MENU

Serie 6 - Efterår, Pulje 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
634690 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
DLF Terslev (2) NNU Terslev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

634689
15-08 2020
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Bårse IF Lov Stadion
14 - 0
634692
15-08 2020
Kl. 14:00
Sierslev FC Mern UIF Sierslev Sportsplads
UHT

Udehold taberdømt

634691
16-08 2020
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
1 - 3
634688
16-08 2020
Kl. 14:00
Hundige BK Næstved FC 77 Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

634696
23-08 2020
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads Stadion
3 - 5
634697
23-08 2020
Kl. 10:00
Mern UIF Ørslev GIF (V) Mern Stadion
7 - 2
634698
23-08 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Hellested IF Dyrskuepladsen
3 - 6
634699
23-08 2020
Kl. 11:00
NNU Hundige BK Nygårdsvej Idrætsanlæg
0 - 2
634694
23-08 2020
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Sierslev FC Stensved Stadion
11 - 5
634695
23-08 2020
Kl. 13:00
Bårse IF DLF Terslev (2) Bårse Stadion
1 - 7
634705 to
27-08 2020
Kl. 19:00
Hellested IF NNU Hellested Stadion
1 - 4
634701 fr
28-08 2020
Kl. 19:00
DLF Terslev (2) Hundige BK Terslev Stadion
5 - 0
634700
29-08 2020
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Mern UIF Lov Stadion
5 - 1
634704
29-08 2020
Kl. 14:00
Sierslev FC Næstved FC 77 Sierslev Sportsplads
7 - 4
634702
30-08 2020
Kl. 10:00
Bårse IF Faxe Ladeplads IF Bårse Stadion
3 - 1
634703
30-08 2020
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Nyråd/Langebæk Alliancen Ørslev Stadion
0 - 3
634693
to
03-09 2020
Kl. 18:30
Hellested IF Nyråd/Langebæk Alliancen Hellested Stadion
2 - 6
634709
fr
04-09 2020
Kl. 18:15
Mern UIF Bårse IF Mern Stadion
3 - 1
634710
06-09 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Ørslev GIF (V) Dyrskuepladsen
4 - 3
634711
06-09 2020
Kl. 11:00
NNU Sierslev FC Nygårdsvej Idrætsanlæg
3 - 3
634708
06-09 2020
Kl. 13:00
Faxe Ladeplads IF DLF Terslev (2) Faxe Ladeplads Stadion
3 - 0
634706
ti
08-09 2020
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen FK Sydsjælland 05 Stensved Stadion
4 - 1
634712
12-09 2020
Kl. 10:00
FK Sydsjælland 05 Næstved FC 77 Lov Stadion
UHT

Udehold taberdømt

634717
12-09 2020
Kl. 14:00
Sierslev FC Hundige BK Sierslev Sportsplads
3 - 1
634714
13-09 2020
Kl. 10:00
Bårse IF Nyråd/Langebæk Alliancen Bårse Stadion
0 - 2
634716
13-09 2020
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Mern UIF Faxe Ladeplads Stadion
2 - 3
634715
13-09 2020
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) NNU Ørslev Stadion
0 - 2
634713
13-09 2020
Kl. 13:00
DLF Terslev (2) Hellested IF Terslev Stadion
1 - 1
634721 to
17-09 2020
Kl. 19:00
Hellested IF Sierslev FC Hellested Stadion
2 - 5
634722
20-09 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Bårse IF Dyrskuepladsen
0 - 6
634723
20-09 2020
Kl. 11:00
NNU FK Sydsjælland 05 Nygårdsvej Idrætsanlæg
0 - 2
634718
20-09 2020
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe Ladeplads IF Stensved Stadion
5 - 3
634719
20-09 2020
Kl. 14:00
Hundige BK Ørslev GIF (V) Hundige Boldfælled
UHT

Udehold taberdømt

634727 to
24-09 2020
Kl. 19:30
Ørslev GIF (V) Hellested IF Vordingborg Kunst "Panteren"
634725 fr
25-09 2020
Kl. 19:00
DLF Terslev (2) Sierslev FC Terslev Stadion
634724
26-09 2020
Kl. 16:00
FK Sydsjælland 05 Hundige BK Lov Stadion
634726
27-09 2020
Kl. 10:00
Bårse IF NNU Bårse Stadion
634728
27-09 2020
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Næstved FC 77 Faxe Ladeplads Stadion
634729
27-09 2020
Kl. 11:00
Mern UIF Nyråd/Langebæk Alliancen Mern Stadion
634733 to
01-10 2020
Kl. 19:00
Hellested IF FK Sydsjælland 05 Hellested Stadion
634732
03-10 2020
Kl. 14:00
Sierslev FC Ørslev GIF (V) Sierslev Sportsplads
634734
04-10 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Mern UIF Dyrskuepladsen
634735
04-10 2020
Kl. 11:00
NNU Faxe Ladeplads IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
634730
04-10 2020
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen DLF Terslev (2) Stensved Stadion
634731
04-10 2020
Kl. 14:00
Hundige BK Bårse IF Hundige Boldfælled
634707 to
08-10 2020
Kl. 20:00
Hundige BK Hellested IF Hundige Boldfælled
634805 fr
09-10 2020
Kl. 19:00
DLF Terslev (2) Ørslev GIF (V) Terslev Stadion
634803
10-10 2020
Kl. 16:00
FK Sydsjælland 05 Sierslev FC Lov Stadion
634806
11-10 2020
Kl. 10:00
Bårse IF Hellested IF Bårse Stadion
634807
11-10 2020
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Hundige BK Faxe Ladeplads Stadion
634808
11-10 2020
Kl. 11:00
Mern UIF NNU Mern Stadion
634736
11-10 2020
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Næstved FC 77 Stensved Stadion
634812 to
15-10 2020
Kl. 19:00
Hellested IF Faxe Ladeplads IF Hellested Stadion
634813 fr
16-10 2020
Kl. 19:00
DLF Terslev (2) Næstved FC 77 Terslev Stadion
634811
17-10 2020
Kl. 14:00
Sierslev FC Bårse IF Sierslev Sportsplads
634810
18-10 2020
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) FK Sydsjælland 05 Ørslev Stadion
634814
18-10 2020
Kl. 11:00
NNU Nyråd/Langebæk Alliancen Nygårdsvej Idrætsanlæg
634809
18-10 2020
Kl. 14:00
Hundige BK Mern UIF Hundige Boldfælled
634816
24-10 2020
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 DLF Terslev (2) Lov Stadion
634817
25-10 2020
Kl. 10:00
Bårse IF Ørslev GIF (V) Bårse Stadion
634818
25-10 2020
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Sierslev FC Faxe Ladeplads Stadion
634819
25-10 2020
Kl. 11:00
Mern UIF Hellested IF Mern Stadion
634820
25-10 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 NNU Dyrskuepladsen
634815
25-10 2020
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Hundige BK Stensved Stadion
634720
15-11 2020
Kl. 12:00
Mern UIF DLF Terslev (2) Mern Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind