Hvalsø IF
2
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2015
19:00
Ringsted IF
2
Brøndby
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2015
11:30
BK Avarta
2
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2015
13:00
Karlslunde IF
4
Avedøre IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2015
13:30
RB 1906
Holbæk B&I
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2015
14:30
Sorø Freja
5
Ringsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2015
15:00
Solrød FC
0
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2015
15:00
Ejby IF Fodbold
0
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2015
13:00
Brøndby
1
Herfølge BK
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2015
19:00
Solrød FC
1
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2015
11:00
Vallensbæk IF
2
Hvalsø IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2015
11:30
BK Avarta
4
Ejby IF Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2015
13:30
Herfølge BK
6
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2015
14:00
Ringsted IF
1
Solrød FC
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2015
15:30
Avedøre IF
1
Brøndby
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2015
15:30
Holbæk B&I
0
Karlslunde IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2015
15:30
Køge BK
3
RB 1906
3
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2015
18:45
Hvalsø IF
2
Ringsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2015
12:00
RB 1906
4
BK Avarta
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2015
13:00
Karlslunde IF
2
Køge BK
4
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2015
14:30
Sorø Freja
0
Avedøre IF
5
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2015
15:00
Solrød FC
1
Herfølge BK
4
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2015
15:00
Ejby IF Fodbold
1
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2015
13:00
Brøndby
4
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2015
19:00
Herfølge BK
2
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2015
19:00
Holbæk B&I
2
Sorø Freja
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2015
19:00
Køge BK
0
Brøndby
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2015
19:00
BK Avarta
2
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2015
19:00
Ejby IF Fodbold
0
RB 1906
4
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2015
19:00
Vallensbæk IF
6
Ringsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2015
19:00
Solrød FC
2
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2015
11:00
Vallensbæk IF
0
RB 1906
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2015
12:00
Ringsted IF
2
Herfølge BK
6
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2015
13:00
Karlslunde IF
1
Ejby IF Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2015
14:00
Hvalsø IF
2
Avedøre IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2015
14:30
Sorø Freja
0
Køge BK
4
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2015
15:00
Solrød FC
3
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2015
13:00
Brøndby
0
BK Avarta
3
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2015
19:00
Vallensbæk IF
7
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2015
15:00
Herfølge BK
0
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2015
15:00
Avedøre IF
Ringsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2015
15:00
Holbæk B&I
1
Hvalsø IF
4
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2015
15:00
Solrød FC
0
Køge BK
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2015
15:00
BK Avarta
5
Sorø Freja
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2015
15:00
Ejby IF Fodbold
3
Brøndby
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2015
15:00
RB 1906
3
Karlslunde IF
0
|
Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding
indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via
kluboffice. At
tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice